Mart ayı tüp bebek düsünenler

Merhaba canım benim de bugün yumurtalarım toplandı 22 yumurta toplanmış 4 ü boş 18 tanesi işleme alındı sizin sonucunuz nedir acaba merak ettim
Canım seninki çok güzelmiş maşallah☺️ Benim 18 toplanmıştı 13 işleme alındı ama 3. Güne 4 tanesi gitmişti😔benim yumurtalarımda da şekil bozukluğu olanlar çıkmış. Sonra erkek faktör olduğu için doktor 5. Güne gidelim dedi. Çünkü içlerinden 3-5 gün arasında sperm kaynaklı problem çıkarsa devam etmiyormuş embriyo gelişimi. Benim de sonuç olarak 1 tane aa kalite kaldı o da donduruldu. 2 adet sonra transfer edilecek bakalım nasipse

Kızlar merhaba benimde bugun gonal f ile 4.günüm. Kullananlara bişey sormak istiyorum şiddetli baş ağrısı yaptı mı size de? Bi de kasıklarda baskı, hafif ağrı? İlk kez kullanıyorum tedirgin oldum
Benimde 4. Günüm tıpkı yumurtam çatlamış gibi kasiklarim ağrıyor öyle bisey olmamıştır dimi

Canım seninki çok güzelmiş maşallah☺️ Benim 18 toplanmıştı 13 işleme alındı ama 3. Güne 4 tanesi gitmişti😔benim yumurtalarımda da şekil bozukluğu olanlar çıkmış. Sonra erkek faktör olduğu için doktor 5. Güne gidelim dedi. Çünkü içlerinden 3-5 gün arasında sperm kaynaklı problem çıkarsa devam etmiyormuş embriyo gelişimi. Benim de sonuç olarak 1 tane aa kalite kaldı o da donduruldu. 2 adet sonra transfer edilecek bakalım nasipse
Teşekkür ederim canım tabi nasipte varsa tek yumurtayla da olur nasipte yoksa 100 yumurtayla da olmaz artık hayırlısı diyorum elimizden gelenin fazlasını yaptık gerisi Allah a kalmış 😪
Senin eşindeki problem neydi ki

Teşekkür ederim canım tabi nasipte varsa tek yumurtayla da olur nasipte yoksa 100 yumurtayla da olmaz artık hayırlısı diyorum elimizden gelenin fazlasını yaptık gerisi Allah a kalmış 😪
Senin eşindeki problem neydi ki
Aynen canım hayırlısı🙏🏻 Bizde hem sperm sayısı çok düşüktü hem de ileri hareketli hiç yoktu😔

Benimde 4. Günüm tıpkı yumurtam çatlamış gibi kasiklarim ağrıyor öyle bisey olmamıştır dimi
Kızlar ben de kullandım ama herkeste farklı etki yapıyor bu iğneler sanırım. Ben de hem gonal f hem menapur kullanmıştım mide bulantısı ve uyku yaptı. Arada ağrı oluyor ama yumurtalar geliştiği için oluyormuş onlar merak etmeyin doktorum normal demişti

Aynı kaderi paylaşıyoruz. 13 yumurta olmasına rağmen erkek faktörü olduğu için sadece 1 embriyom kaldı. Onu da dondurdular

Aynen canım hayırlısı🙏🏻 Bizde hem sperm sayısı çok düşüktü hem de ileri hareketli hiç yoktu😔
Benim eşiminde ileri hızlısı yoktu çok şükür düzeldi kısmen de olsa . Beni bugün aradılar elimizde 10 sağlıklı embriyo kaldı çarşambaya kadar ilerlemesini istiyoruz 5.gün embriyosu olsun diye şuana kadar sorunsuz ilerliyor çarşamba gelin dondurmak için imza atmanız gerek dediler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Benim eşiminde ileri hızlısı yoktu çok şükür düzeldi kısmen de olsa . Beni bugün aradılar elimizde 10 sağlıklı embriyo kaldı çarşambaya kadar ilerlemesini istiyoruz 5.gün embriyosu olsun diye şuana kadar sorunsuz ilerliyor çarşamba gelin dondurmak için imza atmanız gerek dediler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Çok sevindim hadi hayırlısı bakalım canım ☺️🧿 her şey gönlünüzce olsun inşallah

Aynı kaderi paylaşıyoruz. 13 yumurta olmasına rağmen erkek faktörü olduğu için sadece 1 embriyom kaldı. Onu da dondurdular
😔 kuzum ne desem bilemedim 🥺 ben başta çok üzüldüm açıkçası ama sonra dedim ki nasip kısmet bu işler vardır bunda da bir hayır. Bu bir imtihan. Nasipse olur bir taneden. Tekrar denemeye gerek kalmaz. Değilse de vardır bir hayır diyorum. Sen de üzülmemeye çalış, başta zor oluyor biliyorum 🥺 benim içim öfkeyle dolup taşmıştı. Biraz da hormonal galiba, adet oldum rahatladım☺️

Kaç sperm vardı acaba canım eşinin sperm testleri nasıldı benim eşimin de 32 bin de korkuyorum

Doktorun kim canım

Lizbon Lizbon ve gamzelihaller gamzelihaller
Kızlar benim 1 tane yumurtam toplanmıştı
O da döllendi 3. Gün embriyosu olarak transfer edildi ve şu an hamileyim 😊
Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip eder inşallah 🙏🙏
Benim ilk denememdi ümidim yoktu 2. Denemeyi hatta 3. Denemeyi nerde yaptırırım diye araştırıyordum
Ama hep Allahım hakkımında hayırlı ne ise o olsun diye dua ettim

Herkesin bir altın yumurtası vardır unutmayın
Dualarım sizlerle 🤲

Lizbon Lizbon ve gamzelihaller gamzelihaller
Kızlar benim 1 tane yumurtam toplanmıştı
O da döllendi 3. Gün embriyosu olarak transfer edildi ve şu an hamileyim 😊
Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip eder inşallah 🙏🙏
Benim ilk denememdi ümidim yoktu 2. Denemeyi hatta 3. Denemeyi nerde yaptırırım diye araştırıyordum
Ama hep Allahım hakkımında hayırlı ne ise o olsun diye dua ettim

Herkesin bir altın yumurtası vardır unutmayın
Dualarım sizlerle 🤲
Yaaa canım benim nasıl sevindiiimmm😄🥳 gözünüz Aydın Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 Ben de hep hayırlısı için dua ediyorum ☺️

X