Cilt Bakımı Ürünleri Mavi Anemon Çiçeği mucize mi ? Kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
önemli değil anladım canım aslında lazere çok karşıyım doğal yollarla herşeyin tedavisi mümkün lazer yaptıran arkadaşlarım var çilleri lazerle yaktırdılar teni çok güzel oldu çilleri gitti diyorduk evlendi çilleri tekrar çıktı cildimde çil olsaydı hiç kafama takmazdı seviyorum çilli olanları ama lekelerden nefret ediyorum ben psikolojik nedenlerden dolayı sürekli yüzümle oynadım çok derin yaralar açtım yüzümde o yaraların yerinde kırmızı lekeler kaldı normal leke olsa bu kadar üzülmiyecem ama benimki kırmızı denemediğim yöntem kalmadı oynamasam yerinde izi pek kalmıyor ama stres yapıyım oynadığım yerler yüzümde kıpkırmızı oluyor kendim ettim kendim buldum cildim prüsüz tabiri caizse porselen gibiydi kendimi nasıl bu hala getirdim hala inanamıyorum sinirden çok ağlamışımdır ama geri dönüşü yok bende dediğim gibi mavi anemon çiceğini aldım hodan jojoba gül yağı bunlar cilde çok iyi geliyor canım bir dene istersen leken çok belirgin ve büyük değilse jojoba yağı ve mavi anemonu birlikte sür farkı görürsün inş sana iyi gelir bu arada ben orjinin yüz bakım setinide aldım onuda kullanıcam inş lekelerimin hepsi gider artık lekesiz bir yüz istiyorum bıktım bu lekelerden psikolojim alt üst oldu bu yüzden ..

yakartop bu yazım sana firma sahipleri salak değil yaptığı ürünün üzerine bitki yağında kaynatılmış yazmaz ben deşifreli konuşmuyorum sen anlamıyorsun arkadaşım sana son kez açıklama yapıyorum dikkatlice oku gittiğim aktardan yosun yağı istedim ve sordum yasunun neyinden yağ çıkıyor adamda bana bazı bitkilerin yağı bile olmaz onları zeytinyağında kaynatıyorlar diye söyledi ve o aktardan hiç bir ürün almadım güvenemedim ve aktarın bu açıklamasını her insan yapmaz sadece ürününü överek satmak ister benim aldığım mavi anemon şifa home değil shiffa home güvenilir bir marka ve ben bunu araştırdım sana bir marka adı veriyorum shiffo home anlamakta zorlukmu çekiyorsun iyi oku anla sonra bana (adam) gibi yaz senin tarzın oldu yakıştımı güzelim

yakartop bu yazım sana firma sahipleri salak değil yaptığı ürünün üzerine bitki yağında kaynatılmış yazmaz ben deşifreli konuşmuyorum sen anlamıyorsun arkadaşım sana son kez açıklama yapıyorum dikkatlice oku gittiğim aktardan yosun yağı istedim ve sordum yasunun neyinden yağ çıkıyor adamda bana bazı bitkilerin yağı bile olmaz onları zeytinyağında kaynatıyorlar diye söyledi ve o aktardan hiç bir ürün almadım güvenemedim ve aktarın bu açıklamasını her insan yapmaz sadece ürününü överek satmak ister benim aldığım mavi anemon şifa home değil shiffa home güvenilir bir marka ve ben bunu araştırdım sana bir marka adı veriyorum shiffo home anlamakta zorlukmu çekiyorsun iyi oku anla sonra bana (adam) gibi yaz senin tarzın oldu yakıştımı güzelim

Benimle seviyeyi bozmadan konuşursan sevinirim.Ben asaletimden sana cevap vermeyeceğim.
Ama şuna adım gibi eminim ki sen şifa home denen markanın görevlisisin.
Ben kadınlarkulubu.com yönetimini acilen uyarmayı bir borç biliyorum.
şifa home değilde shifa homme olsa ne olacak babanın markası mı ki bu kadar önemsiyosun.
sanki başıma uyduruk yağlar üreten şifa homdan değilde este lauder den bahsediyor hasba !!!!

son olarak herkese uyarım : MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI DİYE BİŞEY KESİNLİKLE OLMAZ.

