Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Evet kuzum stres bencede.cunku yumurtlama dışında veya takip ettigimi bilmediğinde problem yok 🤔 Rabbım bu ay veya en geç Mart ayında sağlıkla birbirimize güzel haberler vermeyi nasip etsin canım 🥰💜
Kuzum sporu kesınlıkle tavsıye edıyorum bu surecte,kafaları dagılıyor ve enerjı gelıyor erkeklere,illa ılıskı olması gerek oldugunda lıbıdoları çöp oluyor,ki ben anlıyorum inan benım libidomda çöp oluyor,ama işte yapacak bir şey yok,bıraz itelemek lazım dediğim gibi ginseng içeren bir takviyede işe yarıyor yada keçiboynuzu kaynat suyunu içsin.vee evveeeeet cok guzel seyler olacak ben hıssedıyoruum🥰❤️👼🌸🙏

Selam tatlım evet o grup efsaneydi 🥰 ben şuan beklemedeyim. Bu ay femara ve ovitrelle kullandım ama sadece 2 ilişki oldu o da 36. Saat degildi. Olmamistir yani. Kızlar eşim yumurtlama zamanları özellikle böyle ilaç kullandigimda erkekte olamamaua başladı. Çok uğraştık 36.saatte ilişki olsun diye ama maalesef olamadı 1 gün önce ve 1 gün sonra oldu
Canım biliyor musun bizde çok oldu durum eşim de sıkıntı da yok ama ben artık pik oldu kesin yapmamız lazım demiyorum farkettim öyle deyince panik ve stres yaptığı için olmuyor büyük ihtimalle senin eşinde stres oluyordur kuşum

Olmadım ama yarına kesın olcam bebısım.ateş çakıldı,adet agrısı geldi,göğüs hassasiyeti bitti.Yarına reglim☺️hayret nasıl olduysa depresyona gırmedım.Sadece dün çekmeceyi kırdım bılıyosun hahahah😂sonra içim söndü ve tazelendim😄😄
Ay girme kuzum bende girmedim hatta regl oldum rahatladım sanki hemen plan başladı ama ateşim düştüğü gibi 36.10 olmustu zaten anladım testi de öylesine yapmıştım agrım başladığı gibi dün öğlen oldum bu ay pek agrım da olmadı bu kullandiklarimizdan mi bilemedim

Canım biliyor musun bizde çok oldu durum eşim de sıkıntı da yok ama ben artık pik oldu kesin yapmamız lazım demiyorum farkettim öyle deyince panik ve stres yaptığı için olmuyor büyük ihtimalle senin eşinde stres oluyordur kuşum
İşte benımde en buyuk hatam,daha gunduzden baslıyorum aksama işimiz var pik oldu bu 3 gun nkesın olması lazım bıdı bıdı bıdı😂😂ama söylemeyincede sacma sapan programlar yapıyor o yüzden mecbur kalıyorum.Sonra hep bı kavga kıyamet,bu devırde zor bacım bu işler,şimdi gec saatlere kadar calısma yorulma saglıksız beslenme elektronık esyalar vs vs insanda libido kalmıyor,bır aylık bı tatıle cıksak ne guzel olurdu🥰

Ay girme kuzum bende girmedim hatta regl oldum rahatladım sanki hemen plan başladı ama ateşim düştüğü gibi 36.10 olmustu zaten anladım testi de öylesine yapmıştım agrım başladığı gibi dün öğlen oldum bu ay pek agrım da olmadı bu kullandiklarimizdan mi bilemedim
Benımde tam tersı agrım cok oldu dünden berı kasıklarım agrıyor böyle doluluk varmıs gıbı ıcınde,dolu dolu bı regl donemı gecırcekmısım gıbı gelıyor.evet çok duzenlı uygulayacagız bu ay.aframın yazdıklarının ekran goruntusunude aldım uygulayacagım onların da hepsini🙏👼👼👼vee hamişiz Allahın ıznıyle

İşte benımde en buyuk hatam,daha gunduzden baslıyorum aksama işimiz var pik oldu bu 3 gun nkesın olması lazım bıdı bıdı bıdı😂😂ama söylemeyincede sacma sapan programlar yapıyor o yüzden mecbur kalıyorum.Sonra hep bı kavga kıyamet,bu devırde zor bacım bu işler,şimdi gec saatlere kadar calısma yorulma saglıksız beslenme elektronık esyalar vs vs insanda libido kalmıyor,bır aylık bı tatıle cıksak ne guzel olurdu🥰
Program yaptırma ama pik oldu yapacaz da deme bizim kaç ay öyle çöp oldu hatta eşim doktora gitti bunun için 😅😅 dr bişeyin yok gayet iyisin deyince anladım benim ona bunu yansıtmak stres yaratıyordu söylemiyorum artık hadi yapalım gibisinden bide canım illa üst üste hergün yapmana da gerek yok ne zaman tutacağı belli olmaz hazırda sperm olsun diye regl bitince iki gün de bir gidin 😅ay kuşum bu ay yine peş peşe gidecez o zaman bakalım yumurtlama nasıl olacak bu ay

