Matofin kullanan var mi??

sky_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
37
8
insulin direncim ve polikistik overim var doktor matofin verdi gunde 2x1000 mg. Bu ilaci kullanip kilo veren var mi detayli yazarsaniz coook sevinirim

Ben glukofen kullanıyorum 2x850mg. Etken madde aynı sanırım(methormin)
Ben 8-9kilo arası gidip geliyorum. Verdim yani

Ben 4 5 kere kararlılıkla başlayıp kullanamadım yan etkilerinden.. :bicak:kullanabilenleri hep tebrik etmişimdir. Bikac kere iştahı kesip yedirtmemişti. Son kullanmamda sanırım, hunharca yiyodum kiloyla ilgili bişey diyemiyorum oyüzden.

Ben glukofen kullanıyorum 2x850mg. Etken madde aynı sanırım(methormin)
Ben 8-9kilo arası gidip geliyorum. Verdim yani
İnsulin direnciniz kacti? Benim 3 yada 4 olmasi lazim. Canim cok abur cubur tatli vs cekebiliyor diyet yapmak zor geliyor siz nasil verdiniz kilo

Ben 4 5 kere kararlılıkla başlayıp kullanamadım yan etkilerinden.. :bicak:kullanabilenleri hep tebrik etmişimdir. Bikac kere iştahı kesip yedirtmemişti. Son kullanmamda sanırım, hunharca yiyodum kiloyla ilgili bişey diyemiyorum oyüzden.
Evet ya ben de glifor icmistim onceden cok fazla mide bulantisi yapiyodu ishal vs yapiyodu

Takipteyim.bende pkoluyum ve banada doktor insülin direnci sebebiyle matofin verdi.düzenli kullanamadım ama ilacı aldığım zamanlar iştahımda azalma olduğunu hissettim tabi psikolojikte olabilir.

İnsulin direnciniz kacti? Benim 3 yada 4 olmasi lazim. Canim cok abur cubur tatli vs cekebiliyor diyet yapmak zor geliyor siz nasil verdiniz kilo
Canım benim değerime hiç bakılmadı. Pko lu oldugum ıcın kadın dogum dk verdi. Benim ilaçlarla beraber kesildi. Önceden 1pkt buskıvının tamamını yerken artık 3-4tane yetti. Daha sonra da tekrar aynı ürünleri canım istememeye basladı. Cok hamburger canım istiyor mesela bir tane yiyince 1 sene akljma gelmiyor gibi

Merhaba canım banada doktorum 1 ay önce metformin verdi ve kilo verdirdi. Aşırı bulantı yaptı o yüzden yiyemedim hiç.

Matofin 850 mg günde 2 adet kullanmaya çalışıyorum, bu ilacı içerken ufacık şekerli bi şey yesem içsem baygın gibi uyku bastırıyor, halsizleşiyorum. Mide bulantısından yemek yedirmiyor. Bağırsak sorunları yüzünden dışarı çıkmak istemiyorum
Doktora gidip değiştirmesini isteyeceğim muadiliyle çünkü hayat kalitemi çok düşürüyor.

Doktor Bana da yazdi bu ilaci Ilk Etapta kullanamadim ama yemegi az kacirdigim zaman sekerim 200 e Kadar yukseldi. Indiricem sekeri diye ne taklalar attim..simdi mecbur kullaniyorum. Sanirim yan etkileri zamanla gecer

Merhaba konu uzerinden cok gecmis ama matofini icemiyorum ben kahvaltida ilk lokmamla aliyorum.ardindan mide yanmasinda migde agrisindan oluyodum.icmem o.ilaci sismam kalirim daha iyi😁

X