Masaj

fxxd

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
6
0
arkdaşlar herkeze merhaba ameliyat sonrası doktorum masaj yapmamı önerdi günde 15 dk yap dedi ödem için iyi gelir dedi ne sertlik de yapmalıyım masaj yaparken krem kullan kesinlikle dedi dr um kendi masaj yaparken çokda hafif yapmıyordu biraz bastırarak yapıyordu bende onun gibi mi yapmalıyım ?

arkdaşlar herkeze merhaba ameliyat sonrası doktorum masaj yapmamı önerdi günde 15 dk yap dedi ödem için iyi gelir dedi ne sertlik de yapmalıyım masaj yaparken krem kullan kesinlikle dedi dr um kendi masaj yaparken çokda hafif yapmıyordu biraz bastırarak yapıyordu bende onun gibi mi yapmalıyım ?

aynen benimki de bastırarak yapmamı söyledi ve gösterdi.ama ben geçmeyen morluklarım masajla daha da arttı.ve sadece krem kullandım o geçirdi morluklarımı.masajı da nadirez az bişey yapıyorum şuan bugün 20.günüm

canım benim doktorumda masajı bastırarak yapmamı söyledi.krem derken masaj yaparken mi kremi sür dedi yoksa morluklar için mi?

morluklar için hiç krem vermedi.ben geçmeyince kendim aldım.adı reparil gen.masaj yapmak için doğal ceviz ya da badem yağı ne istiyosan kullan dedi.

canım benm morluklarım hiç yok sadece masajı 15 dk yapmamı söyledi ve kuru kuru yaparsam kanatabilceğimi söyledi o yüzden yardımcı olarak krem kullan dedi ama şöyle bsy var 15 dk derinin üstüne belli bir kuvvetle hareket yapılıncaa uyuşuo normal olarak o biraz kafmı kurcaladı o kadar

X