Popüler Konu MasterChef 2022 Türkiye

Finale kalacak dörtlüm ....

• Ankete Katılan
    22

Clara

Önceki nick: Emma3 ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
6.842
15.280
39
Barış gitti oh oh oh 👏🏻
Fatmanur da gideydi de sonra format değiştireydi yarışma elemesi yavv 👀

Büşra Metin Ayaz galbimdesiniz 👌🏻

Clara

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
6.842
15.280
39
Menüyü daha farklı yapsalardı keşke. Patlıcan tiriti yada etli tirit, bamya çorbası, su böreği, irmik helvası, etli sarma, höşmerim vs vs.
O menüler önceden hep yapildi, artık bilinmeyen yemeklerin de tanitilmasi iyi olur :) Memleketimizin bilmedigimiz yemekleri var hâlâ :) ilçelerin menüleri yöntemleri farklı.

psikolojikdelipdr

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
563
617
O menüler önceden hep yapildi, artık bilinmeyen yemeklerin de tanitilmasi iyi olur :) Memleketimizin bilmedigimiz yemekleri var hâlâ :) ilçelerin menüleri yöntemleri farklı.
Yok ben 1. Sezondan beri sıkı takipçiyim konyada saydıkalrımdan sadece bamya çorbası yapıldı yanında etliekmek saç arası falan yapıldı geçen sene. Hatta gördüğüm en kötü etliekmeklerdi maalesef 😅 Ondan önce de Mevlevi sofrası yapıldı. Konya çok büyük ve çoğu yerde il olarak sayılacak kadar gelişmiş farklılaşmış ilçeleri var haklısınız onları da gezerler umarım diğer sezonlarda. Mesela Beyşehir gibi...

Clara

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
6.842
15.280
39
Yok ben 1. Sezondan beri sıkı takipçiyim konyada saydıkalrımdan sadece bamya çorbası yapıldı yanında etliekmek saç arası falan yapıldı geçen sene. Hatta gördüğüm en kötü etliekmeklerdi maalesef 😅 Ondan önce de Mevlevi sofrası yapıldı. Konya çok büyük ve çoğu yerde il olarak sayılacak kadar gelişmiş farklılaşmış ilçeleri var haklısınız onları da gezerler umarım diğer sezonlarda. Mesela Beyşehir gibi...
Demek istediğim, Konya adıyla olmasa da Konya'nın belli başlı yemekleri, aralarda yemek çeşitleri yarışmaları olarak yapıldı :)

Clara

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
6.842
15.280
39
Bu seferki yemekler Konyalı olarak benim bile bilmedigim yemeklerdi, 2'sini duydum sadece önceden.
Şu anda ekşili kabak ve zülbiye denemeyi düşünüyorum mesela 😄 her seyi ninelerden, annelerden ve kitaplardan öğrenme imkanimiz yok, tv teknoloji de öğretici oluyor böyle, sevindim 🙂 psikolojikdelipdr psikolojikdelipdr

Clara

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
6.842
15.280
39
yotutube da nerden izliyorsun ki, ben Kanada dayim malesef youtube uzerinden izleyemiyorum. Dizi sitesinden izliyorum
YouTube açınca masterchef yazıyorum, MasterChefTürkiye kanalının videolarından izliyorum reklamsız 🙂
Ama tekrar yayını.
Ertesi gün izliyorum bölümleri.