Saç Şekillendiriciler Maşa Tavsiyesi

Jennes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2011
62
3
kızlar
benim çok amatör bir maşam var bukleli saçları çok seviyorum ama saç tellerim çok ince ve zayıf. şekil verince hiç durmuyo bi tek spreye boğarsam. o zaman da hem kazık gibi oluyo hem de saçlarım bu tarz işlemlerden çok zarar görüyor. tavsiye edebileceğiniz bi maşa marka/modeli var mı?

Braunun ürünleri gerçekten iyi canım ben düzleştiricisini kullandım jilet gibi dümdüz yaptı şaçımı ayrıca kırmıyorda mavi ışık teknolojisi mi ne varmış yanlış hatırlamıyorsam, maşasıda iyidir diye düşünüyorum

tavsiyeler için teşekkürler ama hangi model?
hangi markanın hangi modelini almalıyım?
bendeki bundan ama ısı ayarı yok artı çok geç ısınıyor

Benimki babyliss çok memnunum tatlım bir de seramid kaplamalı mı ne diyorlar ya ondan.Markasını tam yazmak isterdim de kutusunu filan bulamadım o yüzden yazamıyorum ama kalın bir maşa o yüzden bukleler kalın oluyor dalgalı gibi ve çok doğal duruyor.Ama saçım kalın telli belki ondan doğal duruyor neyle alakalı o tam bilmiyorum açıkçası.

ama malesef benim saçımda kalın maşa hiç işe yaramıyor. ince maşayle bile saçım bukle tutmuyor. spreye boğmama rağmen maksimum 5-6 saat duruyor, belki o kadar bile durmuyor. o yüzden o maşa bana yaramaz sanırım. 19mm lik versiyonu varsa olabilir belki... fikir için teşekkürler

Benim saçlarımda aşırı ince telli ben Babyliss maşa kullanıyorum, ve gerçekten çok memnunum. Orta kalınlıkta bi maşa ve saçların söndüğünde doğal ve güzel duruyo :)

ben de babyliss in ince uçlusundan kullanıyorum çok memnunum kısa sürede ısınması ve kısa sürede şekil vermesinin yanında aynı zamanda saçımı yıpratmıyorda. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…