Masseter botoks dikkat edin !!!!!!!

Kuzular bende yaptım ama daha bir etki görmedim Bugün yapıldı çeneme ne zaman böyle yamulmalar oldu

Ya şu V yüz algısını kim çıkardı anasını satayım ya benimde kare çenem ve yaşıma göre herkesten küçük duruyorum inanmayın bu algılara cidden moda diye sağlığınızdan oluyorsunuz ya ayrıca bütün yorumlarını okudum zaten bi hata yapmış azarlama gibi hakkı yok. Gidip tazminat davası aç kazanırsın acımayın bunlara bugün sana yarın başkasına git al paranı ara hakkını.
O kadar haklısn kı cevremde de massater yuzunden cene hattı bozulan ınsanlar var benım yuzum de daha dogrusu yanaklarımda sarkma oldu buldog yanak oldum. Turkıyede hangı doktora gıtsnız mumkun dgeıl dıyor realself.com da yabancı yorumları okusanız bır suru insan da neler olmus neler.. Ben v yuz hattı ıcın degıl diş sıkma problemı için yaptırdım evet yaptıgım zaman dıs sıkma sorunu 5 ay gectı ama yuzumden oldum. Sonra ogrendım kı bol yuruyus yapmak ve sakinleştiren caylar tuketmek ve tabıkı stresi azaltmak baya ıyı gelıyor dıs sıkmaya brnde gunde 10 bın adım atmaya basladım gercekten azaldı dıs sıkmam sımdı lerde hıc sıkıyorum ama yuzum sarkık yaptırmayın aklı olan cene kaslarına mudahale ettırmez

O kadar haklısn kı cevremde de massater yuzunden cene hattı bozulan ınsanlar var benım yuzum de daha dogrusu yanaklarımda sarkma oldu buldog yanak oldum. Turkıyede hangı doktora gıtsnız mumkun dgeıl dıyor realself.com da yabancı yorumları okusanız bır suru insan da neler olmus neler.. Ben v yuz hattı ıcın degıl diş sıkma problemı için yaptırdım evet yaptıgım zaman dıs sıkma sorunu 5 ay gectı ama yuzumden oldum. Sonra ogrendım kı bol yuruyus yapmak ve sakinleştiren caylar tuketmek ve tabıkı stresi azaltmak baya ıyı gelıyor dıs sıkmaya brnde gunde 10 bın adım atmaya basladım gercekten azaldı dıs sıkmam sımdı lerde hıc sıkıyorum ama yuzum sarkık yaptırmayın aklı olan cene kaslarına mudahale ettırmez
Merhaba yüzünüz düzeldi mi? Bende aynı sorunu yaşıyorum.

Merhaba kızlar,
Massater botokstan sonra yüzüm incecik küçücük kaldı. Yaptıranlara sormak istedim etkisi sizlerde geçti mi?

Yüzünüz eski haline döndü mü acaba ? Yanakta sarkma kalır gibi yorumlar okudum :/
Güzel bi çene hattım vardı diş sıkma için mecbur tedavi oldum baska türlü dişlerimin kırılması ihtimali bile vardı ancak yaptırdıkca yüzünüz baya bi inceliyor. Ayrıca sarkma, gıdı, çene hattı kaybı, jowls denilen sorunlar çıkabiliyor. Yavas yavas düzeliyor şimdi

Bu ikinci fotoğraf düzelmiş halimi acaba? Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Birde ne yapmalıyım sınava hazırlanıyorum sayılı zamanım kaldı başıma açtığım işler beni perişan etti.
Yok bu massetterden sonraki hali. Rica ederim geçmiş olsun. Sık sık sakız cigneyin oradaki kasları etkisiz halde bıraktıkları için tek yolu bu

Eklentiler

• FC24321D-B8CA-4452-88FD-54B47B997949.png
    FC24321D-B8CA-4452-88FD-54B47B997949.png
    384,7 KB · Görüntüleme: 635
Bu yaptırdıktan sonra düzelmiş hali değil yani?
Nolur kusura bakmayın anlamaya çalışıyorum 🙏tekrar tekrar soruyorum

Eklentiler

• 6B8ED508-F932-4AAA-941F-BCCDF77A768D.png
    6B8ED508-F932-4AAA-941F-BCCDF77A768D.png
    384,7 KB · Görüntüleme: 347
Bu yaptırdıktan sonra düzelmiş hali değil yani?
Nolur kusura bakmayın anlamaya çalışıyorum 🙏tekrar tekrar soruyorum
Maalesef değil. Massetter yaptırdıktan sonra yüzün ne kadar inceldiğini göstermek için paylaştım. Yabancı doktorların cevaplarını okumuştum eski haline geliyormuş belli bir süre sonra

Yalnızca bir defa yaptırdım. Siz kaç defa yaptırdınız.Kaçıncı ayında düzelmeye başladı. Sarkma oldu mu ? Kendi deneyimleriniz nelerdir 🙏

Ben yıllardır yaptırıyorum. Çok şükür kötü bi tecrübe yaşamadım gülüşü değişenlerden tut çiğneme problemi yaşayan ağzı yüzü kayan bir çok insan var bu işlemden dolayı. Bende alt yüzde biraz yağ ve kas kaybı oldu sadece

Ben yıllardır yaptırıyorum. Çok şükür kötü bi tecrübe yaşamadım gülüşü değişenlerden tut çiğneme problemi yaşayan ağzı yüzü kayan bir çok insan var bu işlemden dolayı. Bende alt yüzde biraz yağ ve kas kaybı oldu sadece
Ben bir defa yaptırdım 2,5 ay olacak neredeyse çok ama çok pişman oldum. Yüzüm ne zaman düzelir ne yapmam gerek bilmiyorum. Doktor geçecek dedi.Ama yorumlara bakıyorum moralim bozuluyor. Zaten yüzümde kaslar küçülünce yüzüm uzadı. Allah kimsenin başına sağlıkla ilgili bir dert vermesin.Tamamen diş sıkmadan dolayı yaptırdım.

Ben bir defa yaptırdım 2,5 ay olacak neredeyse çok ama çok pişman oldum. Yüzüm ne zaman düzelir ne yapmam gerek bilmiyorum. Doktor geçecek dedi.Ama yorumlara bakıyorum moralim bozuluyor. Zaten yüzümde kaslar küçülünce yüzüm uzadı. Allah kimsenin başına sağlıkla ilgili bir dert vermesin.Tamamen diş sıkmadan dolayı yaptırdım.
Geçmiş olsun dediğim gibi doktorların hepsi geçici olduğunu söylüyor şikayetleriniz geçecektir insallah

X