Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım hakkımızda güzel şeyler olsun. Evet güzel yer sonuçta orası da karadeniz ama sahilim olmayacak bir süre 😇napalım herşey gelecek için.
Bilmiyorm Mevsimsel mi ney ama geçiyor ya yenen içilene göre de olurmuş metalik ara tat zaten 😁
Aynen canım bakalim bat gecikirse ozaman ümit var yoksa her belirtiyi gebelik dersek 😂

Kızlar selamm 🤗 bugün uygulamaya göre bat günüm henüz gelen giden yok 😂 ama hamilelik belirtisi olarak hiçbir şey yok 😂 bir tane erken gebelik testim var yarın adet olmaz isem yapmayı düşünüyorum

Benim reglime 6 gün varken silik çıkmıştı testim şimdi 1 gün var dün gece kan verdim beta hcg 74 çıktı. Daha yükselmiştir sanıyordum erken öğrendim diye böyle olan varmı? Şuan 3+6

Kızlar ben hala adet olamadım bat 29 mayıstı 5 gün geçti dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Yaklaşık 1 haftadır kasıklarım ağrıyor ama adet olamıyorum. Benim hiç böyle olmazdı adet olur ondan sonra ağrım olurdu. 14 mayıs yumurtlama günümde ilişkim oldu sizce kan testi yaptırmalı mıyım yarın adetim son günü olarak gözüküyor eğer yarında olmazsam cuma kan testi vereyim mi sizce.

Yoksa gerçekten kafayı mı yedim 😂 psikolojik olarak adet olamayan oldu mu aranızda?
Ben varım canım her ay bu sefer hamile olucam diyip adetimi erteleyen bı beynim var artık düşüncelerim beynim kontrol ediyor diye düşünüyordum nitekim öyle oldu stres yapmazsam adet oluyordum ovulasyon takip ettiğimde adetiminanmazsin 1 ay bile geç olduğu oldu sonrasinda klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım beynimize yukledigimiz düşünceler vücudumuzu etkiliyor galiba

Galiba bende öyle oldu bugün itibariyle adetimi 8gun geçti. 6. Gün test yaptım evde negatifti. Şimdi de inatla yapmiyorum🤣 bakalım hangimiz daha inadiz
Gerçekten bende bu durumdayım aslında kafama takmak istemiyorum henüz 2 aydır deniyorum 4 yıllık evliyim bu kadar uzun sürenin ardından hemen olmayacağını düşünüyorum ama acaba mı demeden de duramıyorum 😂

Ben varım canım her ay bu sefer hamile olucam diyip adetimi erteleyen bı beynim var artık düşüncelerim beynim kontrol ediyor diye düşünüyordum nitekim öyle oldu stres yapmazsam adet oluyordum ovulasyon takip ettiğimde adetiminanmazsin 1 ay bile geç olduğu oldu sonrasinda klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım beynimize yukledigimiz düşünceler vücudumuzu etkiliyor galiba
Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza. Ben henüz 2 aydır deniyorum yani hemen olmaz diye çokta takmak istemiyorum ama beynim sürekli orada ister istemez. Sanırım stresten adet olamıyorum cumaya kadar olmazsam kan testi vermeyi düşünüyorum orda çıkmazsa beynim çok daha rahatlamış olacak belki hemen adet görebilirim inşallah :)

Kızlar selam rahim filmi çektirenlerden erken adet görme durumu yaşayan oldu mu? Ovülasyon testime göre bat 6 sı uygulamaya göre 8 i ama benim lekelenme şeklinde kahverengimsi kanamam oldu bugün. Gebelikten şüphelenmiyorum malum tüpler tıkalı dedi doktor. Bir de tüplere iyi gelir diye brokoli kürü uyguluyorum o mu yaptı acaba dedim. Ama yorumlara baktım tam tersi herkeste adet gecikmesi yapmış. Endişelendim açıkçası bir danışayım dedim size

Kızlar selam rahim filmi çektirenlerden erken adet görme durumu yaşayan oldu mu? Ovülasyon testime göre bat 6 sı uygulamaya göre 8 i ama benim lekelenme şeklinde kahverengimsi kanamam oldu bugün. Gebelikten şüphelenmiyorum malum tüpler tıkalı dedi doktor. Bir de tüplere iyi gelir diye brokoli kürü uyguluyorum o mu yaptı acaba dedim. Ama yorumlara baktım tam tersi herkeste adet gecikmesi yapmış. Endişelendim açıkçası bir danışayım dedim size
Canım 1 tüpün açık demişti cevat hoca şuan. Acaba hamilemisn diye düşünüyorum ya inşallah bebek vardır haber beklyrm test yaparsan beni etiketle mutlaka

Canım 1 tüpün açık demişti cevat hoca şuan. Acaba hamilemisn diye düşünüyorum ya inşallah bebek vardır haber beklyrm test yaparsan beni etiketle mutlaka
İnşallah canımcım ama hiç o kafaya girmiyorum bu ay öyle bişey çıkarsa sana yazarım. Ama ben brokoli kürü mü yaramadı acaba bana ondan bi korktum. Hiç de sevmem kür işlerini ilk defa belki bi işe yarar diye buna başladım inşallah döngümü mahvetmemişimdir.

X