Son düzenleme:
senin gibi aptallarla uğraşak zamanım yok sen kimsin aptal kendini ne zannediyorsun sende asalet olsa konuşma tarzın bu kadar argo olmazdı zaten senin tarzın oymuş belli çok bilgiliymiş gibi burda gelip hava taslama ben görevli felan değilim kullandım faydasını gördüm benim gibi cildinde leke olan varsa kullanmak isterse kullanır görür sen kıt beyinlisin herhalde sifa home değil shiffa home kullandım çok gözle görülür şekilde faydasını görseydim orjinin yüz bakım setini almazdım yukarda yazdım ama anlamıyorsun burda kimseye zorla gidip şu ürünü alın veya yüzünüze sürün demiyorum sen geri zekalısın herhalde yazılarımı okuyup anlıyamıyorsun şurdan bir kaç insana yazdıklarımızı takip edip okuyun dersem hepsi anlar bence senin zekanda sorun var acilen hemen gidip zeka testi yaptır kendine senin gibi seviyesiz cahil bir insanı kendime muhattap yaptım suç bende bana yazı yazma senin gibi cahil biriyle uğraşamam sana bol bol araştırmalar güzelim unutma zeka testi yaptır anlama sorunun var senin byyyyy :KK1::KK1:

güzelim sen seviyeyi kendin bozdun adam gibi vs. gibi laflar asaletli olan biri bu tarz konuşmaz kesinlikle sende anlamama özürlülüğü var sana kendimi ıspat etmek zorunda değilim sen kimsin ve sanane istersem mavi anemonun çakmasınıda kullanırım istersem marka ürünlerde seni hiç alakadar etmez..arkadaşlar benim sorunum cilt lekelerimde kullandım ve etkisini gördüm ama ilerleyen günlerde baktımki çok etkili bir şekilde faydası olmuyor lekeler gitmiş gibi görünüyor ve tekrar sıkıntı yapın stres yapın lekelerin yeri kırmızılaşıyor bıraktım şimdi onu tekrardan dermotolojiye gidicem benim yazımı okuyan kişiler anlansınki ilk gün lekleleriniz gitti zannediyorsunuz ama bir hafta geçsin lekeler tekrar aynı resmen çıkıyor yani demek istediğim mucize değilmiş çok isterdimki lekelerim tamamen yok olsun ama olmuyor yağlarla benim başım lekelerle dertte en iyisi işinde başarılı olan bir dermotolojiye gitmek çok zor ve psikolojikmende insan kafaya çok takıyor cildinde lekeleri olanlara tek demek istediğim şey inş hepiniz cil lekelerinizden bir an önce kurtulursunuz ALLAH yardımcınız olsun....yakartop sen kendini çok bilgili zannediyorsun ama cahilin önde gidenisin gerçekten sende anlama kıtlığı var zeka testi yaptır biran önce senin gibi seviyesiz ve cahil bir insanı muhattap yaptım kendime suç bende ..:KK1:

burada neler olduğunu öğrenebilirmiyim lütfen forum içi tartışmak üyeler arası hakaret etmek yasak

burada neler olduğunu öğrenebilirmiyim lütfen forum içi tartışmak üyeler arası hakaret etmek yasak

Bişey yok ilkşahcığım,

Birileri MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİNDEN YAĞ ÇIKMAZ dememe çok bozuluyor.Ticaretleri zarar görmese neden böyle tepki versinler ki ?
Bu yağı üreten sadece bir tane firma var : ŞİFA HOOM

ipuçlarını yan yana koyunca düğüm çözülüyor ilkşahcığım , artık nasıl bir rant varsa bu yağ işinde sen düşün.

Bakalım burada neler olmuş.. Konunuzu geçici olarak kilitliyorum.. Sorununuzu halledince yeniden açacağım..

edit: Konunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Güzel paylaşımlar dilerim..

Son düzenleme:
Burada sık sık gündeme gelen ve benim de fikirlerimle elden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştığım bir konu var. özellikle kıyıda köşede kalmış aktar-lokman hekim gibi yerlerde satılmaya çalışılan bir yağ: MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI.

Böyle bir yağ kesinlikle YOK. mavi anemon çiçeği kremi kinetin içeriyor. yağ falan değil.
ama mavi anemon çiçeği kremi çok satıldığı için uyanık bir firma MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI diye tamamen sahtekarlık kokan bişeyi piyasaya sürüyor.amaç insanların nasıl parasını alırım mantığı.
Aynı firma daha önce de KARINCA YUMURTASI YAĞI satmaya çalışıyordu ama o yağ karakolluk olunca piyasadan hızla toplatmıştı. yani bunlar böyle insanlar işte.

