Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

canım ben çektirdim bu ay doktora sordum 3 gün korunun dedi hatta antibiyotikte vermedi bana 3 gün korunman yeterli dedi her doktor kafasına göre bişeyler yapıyor yaa insan neye kime güveneceğini şaşırıyor
Hafif kanama oluyor zaten işlemden sonra bir kaç gün enfeksiyon kapma da kolay oluyormuş o yüzden antibiyotik vermişti bana hatta ben o ayı değerlendirmek istemiştim ama nette hep bu şekilde açıklamalar olunca vazgeçip doktoru dinlemiştim canım bilmiyorum zaten sonrasında da bir şey olmazdı gebelikte oluşmadı. Hormon tahlillerin nasıl amh yumurta sayımı vs.

Hafif kanama oluyor zaten işlemden sonra bir kaç gün enfeksiyon kapma da kolay oluyormuş o yüzden antibiyotik vermişti bana hatta ben o ayı değerlendirmek istemiştim ama nette hep bu şekilde açıklamalar olunca vazgeçip doktoru dinlemiştim canım bilmiyorum zaten sonrasında da bir şey olmazdı gebelikte oluşmadı. Hormon tahlillerin nasıl amh yumurta sayımı vs.
Evet canım bende de oldu lekelenmeler 3 gün sürdü , benim ikinci evliliğim kuzum bu ilk evliliğimden 1 oğlum var 13 yaşında allah uzun ömürler versin sağlıklı inlşallah geçen yıl haziran ayında evlendim 2 ay korunduk ben sivilce tedavisi için aknetrend kullanmıştım onun için bekledik sonrasında bütün tahlillerime baktırdım canım vajinal ultrasonla baktı dktorum yaşınıza göre yumurta rezerviniz 7 8 yaş daha geçn durumda dedi amh ve diğer testler istedi amh 4 çıktı gayet güzel hiç bir sorun yok dediler eşimden sperm testi istendi ondan biraz sorun çıktı varikosel dediler ama amaliyatlık bişy yok denildi bi takviye verildi 3 ay kadar kullandı keçiboynuzu pekmezi ile birlikte bu ay başında tekrar test verdik %5 kadar artmış çıkan değerler gebelik oluşturabilecek düzeyle çok iyi değil çokta kötü değil dediler ama hala hiç bişey yok süreci böyle benim :) ne yapacağım bilmiyorum eşim tüp bebek istemiyor onun çocuğu yok onun ilk evliliği ben kendimden daha çok onun için istiyorum açıkçası aşılama deneyeceğim ama onunda tutma ihtimali çok düşükmüş uzun yazdım biraz :)

Reglime 4 gun var akşam yine regle kadar lan vermicem demistim anı bir kararla kan verdim. Hakkımda hayırlı olan olsun inşallah. Sonuç 4 gibi çıkacak. Ortalama kaç olması lazım acaba

Kızlar ben kan verdim 0.5 çıktı. Ben bir süre inzivaya çekiliyorum artık. Buralarda yokum. Pazartesi ya da salı günü de regl olmayı bekliyorum artık . İnşallah geri geldiğimde güzel haberi vermek için geleceğim tekrar. Hepinizle birer aile olduk. Herbirinizi cok seviyorum. Sanırım artık çok yoruldum. 🙏🏻🤲🏻

Yaa kuzum nolur sıkma canını bizde seni çok seviyoruz lütfen üzme kendini 🙏 ne zaman istersen buradayım
Kızlar ben kan verdim 0.5 çıktı. Ben bir süre inzivaya çekiliyorum artık. Buralarda yokum. Pazartesi ya da salı günü de regl olmayı bekliyorum artık . İnşallah geri geldiğimde güzel haberi vermek için geleceğim tekrar. Hepinizle birer aile olduk. Herbirinizi cok seviyorum. Sanırım artık çok yoruldum. 🙏🏻🤲🏻

X