Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kizlarrrrrrr düşük gibi ilk tahlilim ama reglm gecti. Degerim düşük mü sizce?

Eklentiler

• 1000020696.jpg
    1000020696.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 41
Yaaaaaaa çok sevindim hayırlı olsun canım benim bizim için de dua eder misin lütfen🤲🏻 Cumartesi günü de ben kan vereceğim. Belirtin var mıydı
Hepp dua ediyorum iftarda hepimize herkese isteyen tüm kadınlara nasip et diye 🙏 göğüs ağrım ve adet olacakmışım gibi kasık ağrım vardı sadece

Hepp dua ediyorum iftarda hepimize herkese isteyen tüm kadınlara nasip et diye 🙏 göğüs ağrım ve adet olacakmışım gibi kasık ağrım vardı sadece
Anladım canım 🥰 sağlıkla katlanır artar gider inşallah cidden çok sevindim. Hamilelik haberleri alınca çok mutlu oluyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Çok teşekkür ederim o güzel duaların için de🤲🏻 bu arada meslektaşız sanırım ☺️

Kızlar duâ edin. Eğer inşallah bu ay gebelik oluşursa hayırlısıyla,sağlıkla inşallah. Doğum günü haftamda doğum. Kendime en güzel hediyem olur ♥️
Yorumlarınıza hep denk geliyorum. İnanın sizin hamileliğinizi de kendi hamileliğim gibi heyecanla bekliyorum. İnşallah hamilesinizdir yürekten istiyorum bunu 🌸

canım benimm burda hiç kimse bir birini tanımoyor sen beni ben seni telkin edecek o kadar güzel şeyler yazmışın ki allah senden razı olsun aslında doğru söylüyorsun neler yaşayıp neler atlattım bende işte insanız olumsuzluğa düşüyor insan benim bu ikinci evliliğim benim ilk evliliğimden bir oğlum var 13 yaşında allah uzun ömür versin şuan eşimin çocuğu yok ve çok istiyor bana çok belli etmiyor ama biliyorum evlenmeden öncede dile çok getirirdi onun için olsun çok istiyorum yaşıma var benim korkuyorum hiç olmayacak diye şuan bukadar çok istemem benden önce eşim için ama dediğin gibi her şerde bi hayır vardır bilmiyorum inşallah hepimiz için güzel sonuçlar olur ve senin sonucunda çok güzel bir şekilde gelirve sağlıkla ilerler inşallah.. hak ne demek canım bu kadar şeyi benim için yazdığın için asıl sen hakkını helal et.
canım regl oldun mu 🙏 umudunu yitirme hala regl olmadıysan

Neymiş insanların umutlarıyla oynuyormuşum boşu boşuna umut veriyormuşum. Sanki testi yapan kişi orda çizgi var mı yok mu görmüyorda benim lafımla umutlansın. Offf boşver

İnşallah koyulaşarak devam eder canım 🙏
Ya sen hala düşünüyor musun o yorumları 😔 hiiç takma ya boş insanların boş yorumları.. Bence hayır yok denilmesindense ya olabilir aslında diyip heves kırmamak daha önemli. Tabiki burada hiç olmayan kimseye var gibi bir yorum yapmıyoruz. Sen de öyle 💜 hiç kendini üzme. Efektçi bacı 😘😘

Ya sen hala düşünüyor musun o yorumları 😔 hiiç takma ya boş insanların boş yorumları.. Bence hayır yok denilmesindense ya olabilir aslında diyip heves kırmamak daha önemli. Tabiki burada hiç olmayan kimseye var gibi bir yorum yapmıyoruz. Sen de öyle 💜 hiç kendini üzme. Efektçi bacı 😘😘
Candy7777 Candy7777 biz senin efektlerinden razıyız🤍

Yaaa canım benim 🥰 çok haklısın burda hepimiz aynı yoldan yürüyoruz ve biri bana gelip lönk diye negatif bu dese üzülürüm, kendim üzüleceğimi birşeyi başkasına yapmak istemiyorum. 🤷🏻‍♀️

Asıl sen nasılsın bebiş nasıl 🐣

Yaaa canım benim 🥰 çok haklısın burda hepimiz aynı yoldan yürüyoruz ve biri bana gelip lönk diye negatif bu dese üzülürüm, kendim üzüleceğimi birşeyi başkasına yapmak istemiyorum. 🤷🏻‍♀️

Asıl sen nasılsın bebiş nasıl 🐣
Ya ben iyiyim ama bugün ömrümden şöyle sağlam 5 10 yıl gitti diyebilirim. Kontrolüm vardı 9 hafta olduk. En son 6da kalbi duymuştum. Öncekinin 8de kalbi durmuştu şimdi de öyle olacak diye günler geçmek bilmiyordu. Gittim muayeneye karımdan baktı ultrasonda bebeğin hareketini kalbini göremedi kadının morali bozuldu. Alttan bakalım hazırlan dedi. Ben dedim ki yine aynısı oldu kesin. Ben hazırlanırken yanındaki hemşire ile fısır fısır konuşuyor kürtaj yapmamız gerekebilir nasıl yaparız falan diye ben yıkıldım resmen. Geldi sonra baktı alttan kalbi pıtı pıtı atıyor. Ama nasıl ağlıyorum sesi duydum ya. Doktor da bana sarıldı o da ağlıyor. Çok korktum diyor. 😅 Oysaki yaşı da var doktorun öyle genç de değil. Devlet hastanesinin ultrasonuna güven olmaz onu anladım..

Ya ben iyiyim ama bugün ömrümden şöyle sağlam 5 10 yıl gitti diyebilirim. Kontrolüm vardı 9 hafta olduk. En son 6da kalbi duymuştum. Öncekinin 8de kalbi durmuştu şimdi de öyle olacak diye günler geçmek bilmiyordu. Gittim muayeneye karımdan baktı ultrasonda bebeğin hareketini kalbini göremedi kadının morali bozuldu. Alttan bakalım hazırlan dedi. Ben dedim ki yine aynısı oldu kesin. Ben hazırlanırken yanındaki hemşire ile fısır fısır konuşuyor kürtaj yapmamız gerekebilir nasıl yaparız falan diye ben yıkıldım resmen. Geldi sonra baktı alttan kalbi pıtı pıtı atıyor. Ama nasıl ağlıyorum sesi duydum ya. Doktor da bana sarıldı o da ağlıyor. Çok korktum diyor. 😅 Oysaki yaşı da var doktorun öyle genç de değil. Devlet hastanesinin ultrasonuna güven olmaz onu anladım..
Ayyyy kuzum yazının sonuna gelene kadar bende çok korktum🤭 Allahtan iyisiniz ikinizde çok sevindim sağlıkla büyüsün minnoş🥰 aslında haftanda küçük değil ki nasıl karından duyamamış hayret doğrusu

X