Ben daha da detaylı açıklama yaparım ama reklam yaptığım şeklinde değerlendirilir ki asla böyle bir niyetim yok o yüzden bilimsel açıklamaları bi tarafa bırakıyorum şimdilik.

byebye :)

dermoday mavi anemon göz kremi tonik ve temizleyicisini kullandım,göz kremimin sonuna yaklaşıyorum ,,32 yaşındayım kırışıklıklarım henüz yok ama ben koyu kahve halka ve zaman zaman olan morluklarım adına da kullandım rutin bakımım dışında ve hissedilir derece de fark var 4 aydır kullanıyorum bir kavanozu,ben ço sorunlu olmadığı için günde 1 kez kullandım,memnun kaldım bilginize... yine edinmeyi düşünüyorum..

kızlar birşey sorucam bu mavi anemon çiçeği kremleri yanaklardaki cilt deri sarkmalarınada iyi gelirmi çok merak ediyorum.:KK28:

Merhaba kızlar. Yaklaşık bir senedir İlvina'nın Mavi Anemon Çiçeği Kremi'ni kullanıyorum ve şunu söyleyebilirm müthiş bir krem. Benim cildim gerçekten bakım isteyen bir cilt. Nemlendiricisiz mümkün değil duramam özellikle kışın. Açık tenliyim, cildim hassas, t bölgem nemsiz ama hem biraz yağlı ve siyah noktaya meğilli (yanlış kremle felaket silvicem oluyor), yanak bölgemde acayip nemsiz , alında ve dudak etrafında ince çizgilerim var daha doğrsusu vardı. Ha yaş 34 bu arada. İnanın bugüne kadar aldığım en ucuz krem 17 lirar en pahallısı 200 lira. Artık krem değiştirmekten utanır oldum yani ne biçim cildim var hiç bir krem yaramıyor diyordum. Umutsuz bi şekilde İlvinanınkini aldım. Akşam sürdüm ertesi sabah kalktığımda gözlerime inanamadım bir gecede bile cildimin yapısını değişmişti, pürüssüzleştirmişti. Ve en güzel yanı sivilce ve yağlanma yapmıyor. Zamanla ince çizgiler o kadar azaldiki yok oldular diyebilirim. Ve çok güzel nemlendiriyor ayrıca yanak kısmınıda biraz toparladı. Arada başka bir marka mavi anemon kremi denedim Akışık markalı (arkadaşım hediye almış bana sağolsun) ama beğenmedim. Yeterince nemlendirmediği gibi yağlandırdı cildimi. Yani bayanlar tavsiye ederim. Deneyin. Satış fiyatı 49 lira.

ilginç bir kremmiş anlaşılan.valla hangi ürünü alıp kullanacağımız şaşırdık.Madem faydalı alan arkdaşlar nerden aldıysa site adresini mesaj atabilirlermi acaba.Bende sipariş vermek istiyorum.

goknur85'cim ben aktardan alıyorum. Ama ilvinanın sayfasından temin edebilirsin galiba. Adresi veriyorum. Bioten Kozmetik
Gerçekten insan şaşırıyor hangisini kuallanıcağını. Ben çok memnunum umarım seninde cildine iyi gelir.
ilginç bir kremmiş anlaşılan.valla hangi ürünü alıp kullanacağımız şaşırdık.Madem faydalı alan arkdaşlar nerden aldıysa site adresini mesaj atabilirlermi acaba.Bende sipariş vermek istiyorum.

mavi anemon cicegi ''kinerase'' urunlerinde var diye biliyorum...bir cok unlu bunu kullaniyormus zaten...
google'da mavi anemon cicegi kremi diye aratinca direk kinerase urunleri cikiyor, nilgun belgun bilmemkin vs satislari patlatti diye yazilar var...

