maslak acıbadem hastanesi hangi kadın doğum uzmanı?

MissBbs

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
555
614
36
Arkadaşlar merhaba,
Ben tüp bebek tedavisiyle ikizlerime hamileyim. Allahın izniyle yarın 11.haftaya giriyoruz. Şimdiye kadar tüp bebek tedavimi yapan doktorla devam ettim (prof dr bülent tıraş). Ama o kadar yoğun ki şuanda başka doktor arayışı içerisindeyim. Prof olsun istiyorum. Maslak acıbadem hastanesinde tavsiye edebiliceğiniz memnun kaldığınız kadın doğum uzmanı tavsiyelerinizi bekliyorum. Lütfen beni cevapsız bırakmayın :)

Arkadaşlar tavsiye verebilecek yok mu? Prof dr ahmet cem batukan mesela giden var mı?

İbrahim bildirici derim kesinlikle

tabı randevu bulabılırsenız,harika bir doktor

Canan Genim tecrübeli bir doktor , bazı kımseler soğuk olmasından yakınsa da tecrübesı ıle güven veriyor

Esra Özbaşlı vardı ama sanırım o doğum yaptı

Prof istiyorsanız İbrahim Bildirici kesınlıkle, muhteşem bir kariyer muhteşem bır doktor

Prof istiyorsanız İbrahim Bildirici kesınlıkle, muhteşem bir kariyer muhteşem bır doktor
Siz ibrahim beyin hastası mısınız? Çok yoğun oluyo mu? İstediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilşyomusunuz? Çünkü bnm de doktorum prof dr bülent tıraş ama tüp bebek uzmanı olduğu için inanılmaz yoğun kontrollerim 5-7dk fln sürüyo ve sormak istediğim şeyler o aceleden aklımdan gidiyo. Sürekli bi yoğunluğu var. Biraz hızursuzum ikiz gebelik riskli gruba giriyo çünkü

Bende İbrahim Bildiriciye gidiyorum, 20. Haftamızdayız, her aradığımızda ulaştık, randevu almada bir sıkıntı yaşamadık, hiç bir sorun yaşamadık, son derece güven veren bir doktor, tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca perinatalog olduğundan sizin için uygun olacaktır riskli gebelik nedeni ile

hayır hastası değilim,kendisi ayrıca Perinatoloji doktoru,riskli gebelikler uzmanı
Detaylı ultrasona ona gitmiştim...
İlgisi, alakası,enerjisi ve bilgisine hayran kaldım.
Araştırırsanız giden, hastası olanlar da çok memnun...Oda bildiğim kadarıyla çok çoğun oluyor..
siz bi araştırın, illa prof istiyorsanız illakı yoğun olacaklardır
diğer doktorlar çok daha rahat

Bende İbrahim Bildiriciye gidiyorum, 20. Haftamızdayız, her aradığımızda ulaştık, randevu almada bir sıkıntı yaşamadık, hiç bir sorun yaşamadık, son derece güven veren bir doktor, tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca perinatalog olduğundan sizin için uygun olacaktır riskli gebelik nedeni ile
Teşekkür ederim ilgilendiğin için cnm. Bende bu hafta için bi randevu alıp görüşmek istiyorum. 2 doktor arasında kaldım ibrahim bey ve ahmet cem batukan 2 sinede çok iyi yorumlar var

Cem hocaya gittim dün ve çok memnun kaldım. İbrahim hocada çok iyiymiş ama çok yoğun oluyomuş ve acıbademin sitesinde gördüğüm kadarıyla 2 hastanede çalışıyo gözüküyo maslak ve international. Cem hoca sadece maslakta haftanın 6 günü de orda. Bnm kontrolüm sırasında hastasının doğumu başladı :) cem hoca hemen gitti 45dk içinde de geldi normal doğummuş :) sanırım doktorumu buldum bi kaç hafta içerisinde de umarım gönül rahatlıyla tavsiye edebilirim

Bende Cem Beye gıdıyorum kızlar

Allah nasip ederse orada devam etmeyi düşünüyorum . Ben çok pipirikliyim aramadan sormadan duramam , elimde listeyle giderim kontrollere :KK70: Cem beyin bunu kaldıracağını düşünüyorum .İlk gebeliğimi Bora cengiz takip etti cok pozitif bir doktordu ancak 1 sene önce Vefat etti , bakalım nasıl olcak

bende Canan Genim'e gittim, yakınlarımdan hep duyduğum güzel yorumlardı.
Burada okuduğum yorumlar kafamı karıştırdı aslında ama bakalım süreçte nasıl devam edecek

X