Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Yusra-61 Yusra-61 hesabı neden iptal bilgisi olan var mı şikayet mi ettiler ya canım arkadaşım nerelere gitti
Kızlar merak etmeyin sadece kafa dinlemek istedi bir süre girmeyecek buralara kendi isteği ile dondurdu hesabını. Bu süreç hepimizi olumsuz etkiledi, kafa dinlemeye ihtiyacımız var biraz, benim de öyle sanırım

Kızlar merak etmeyin sadece kafa dinlemek istedi bir süre girmeyecek buralara kendi isteği ile dondurdu hesabını. Bu süreç hepimizi olumsuz etkiledi, kafa dinlemeye ihtiyacımız var biraz, benim de öyle sanırım
Cidden mi çok üzüldüm inşallah benim bat zamanıma kadar gelir hepinizle ve yusracımla paylaşmak istiyorum o heyecanı

Kızlar son 3 gündür akıntıda değişiklik var. İlk 2 gün hafif açık kahverengi ıslaklık vardı nemlilik gibi, bugün sarıdan kahveye çalan uzayan akıntı gibi bir kere leke geldi yarın bat günüm bu ay duphasont içtim doktor 10 gün gecikebilir dedi yine kistlerim var 😩 biran önce adetim gelse de ovulasyon testine başlasam ilk defa yapacağım çok heyecanlıyım 🤭 kist olunca sürekli pik mi görünür???

Kızlar son 3 gündür akıntıda değişiklik var. İlk 2 gün hafif açık kahverengi ıslaklık vardı nemlilik gibi, bugün sarıdan kahveye çalan uzayan akıntı gibi bir kere leke geldi yarın bat günüm bu ay duphasont içtim doktor 10 gün gecikebilir dedi yine kistlerim var 😩 biran önce adetim gelse de ovulasyon testine başlasam ilk defa yapacağım çok heyecanlıyım 🤭 kist olunca sürekli pik mi görünür???
Selizay Selizay Maviesra Maviesra MaviliGizem MaviliGizem M mavili_yeshll Margee Margee ve tüm grup yardım edin bana testi boşuna heba etmiyim kist varken yanlış sonuç veriyorsa☺️

Ayy heyecanli ama benim teste başladığımdan beri yumurtlama tarihim ileri kayıyor. Stress yaptiriyor belli ki bi yandan. Sen testleri yap ama rahat ol :)
Nasıl olacak bilmiyorum ama umarım olurum, tabi önce regl olmam lazım🙈

En güzeli ben de arada girip bakıyorum sessizlestik biraz yaz geldi hem biraz değişik şeyler yapalım kafamızı toplayalım. Gerçi regl olunca doktor yolu goruncek ama olsun

X