Son düzenleme:
slm ezip ezip sürmek iyi fikir :)) bende alua vera için aynı şeyi düşünürdüm:)
bu arada kinerase gerçekten iyi

benim cildimde sivilce izleri ve guneş lekeleri olmuştu son iki yıldır.Haftada 1 veya iki defa differin jel sürüyorum ve yuzumdeki sivilce izleri buyuk oranda duzeldi.Ayrıca guneş lekeleri için de INNOVA nın kremi ve toniğini sürüyorum sadece.Önceden pudra fondaten olmadan dışarı çıkamazdım şu anda cildim tertemiz ve pruzsuz..Ayrıca differin sivilce oluşumunuda durduruyor benim cildime iyi geldi..
Konu nerden nereye geldi :) kinerase oneririm bir çok kişide olumlu sonuçlar alınmış :))

sevgiler

ben 27 yaşıma yeni girdim ama doğdumdan beri mor göz altılara sahibim.. ve annem bana sürekli keşşş ler gibisin dio!! bununla ilgili bilgisi olan bana yardım edebilirmi?

Öncelikle Merhaba kızlar :)
Başımdan geçen ilginç bir anıyı sizinle paylaşmak istiyorum.
Doğumla birlikte yüzümde 2-3 farklı noktada lekeler kaldı. Geçer dedim ama daha da derinleştiğini görünce beni bir korku sardı.face teki bir reklamdan 7-8 ay önce SİNOZ MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ kremi aldım , lekelere güya iyi gelecek ve botox etkili olacak diye. inanın bebeğimi 9 ay bekledim sabırla ,lekesine kurban olayım onun ama sinoz denen krem lekelerimi daha da büyüttü. Laciverte yakın lekeler oluşmaya başlayınca kremide alıp korkuyla doktora koştum. doktor bana "leke kremlerin içeriğinde mutlaka güneş korumasıda gerekir ,bu sinoz kremde ne güneş koruması nede lekelerle yaşlanmayla ilgili hiç bişey yok " dedi.Açıkça 5 para etmez bi krem dedi. (doktorum gencecik pırıl pırıl bir doçent onuda belirteyim) .Bana tretin krem ,peeling ve avene nin bir leke kremini verdi. 2 ay kadar kullandım şu an eskiye nazaran harikayım.

Defalarca aradım sinozu benimle dalga geçtiler.genel müdüre mail atacakmışım. genel müdür kimse papucumun müdürüne de mail attım,üşenmedim yani.bana "kremi kullandığım için yapacak bişey yok" dedi. "kullandım zaten lekelerim azdı" diyorum "sinozu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz" diye resman dalga geçerek cevap yazıyor.

Ama bedduam büyükmüş.

SİNOZ KREM SAĞLIK BAKANLIĞI KARARIYLA TOPLATILIYOR. ÇÜNKÜ İZİNİ MİZİNİ YOKMUŞ KIZLAR. BULABİLDİĞİM GÖREBİLDİĞİM HERYERE YAZACAĞIM.BUNLARIN PEŞİNİ SAĞLIK BAKANLIĞI BIRAKSA BEN BIRAKMAYACAĞIM.

sizde lütfen bilinçli olun. gazete haberi linki de aşağıda ilgilenenler için lütfen okuyun:
HABER: Sağlık Bakanlığı 44 bitkisel ürünü toplatıyor haberi - Sağlık

Mavi anemon çiçeği kremi diye o kadar çok kalitesiz , izinsiz , taklit , çöp hatta cilt sağlığını hiçe sayan ürün varkii bunu sonradan öğrendim.
Hele hele netten reklam ile satılan ürünler konusunda çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.Biryerde satılıyordur anlarım.eczane olur , kozmetik olur hatta yukarıda bir arkadaşım belirtmiş aktar bile olur.Gidin alın , satan belli yeri belli. Ama netten face'ten satılan ürünlere DİKKATTTT. Ben zarar gördüm siz zarar görmeyin. her türlü şikayet sayfalarını da netten mutlaka okuyun.zaten şikayet sayfaları bu başbelalarının ürünleri ile dolu.

Mavi anemon çiçeği kreminin 2 tane orjinal olanı varmış gerçekten , burada 2-3 sayfa geride bir arkadaşın belirttiği gibi. Merak eden bakar..... Gerisi yalan dolan

Bakın sapır sapır dökülüyorlar. SAğlık bakanlığı ne yapsın , piyasadan toplatma kararı veriyor işte. biraz da allah aşkına biz bilinçli olalım. ben o hatayı yaptım pahalıya mal oldu. siz lütfen yapmayın. Cilt bakım ürünü alırken çok dikkatli olun . Büyük ve ciddi firmaların ürünlerini tercih edin .

lütfen beni de yargılamayın ben başımdan geçeni anlattım karar sizlerin elbette.

ÇÜZZZZ

X