Markafoni ve Limangodan %70 indirimle aldıklarım..

geçen hafta markafoniden jansport çanta almıştım. dün elime ulaştı, çok hızlı geldi bu sefer :)
bugün de limangoda givench makyaj malzemeleri satışta. rujların renklerine bayıldım ama artık durmam lazım. alışverişi abarttım bu ara :)

Kızlar markafoniden babama damat marka kol düğmesi aldm çok uygun fiyatı eşlerinize sevgillernze de hediye bakabilirsiniz her hfta değişk marka saatler oluyor mesela..
Siteye referansla üye olunuyor ismime tıkladıktan sonra kullanıcının proflin gösteri tıklayın hakkımda kısmında yazan mail adesini referans olarark kullanarak üye olabilirsiniz...

Kızlar üye olmak isteyenlere ben de referans olabilirim.
Henüz buralardan bir şey satın almadım, ama arkadaşlarım hep alıyor. Ben de hep bakıyorum ihtiyacım olan bir şey denk gelirse hemen alacağım. Gerçi bazen o kadar güzel indirimler oluyor ki insan ihtiyacı olmasa bile almaya niyetlenebiliyor :eek:

zanycem ben de üye oldum teşekkürler. şimdilik alabileceğim bir şey yok ama gerçekten çok indirimli hiç bilmiyordum böyle bir siteyi yeni öğrendim

yarın limango da INGLOT marka makyaj malzemelerinde kampanya var pek anlamam makyajdan ama siz de bakın diye yazdım (=

bugün markafoni de momentus saatlerde inanılmaz indirimler var. eğer kaliteli, markalı bir saat almayı düşünüyorsanız kaçırmayın derim. ben bir tane saat aldım. 2 yıl garantili.
eğer üyeliğiniz yoksa özelden mesajlarınızda mail adresinizi yazarsanız; üye daveti gönderebilirim.

bilmiyorum ama bu referans olayı bana çok saçma geldi ne bu ya ben mi seçiom o mu seçio belli değil -tatlicadiarzu-:eek:klava: hepsiburada bana yetio aman eksik kalsın onlar... belki bi amaca yöneliktir ama ben göremedim ne amaçları olduğunu -tatlicadiarzu-

X