Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

iyiyim çok şükür sen nasılsın?
oooo fiyata bakk anamm :KK1::KK1:
rezil olduk desennee :KK1: bizde bi rahatlık o koca göbişle nasıl alışverişe gideceksek,en geç 7. aydan sonra başlayıp bitirmeli önemli şeyleri :KK16:

sorma biz göbüş büyütüyoruz :) olsun 7. ayda dediğin gibi yapar bitiririz her bi şeyi arada bak ocak annelerine ama topik adı ocak bebeklerinin cicileri olması gerek :)
ben beşik beşik diye heder edicem kendimi anladım... hepsini alasım geliyor yeminle benim koca beni öldürecek :18::18:

sorma biz göbüş büyütüyoruz :) olsun 7. ayda dediğin gibi yapar bitiririz her bi şeyi arada bak ocak annelerine ama topik adı ocak bebeklerinin cicileri olması gerek :)
ben beşik beşik diye heder edicem kendimi anladım... hepsini alasım geliyor yeminle benim koca beni öldürecek :18::18:

hahahha :KK1: adamı katil mi edecen bu saatten sonraa :KK1: ama indirimde oluyo bazen uygun oluyo bakıp takip etmek lazımm napak :KK16:

Kizlar bende kıyafet bulamayanlardanim.
Ben simdilik elbise alarak geçiştirdim. Olan tek bir pantolonum var o da defactonun pantolonu normalde hemen bollasiyor diye giymiyordum :) neye niyet neye kismet :)
Onun dışında eteklerim hala oluyor :)
Ama ilerleyen günlerde istememe ragmen hamiş pant. Ve taytlara geçiş yapcam gibi duruyor.
Bu arada kimler kaç kilo aldı.
Ben 19 haftaligim ve yarım kilo aldım. İnş hep böle gider. Son aylar şişmekten çok korkuyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ahaa aynı ben :KK1::KK1: olmuyor pantolonlar,bugün bi gezineceğim ya elbise ya bi pantolon alıcam kafama yatarsa...
bende yarım kilo aldım,göbiş büyüdü bi başka kilo yok hiç,inşallahh son ana kadar sadece göbişimiz büyürde biz dobiş olmayız :KK1::KK1:

hahahha :KK1: adamı katil mi edecen bu saatten sonraa :KK1: ama indirimde oluyo bazen uygun oluyo bakıp takip etmek lazımm napak :KK16:

bakalım biraz zaman geçsin ama bu koca sandalı salonumda koyacak yerimde yok bakma işte aç gözlülük benimkisi azıcık aslında ilk beşiği seve seve aldım ama şimdi benim oldu ya aç gözlülük yapıyorum
yok ama alamam zaten bi park yatak hakkım var Allah ım kız dua et adam beni doğramadan halledeyim :)

bakalım biraz zaman geçsin ama bu koca sandalı salonumda koyacak yerimde yok bakma işte aç gözlülük benimkisi azıcık aslında ilk beşiği seve seve aldım ama şimdi benim oldu ya aç gözlülük yapıyorum
yok ama alamam zaten bi park yatak hakkım var Allah ım kız dua et adam beni doğramadan halledeyim :)

hahaha :KK1::KK1: aminnnn ben daha nasıl bi beşik alsam diye düşünüyorum, araştırmalar devam ediyor ama tık yok :KK1::KK1::KK16:

hahaha :KK1::KK1: aminnnn ben daha nasıl bi beşik alsam diye düşünüyorum, araştırmalar devam ediyor ama tık yok :KK1::KK1::KK16:

iki çeşit var ya beşik ya park yatak :) sanırım çok yardımcı olmuşumdur sana :) :) :)

uzun vadeli istiyorsan normal park yatak
ama 6 ay içinse beşik ideal oluyor

iki çeşit var ya beşik ya park yatak :) sanırım çok yardımcı olmuşumdur sana :) :) :)

uzun vadeli istiyorsan normal park yatak
ama 6 ay içinse beşik ideal oluyor

uzun vadeli istiyorum aslında,park yatak kullanışlı oluyo mu,şimdi ben onu anlamadım,neden adı park yatak :KK1::KK1:

uzun vadeli istiyorum aslında,park yatak kullanışlı oluyo mu,şimdi ben onu anlamadım,neden adı park yatak :KK1::KK1:

bak google yaz parmaklıklı yatakları göreceksin bunların içleri yükseliyor çocuk büyüdükçe de yatağın içini yere yaklaştırıyorsun kısaca uzun vadeli oluyorlar ve dayanıklı eğer ağaçtan yapılanlardan alırsan daha sağlıklı öyle işte hem çocuk 4 - yaşına kadar kullanabiliyor

bak google yaz parmaklıklı yatakları göreceksin bunların içleri yükseliyor çocuk büyüdükçe de yatağın içini yere yaklaştırıyorsun kısaca uzun vadeli oluyorlar ve dayanıklı eğer ağaçtan yapılanlardan alırsan daha sağlıklı öyle işte hem çocuk 4 - yaşına kadar kullanabiliyor

anladım canım biraz bakınayım bari beşiklere :KK16: ne zormuş baştan aşağı bi bebişi onu bunu almak haa :KK1: tabi çok da zevkli :KK16:

acaba üyelikteki mesaj sayın mı dolmadı bazen öyle oluyor bilemedim ki şimdi tommybear beşik sandal yaz google çıkıyor canım bir de site yöneticisine soralım senin durumu

Hemem bakiyorum canim.acele etmemekte fayda var bosverin.benimkinin cinsiyeti degisiverdi:KK66:allahtan cok sey almamistim.ayrintili ultrosondan sonraartik:KK66:

acaba üyelikteki mesaj sayın mı dolmadı bazen öyle oluyor bilemedim ki şimdi tommybear beşik sandal yaz google çıkıyor canım bir de site yöneticisine soralım senin durumu

Canim baktim cok guzel.ama fazla yer kaplicak gibi.evin buyuk mu?bwnimki kucuk.ilk baslar icin ablam sepet besik verecek seninkinin uzunu gibi nette cok olanlardn ahsap.6aydan sonrada park yatak aliyim diyorum.oda yapmicam zaten tayinciyiz bi de kimse yapma kullanmiyosun diyo.

https://www.joker.com.tr/urun/tommybear-yoyo-naturel-sallanan-besik-3785

canom link bu fiyat falan hepsi yazıyor joker.com
ben zaten sepet beşik almıştım ama kararsız kaldım gerçi sepet beşiğimden de memnunum ama bu çok baba bi şey yine ama bu beşik portatif değil sıkıntı da orada sepet beşiğim portatif

Ben bu beşiği yerinde gördüm gerçekten çok yer kaplıyor ama şık bir beşik.bu arada sepet beşiğin gelmiş galiba? İnternetten sipariş vermiştin değilmi ?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406280026.944537.jpg
Bu elbiseyi aldm nasıl kızlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen cnm napim baska hiç bişey bulamadmkı. Bayramda altım çıplak olcaktı yoksa😃😃😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet bende bugün çıplak kalmamak adına mağaza dolaşacağım :KK1::KK1::KK1: yoksa bayramda hamile modası bu deyip alt çıplak dolaşcaz hehehhe :KK1::KK1:

X