Mart 2023 tüp bebek tedavisine başlayanlar

gunbugun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2012
39
15
Merhaba bayanlar ,, tüp bebek tedavisine başlamış bulunmaktayım, görünürde bir sorunumuz yok ancak uzun süredir bebeğimiz olmadı..hep zor bir süreç olduğunu duyuyordum tüp bebek sürecinin,gerçekten öyleymiş, yumurta büyüyecek mi, erken çatlama ihtimalleri , yumurta toplaması , embriyo ilerleyecek mi vb :KK43: hergün yeni birşey öğreniyorum😯 maddi manevi zor, umarım sonu güzel olur hepimiz için, ben şuan yumurta büyütme aşamasındayım..
kimseye de söylemiyorum şimdilik kızlar , benzer duyguları , sorunları yaşayıp burada belki birbirimize iyi geliriz diye düşündüm, ve bilgi alışverişi yaparız zaman da daha çabuk geçer :)

Merhaba bende tüp bebek tedavisi görüyorum dün yumurta toplama oldu 12 yumurtam vardı 6 tanesi kullanıma uygun kaliteliydi 5 tanesi döllenmiş. Bekliyorum bende inşallah embriyo oluşur. Transfer için 1 Regl beklicem. Güzel haberler alırız inşallah. 🙏🏽☺️☺️

Merhaba bende tüp bebek tedavisi görüyorum dün yumurta toplama oldu 12 yumurtam vardı 6 tanesi kullanıma uygun kaliteliydi 5 tanesi döllenmiş. Bekliyorum bende inşallah embriyo oluşur. Transfer için 1 Regl beklicem. Güzel haberler alırız inşallah. 🙏🏽☺️☺️

Merhabaaaa ☺️
Döllenen yumurtaların umarım hepsi 5. Güne sağlıkla ilerler, genetik test yaptırmayı düşünüyor musun cnm ?
Bugün benim de yumurta toplamam oldu 6 tane toplanmış, fakat 4,5 tane daha küçük varmış eğer istersem onları da büyütüp ikinci opu olabilir mişim.

bende bu ay umarım tedaviye başlıcam adet olmayı bekliyorum, yeni bir merkeze gidicem, bütün testleri en baştan isteyip süreci uzatmaz umarım

bende bu ay umarım tedaviye başlıcam adet olmayı bekliyorum, yeni bir merkeze gidicem, bütün testleri en baştan isteyip süreci uzatmaz umarım
Merhaba 6 aylık olanları tekrar istemiyorlar diye biliyorum, ama tabi belli de olmaz, yol uzun umarım kolay ilerler 😊

Ben de bugün öpüyorum oldum, 9 yumurta toplandı, inşallah çoğu embriyo oluşturur
Ben de sün opü oldum, ilk denemem.. 6 tane toplandı ( 3 tanesi intak olmuş ne demek bilmiyorum ,döllenip döllenmediği belli olmamış yarın olacakmış ) birde arkadan gelen yumurtalar görülmüş opüde , onlar da büyürse onlar da toplanacak , umarım zararı olmaz vücuduma🫤 normalde hap bile içmeyen insandım şimdi iğneler, opüler, inşallah elimizde sağlıklı embriyolar kalır bukadar uğraşa inşallah🙏

Kızlar merhaba Allah hepimizin yardımcısı olsun ben Ocak ayında opu oldum 19 tane yumurta toplandı ama beşinci güne sağlıklı iki tane kaldı şubatta transfer oldum sonuç negatif haftaya Salı diğerini transfer olacağım bu süreç ne kadar tarifi zor duygular yaşatıyor insana çaresizlik …🤔

Kızlar merhaba Allah hepimizin yardımcısı olsun ben Ocak ayında opu oldum 19 tane yumurta toplandı ama beşinci güne sağlıklı iki tane kaldı şubatta transfer oldum sonuç negatif haftaya Salı diğerini transfer olacağım bu süreç ne kadar tarifi zor duygular yaşatıyor insana çaresizlik …🤔
Merhaba canım 19 tane baya da iyi toplanmış sizin peki olgun kaç taneydi, ngs yaptırmışmıydınız? Gerçekten zor süreçmiş beklemek zor, belirsizlik de .. işin içine girince anladım 😪 Allah yardımcımız olsun ,umarım yeni transferiniz sağlıklı olur,tutunur. İlk kez mi yaptırmıştınız..