Bu ay regl olduktan sonra benim de hiç ağrım olmadı. Hatta diğer aylar mutlaka ilaç içmek zorunda kalırdım ama bu ay hiç öyle bir ihtiyacım olmadı. Ama inanılmaz yoğun bir şekilde geldi. İlk gün benim yoğun olmazdı normalde ama 4 tane ped değiştirdim. Acaba bu kürle mi alakalı

Bu ay regl olduktan sonra benim de hiç ağrım olmadı. Hatta diğer aylar mutlaka ilaç içmek zorunda kalırdım ama bu ay hiç öyle bir ihtiyacım olmadı. Ama inanılmaz yoğun bir şekilde geldi. İlk gün benim yoğun olmazdı normalde ama 4 tane ped değiştirdim. Acaba bu kürle mi alakalı
kürün etkisi olmuş olabilir canım benim de agrım olmadı kanamam fazla degil her zamanki gibi agrı olmasında 😂😂

Ay kızlar günoooo💃🏻 yinede şükür adet olmakta bir nimet 😍çok berbat bir gece geçirdim regl ağrılarım sağolsun 4ten beri uyanığım kıvrandım durdum mecbur ilaç içtim kürtajdan sonra benim ağrılar dayanılmaz oldu neden anlamıyorum doktor normal dedi😳 zamanla normale döner dedi.. dış gebelik öncesi ilaçsız atlatırdım ama 3 reglidir ilaçsız olmuyor yoğunda geliyor maşallah 😂böyle olan varsaaa bana tavsiye verebilir mi☺️

Ay kızlar günoooo💃🏻 yinede şükür adet olmakta bir nimet 😍çok berbat bir gece geçirdim regl ağrılarım sağolsun 4ten beri uyanığım kıvrandım durdum mecbur ilaç içtim kürtajdan sonra benim ağrılar dayanılmaz oldu neden anlamıyorum doktor normal dedi😳 zamanla normale döner dedi.. dış gebelik öncesi ilaçsız atlatırdım ama 3 reglidir ilaçsız olmuyor yoğunda geliyor maşallah 😂böyle olan varsaaa bana tavsiye verebilir mi☺️
Ayagını çoool sıcak tut balım ve belini,en ıyı çözümü bu bitanede parol iç.iyi bılırım o agrıyı:KK43: benımkı daha gelmedı ama elı kulagında her an gelır.gunaydın🌸🥰

canım ada cayı iç rahatlatıyor agrında azalır regl iken iç ama

Geldıı benımde gelenler saat gibi anlıyorum artık vucudumu🥰Canım vucudum regl olmak bıle guzel bısey demekkı yolunda hersey.Bugunden sonra yolumuza bakacagız şekerlerim beyons beyons Basakbasak1 Basakbasak1 sevayd sevayd reglı bıten yumurtlama masajına baslasın bır gebenın gunlıgundekı.rahıme kan akısını hızlandırıyormus.iyi gelecegını dusunuyorum👼🙏bıde sızlerın pikten sonra kaç gun sürüyor adet olmanız.benım 11-12 gun suruyor.normalmı bebısler

Son düzenleme:
Selamlar bende inşallah bu aydan ümitliyim 🫠
Adertimin yeni bitmesiyle ben femara ve proxfemin diye şase bir takviye başladım.. 1 senedir denediğim için doktorla şimdi femara ve gonal f iğnesi başladık.. İnşallah bu ay tutacağını ümit ediyorum. Bat 4 mart inşallah hastalanmayacağım diye umut ediyorum🫠🙏🏻 İnşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

Geldıı benımde gelenler saat gibi anlıyorum artık vucudumu🥰Canım vucudum regl olmak bıle guzel bısey demekkı yolunda hersey.Bugunden sonra yolumuza bakacagız şekerlerim beyons beyons Basakbasak1 Basakbasak1 sevayd sevayd reglı bıten yumurtlama masajına baslasın bır gebenın gunlıgundekı.rahıme kan akısını hızlandırıyormus.iyi gelecegını dusunuyorum👼🙏bıde sızlerın pikten sonra kaç gun sürüyor adet olmanız.benım 11-12 gun suruyor.normalmı bebısler
Günaydın canım kızlar 🥰🌺🌺🌺

Sabah ben de ona baktım aklıma geldi tablolarda gezdim benim hep değişiyor bazen 11 12 olmuş bazen 16 gün sonra olmuş hiç belli bir düzen yok yani.

Günaydın canım kızlar 🥰🌺🌺🌺

Sabah ben de ona baktım aklıma geldi tablolarda gezdim benim hep değişiyor bazen 11 12 olmuş bazen 16 gün sonra olmuş hiç belli bir düzen yok yani.
Benımkı mıh gibi, ya 11 ya12 😂 12yle 16 normal dıyor ınternette ama femometer benımkıne luteal fazın olması gerekenden kısa dıyor.ondan sordum bebegm

benim hep 13. veya 14. gün geliyor kuşum hiç şaşmaz 10 günden sonrası normal biliyorum canım genelde zaten 10 ve 16 güne kadar normal öncesi ve sonrası lüteal faz eksikliği oluyor galiba

X