masal gibi home sweet home..:)

ben hiç beğenmedimmmm ne öleee darmadağınık duruyor evvv amannnnnn ruhum daraldı...ne öyle koltukda çiçek saksı çiçek berjerlerde kırnetler çiçekkk ohooo konsol monsol dağınık bir durumm ciddden yordum gözümü... ayrıcaaa çelik kapım o evin tonundaa olmalı krem yada beyaz:) zira madem resmini çektiniz onun için diyorum yoksa ne diye çekeyim kapıyı dimi.... ufffff asla fikir dahi alamayacağım bir tasarım kullanmışınızzz... çoluk çocukla düşünemiyorum birde onların oyuncakalrı oluncaa ohooooooooo.. hani olur bir yalın giriş kısmı dayarsın böylee ama bu şekildeee olmammış..bir çok hata gözlemledim:)
iyi oturmalar

herşeyi beğendim canım harikaa :) masal gibi aynı, güle güle huzurla oturun inşallahh

Renklerin uyumuyla tarzınızı çok güzel yansıtmışsınız evinizin atmosferini çok beğendim umarım hep mutlu günleriniz olur :KK16:

nekadar hoş ya hiç tarzım olmamasına ragmen bayıldım herseyın uyumu cok guzel olmus gule gule saglıkla mutlulukla oturun inş.
çok huzur verici ve masal gibi gerçkten

tarzınızı çok beğendim...çok şirin bir ev

herşeyin ayrı ayrı çok güzel harika :KK16:

güle güle otur cnm harika bir ev :nazar: sormak istediğim hasır büyük boy sepetler? bi tane kapının yanında vardı birde banyo da nereden acaba? bende öyle bişi arıyorum da :) şimdiden teşekkürler

nerden aldınız her şeyine ayrı ayrı bayıldım.

çok şeker eviniz bayıldım:KK16:

Eviniz çok güzel, zevkiniz gerçekten harika Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :KK16: Kapıdaki sallanan saate bayıldım, nerden aldın öğrenebilir miyim?

Yorumları teker teker okumaya çalıştım, saat mudo öğrendim :KK8: O kadar güzel bi evin var ki, eh yorumlar da oku oku bitmedi daha yarısına bile gelemedim yavaş yavaş hepsini okuycam inşallah, bu arada siteni de ziyaret ettim ve yeteneğine inan hayran kaldım, maşallah ya hem çok zevklisin hem de çok yetenekli, Allah bozmasın inşallah :KK54:

Çok güzel olmuş heryeri evinin.Allah güle güle oturmayı nasip etsin.

allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin

Eviniz çok güzel gerçekten.Mutlulukla oturun.

tatlım evine bayıldım allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin

canım salonuna bayıldımm nerden aldın nasıl bu kadar güzel kombinledin herşeyi birbirine uydurdunn harikasın sen de evinde =))
sevgiyle aşkla huzurla oturun yaşayın tüm site bayıldıkkkkkkkkkkkk =))

Koltuk takımlarınız çok güzel insanın içini acıyor baktıkça.

hepinize cok tesekkür ediyorum ayrı ayrı. Bebegimden dolayı sıklıkla giremiyorum o yüzden şimdi kaçamak yapıp cvp veriyorum. Çok saolun tekrardan. herbirinizi en kocamanından öpüyorummmm :)

ben hiç beğenmedimmmm ne öleee darmadağınık duruyor evvv amannnnnn ruhum daraldı...ne öyle koltukda çiçek saksı çiçek berjerlerde kırnetler çiçekkk ohooo konsol monsol dağınık bir durumm ciddden yordum gözümü... ayrıcaaa çelik kapım o evin tonundaa olmalı krem yada beyaz:) zira madem resmini çektiniz onun için diyorum yoksa ne diye çekeyim kapıyı dimi.... ufffff asla fikir dahi alamayacağım bir tasarım kullanmışınızzz... çoluk çocukla düşünemiyorum birde onların oyuncakalrı oluncaa ohooooooooo.. hani olur bir yalın giriş kısmı dayarsın böylee ama bu şekildeee olmammış..bir çok hata gözlemledim:)
iyi oturmalar

hahahah begenmiyor olmanız hiç önemli değil benim için neticede ben yaşıyorum ve beğendiğim için böyle yaptım çokta mutluyum. İyi ki de yapmışım saolunnnn :KK70: yorumunuz içinde tesekkür ederimmmmmmmmmmmmm

canım evine hayranlıkla baktığım en nadir evlerden biride senin evin bayılıyorum uyumuna sıcaklığına aşkla sevgiyle otur içinde salon örtülerin çok güzel pembeli pembeli onları nerden aldın acaba ve ne kadardı şimdiden sağol tekrar aşkla otur masal evinde :KK16::KK16:

eviniz çok şirin gerçekten de ... duvar boyaları da işin rengini getirmiş.. yemek masasının olduğu duvar boyası çok ferah evim için düşündüğüm renge yakın sizinkinin ismi, markası ne acaba öğrenebilir miyim?

EVIN COK GUZEL CANM GULE GULE OTUR mutfaktakı ahsap boyama tarzı dolabı aldıysan nerden aldın canm söler mısın bı de duvardakı tabloları cok begendm onları nerden aldın acaba? tesekkurler..

çiçek detayları cok farklı bir hava veriyor evlere çok canlı duruyo çok güzel bi eviniz var bayıldım mutlulukla huzura oturun inşallah :nazar:

Son düzenleme:
daha önce bayıldığımı yazdım mı hatırlamıyorumm :KK16:ama bişey sorucam tv sehbasını nereden ve kaça aldığınızı öğrenebilir miyim?:nazar:

Muhteşemmm bir ev buuu...
Allah nazardan saklasın. İçim açıldı :)

Banyodaki tuvalet kağıdı askısını nereden aldın acaba canım?

Tam benim tarzım bayıldımmmm :KK16: Ennn çok da yatak odası.
Bu tarzın adı nedir tam olarak country falan diyesim geliyor ama mimaride farklıdır heralde :44:
Her ayrıntıyı düşünmüşüsünüz, çok rahat döşediniz evi muhtemelen vakit ve nakit açısından :)

Son düzenleme:
X