Merhaba canım 19 tane baya da iyi toplanmış sizin peki olgun kaç taneydi, ngs yaptırmışmıydınız? Gerçekten zor süreçmiş beklemek zor, belirsizlik de .. işin içine girince anladım 😪 Allah yardımcımız olsun ,umarım yeni transferiniz sağlıklı olur,tutunur. İlk kez mi yaptırmıştınız..
Aynen canım ilk kez yaptırmıştım olgun olan 11 tane idi Ngs yaptırmadım açıkçası böyle olacağını düşünmemiştim ama sürecin içine girince farklı oluyor herşey hayırlısı artık 😧senin de söylediğin gibi önceden bir tane hap içmezken şimdi çeşit çeşit şeyler içiyoruz

Merhabaaaa ☺️
Döllenen yumurtaların umarım hepsi 5. Güne sağlıkla ilerler, genetik test yaptırmayı düşünüyor musun cnm ?
Bugün benim de yumurta toplamam oldu 6 tane toplanmış, fakat 4,5 tane daha küçük varmış eğer istersem onları da büyütüp ikinci opu olabilir mişim
Yumurtalar toplanmadan önce görüştüler bizimle söylediler genetik testi ama şu anda size önermiyoruz dediler 10.000 tl bir ücreti varmış. İnşallah şeninde sorunsuz ilerler 🙏🏽🙏🏽

Kozlar bugün transferim var 🥰 5.gün ngsli embriyo transfer olacak. 4.denemem ilk defa ngsli olacak. 1 tanede ngsli kalan embriyom var onuda dondurucaz. Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🤲

Kızlar naptınız transfer olalı kaçıncı gününüz belirtileriniz neler ☺️ İnşallah hepimiz pozitifi görürüz

Yumurtalar toplanmadan önce görüştüler bizimle söylediler genetik testi ama şu anda size önermiyoruz dediler 10.000 tl bir ücreti varmış. İnşallah şeninde sorunsuz ilerler 🙏🏽🙏🏽
Bakalım 5. Güne ilerleyecek mi , birde ngs den iyi gelecek mi , çok zormuş tüp bebekte, embriyologlar çok önemli bence , bazıları 3. Günden sonra bozulma yaşayabiliyormuş acaba dondurtsam mı 3 . Günde 🤯

Kozlar bugün transferim var 🥰 5.gün ngsli embriyo transfer olacak. 4.denemem ilk defa ngsli olacak. 1 tanede ngsli kalan embriyom var onuda dondurucaz. Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🤲
Canım inşallah tutunur ngsli olması nekadar güzel maşallah 🧿 sağlıkla tutunsun inşallah, ben olsam ikisini de transfer ettirebilirdim bilemiyorum :) benimde iki tanesi henüz 2. Günündeler 🥰

Aynen canım ilk kez yaptırmıştım olgun olan 11 tane idi Ngs yaptırmadım açıkçası böyle olacağını düşünmemiştim ama sürecin içine girince farklı oluyor herşey hayırlısı artık 😧senin de söylediğin gibi önceden bir tane hap içmezken şimdi çeşit çeşit şeyler içiyoruz
İkinci opü için bakacağız kalanlar ne durumda diye yarın.. iki tanesi ilerliyor şuan, yine iğne vurulacağım sanırım , opüden sonra karnım hala şiş iki gün oldu 😣 girdaba düştüm sanki 😦

Kızlar naptınız transfer olalı kaçıncı gününüz belirtileriniz neler ☺️ İnşallah hepimiz pozitifi görürüz
Selam canım ben henüz opü aşamasını yeni atlattım, sen en güzel zamana erişmişsin, inşallah sağlıklı olur sonucun ve bebeğin tutunur ☺️🙏 kaçıncı denemen ve kaç embriyon vardı ngs limi 🙂

Selam canım ben henüz opü aşamasını yeni atlattım, sen en güzel zamana erişmişsin, inşallah sağlıklı olur sonucun ve bebeğin tutunur ☺️🙏 kaçıncı denemen ve kaç embriyon vardı ngs limi 🙂
Amin canım inşallah hepimiz için öyle olur. İlk denemem 9 embiriyom 5.gun 1.kalite olarak donduruldu 1 tane transfer edildi ngsli değil. Şuan transfer harici 6.gunum ☺️ sanada kolaylıklar diliyorum canım bol bol yumurtan olsun saglikli

Canım inşallah tutunur ngsli olması nekadar güzel maşallah 🧿 sağlıkla tutunsun inşallah, ben olsam ikisini de transfer ettirebilirdim bilemiyorum :) benimde iki tanesi henüz 2. Gününde
Canım inşallah tutunur ngsli olması nekadar güzel maşallah 🧿 sağlıkla tutunsun inşallah, ben olsam ikisini de transfer ettirebilirdim bilemiyorum :) benimde iki tanesi henüz 2. Günündeler 🥰
Amin inşallah Rabbim hepimize nasip etsin 🤲 bende çok düşündüm iki tane transfer olmayı son güne kadar ama doktorum Ngs li olduğu için tek transfer etmeyi önerdi. Diğer 3 negatif denememde hep iki tane verildi Ngs li değildi ama hep negatif oldu. Doktorum Ngs li embriyonun tutma olasılığı daha yüksek olduğu için iki tane yazılanın ikiz olması durumunda yaşanacak zorlukları anlattığı için tek olsun sağ Salim kucağıma alım düşüncesiyle tekte karar kıldık.

Amin canım inşallah hepimiz için öyle olur. İlk denemem 9 embiriyom 5.gun 1.kalite olarak donduruldu 1 tane transfer edildi ngsli değil. Şuan transfer harici 6.gunum ☺️ sanada kolaylıklar diliyorum canım bol bol yumurtan olsun saglikli
9 embriyo çok güzel maşallah 🧿 inşallah 6 gün sonra güzel haberleriniz alırı canım ☺️

X