mart anneleri nerdesinizz bebişler kac haftalık oldu

myflowers

biroyana birbuyana salla
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
2.366
14
mart anneleri nerdesşinizzzz herkess kaybolmusss bebbişler nasıl bakimmm benım oglum hıc durmuyo karnımda karınca gıbı gece gunduz oynuyooo 32+5 gunluk hamişim sızınkıler kac haftalık oldu:sm_cool::sm_cool:

Benim ki de 34+6 bugün itibarı ile benim oğlumda hareketli maaşallah.
Allahım bugünleride hayırlısı ile geçirip tamamına erdirsin inşallah.Ben artık çok sabırsızlanıyorum günler sanki çok yavaş geçiyor gibi Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bütün bebeklere ve annelere sağlıklı sıhhatli doğumlar nasip etsin hayırlı uzun ömürler versin hepsine inşallah...
Sevgiler....

kızlarr ben geldimmmmm
ne zamandır gıremıyordum agrılarımm vardıı
artı bıde gebelık alerjısı oldum delı gıbı kasınıyor vıcudum duramıyorum
benim oğlum da kocaman oldu bugun tamm 36 hafta 1gunluk olduk
allah saglık ve sıhatle tamamını erdırmeyı nasıp etsın
cok heycanlıyım artık sabırsızlıktan olucem
bıde cok tereddutluyum sızdede oluyormu kızlar bebegımın saglıgı acısından...
allah korusun tabıkıde ama ne bılıyım sankı hep bı terslık olcakmıs gıbı gelıyo
offf anne olmak cok zormus dıcem ama asıl zorlular dogumdan sonra baslıycak
sizlerin bebişleri ne alemde
benimki karnımdan fırlıycak duramıytor yerınde annesıen furup duruyo :=)

allah bebişlerimizi saglık ve sıhatle kucagımaza almayı nasıp etsın ınsallahhh bende gunlerı saymayı bırak saatler gecmıyo canımmm aman saglıklı olsunlarda bebıslerımızzz :KK70:

bende tam bugün 34 haftalık oldum benim oglum geceleri uyumuyo ya[/QUallahtan benım geceleri yatıyooo geclerı yatmaa gvunduzlerı gıbı olsa varyaaa hayyata yatamamm ya zaten kızlar ben gece belkın 10 defa kalkıyorummmm bı saga bı sola donuyorummm hıc yatamıyorum yaa uykularım harap oldu ama olsun oglusum ıcın deger

bende 35 haftalığım merakım gitgide artıyor oğlumu çok merak ediyorum inşallah sağlıklı bebişler dünyaya getiririz

bende 34 haftalık oldum az kaldı allah hepımızın yardımcısı olsun karnımın ıcınde sureklı bı acı hıssı var aranızda oyle olan varmı bebegımde 1 2 gundur az hareket edıyo ultrasonda ıyı kalp atısları falan ama hareketlerı baya azaldı oyle olan varmı yasemıncım senın nasıl hareket durumu herkez dıyo son ayda azalırmıs hareket normalmıs ama korkuyo ınsan yınede

canımm karnında acı olması normal benımde var acı hatta catı kemıklerım kopuyo sankı belim agrıyor off sıkayet cokk
hareketlerımızde azalmamız 1,5 hafta once olldu ama toparladık sonra sımdı gayet ıyı
hareketlerı azalıyor degıl canım daha az kımıldıyo ama sıddetlı vuruslar yapıyor oglusum fena bı cocuk olucak anlasılarn benım fındığım

bende 33+5 im
hareketli hala aynı, şiddeti artıyo geceleri de uyanıyormu ki kımıl kımıl
geceleri 3 kez tuvalete kalkıyorum aşırı baskı yapıyor ve tuvaletim gelince çok zor yürüyorum
kasıklarımda baskısı var bide
karnımın yapısıda değişti aşağı düşücek sanki :)

Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah

ya ne güzel sizin bebişler doğum pozisyonunu almış benimki hala yan yatıyo. Acaba dönecekmi diye merak ediyorum çünkü normal doğum çok istiyorum..Of ya ne zaman dönecek benim oğlum?:KK43:

Bizde 34+1 olduk yarın kontrolümüz var aynı gece uyuyamama, kemiklerde ağrı vs. hepsi bendede var işe hala gidip geliyorum 37. haftaya kadar çalışacağım bir aksilik çıkmazsa...Hazırlıklarımız devam ediyor bende şubat annelerini okudukça endişelendim bu hafta sonu hastane çantamı hazırlayacağım ne olur ne olmaz..:KK66:

ya ne güzel sizin bebişler doğum pozisyonunu almış benimki hala yan yatıyo. Acaba dönecekmi diye merak ediyorum çünkü normal doğum çok istiyorum..Of ya ne zaman dönecek benim oğlum?:KK43:

Benimki de dönmedi henüz.33+1 de hala tersti.Cumartesi tekrar kontrolüm var.Dönmezse sezeryan olacağım için heyecanla bekliyorum.Kendimi psikolojik olarak hazırlamak istiyorum doğum şeklime.Gerçi normal diye gidip sezeryana da alınmak var ama....

Evet bu konuyla ilgili mesaj atmıştım moderatör hepsini bir başlık altına toplamak için silmiş oradan bir incele istersen

kızlar bendede gunler gecmek bılmıyo bır an evel bebısım bırıcık oglusum gelsın ıstıyorum( TABI AYININI DOLDURARARK :))) aRTIKINNN ONU OPMEK KOKLAMAKKKK KUCAGIMA ALMAK ISTIYORUMMM SIZLER NE HISSEDIYOSUNUZ KIZLAR

X