Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım nasıl gidiyor ne alemdesin SevimliKedii SevimliKedii yanlış birini etiklerim az önce 😂😂😂😂
İyiyim kuzum nasıl olayım, 21.gun adetin progesteron baktirmisdim 17.70 cikdi sevindim yumurtlama olmuş en azından diye.normalde 5 temmuz adet günüm ama adetim düştü bugünde lekem geldi yarın sokulurum kuzum sen nasılsın nasıl gidiyor

İyiyim kuzum nasıl olayım, 21.gun adetin progesteron baktirmisdim 17.70 cikdi sevindim yumurtlama olmuş en azından diye.normalde 5 temmuz adet günüm ama adetim düştü bugünde lekem geldi yarın sokulurum kuzum sen nasılsın nasıl gidiyor
Bende baktırmak istiyorum da kaçırmışım günümü 😊 bende bekliyorum canim bat 7 temmuz gösteriyor uygulama da bakalim sonra doktor yolu 😊 regl olunca doktora falan gidicekmisin neler yapicaksin

Bende baktırmak istiyorum da kaçırmışım günümü 😊 bende bekliyorum canim bat 7 temmuz gösteriyor uygulama da bakalim sonra doktor yolu 😊 regl olunca doktora falan gidicekmisin neler yapicaksin
P.tesi gunune randevu aldım amh yi alan hastaneden.gidip bir danisacagim ne yapmam gerekiyor nasıl ilerleyeceğiz onları konuşacağım canım.

En son yaptığım test bu. Bu artık pozitif herhalde. Peki şimdi bu pozitif çıkınca şu an yumurtlama mı demek yoksa yumurtlama olacak mı demek?
Canım pozitif. Sen yine bugünü değerlendir. Yumurtluyorsun. Silikleşince de çatlamış olacak. Çatlayıncada 24 saat vakit var😍 hadi hayırlısı canım

Kızlar ya, 26-27 haziran pik gördüm 28 çatlama idi. 25-26-27 ve 29 u değerlendirdik. Yani bunda da tutmazsa artık ne yapcam valla bilmiyorum. Off. Bat a 10 gün var 🙄 12 temmuz Bat.
kabızlık başladı normalde hiç olmaz. Ama bu da belirti sayılmaz havadandır. Başka da bişi yok zaten çok erken 🙄🙄

Progesteron kendin mi baktirdin canım bende önümüzdeki ay baktirmak istiyorum her ay değişen bı hormon demi
Yok kendim baktirmadim adette doktora gtmisdim ya o istemişti 21.gun hem smear aldı hem ona bakdi.o ay yumurtlaman olup olmadigini gösteren bir değer canım.

Kızlar ya, 26-27 haziran pik gördüm 28 çatlama idi. 25-26-27 ve 29 u değerlendirdik. Yani bunda da tutmazsa artık ne yapcam valla bilmiyorum. Off. Bat a 10 gün var 🙄 12 temmuz Bat.
kabızlık başladı normalde hiç olmaz. Ama bu da belirti sayılmaz havadandır. Başka da bişi yok zaten çok erken 🙄🙄
Bunda tutmazsa ki inşallah tutar,çatlama günü değerlendirirsin bir tek o gün olmamış çünkü. Tutana kadar her kombinasyonu denicez😎

Eklentiler

• ADB87FF9-8FF8-4BD6-8A62-1BDACF478B74.jpeg
    ADB87FF9-8FF8-4BD6-8A62-1BDACF478B74.jpeg
    177,6 KB · Görüntüleme: 25
Ben adetliyken devlet hastanesi tüp Bebek bolumune gittim hiç istmedi .hsg smear hormon vs istedi .
Canım Dr dan sonra bilgi verirmisin ne diycek merak ettim ☺️
Her hastane farklı canım kanunide başlamıstım ben geçen ay o istemişti işte.simdi amh yi yapan hastaneye gidecegim Süleymaniye ye orda da isteyecek ışık pek görünmüyor gorcez bakalim😂haber veririm tabiki.

QUOTE="charlottes, post: 68715319, member: 1036205"]
Ayy beklemesi en sıkıcı zamanlar yaa. Hemen geçsin zaman da bu ay güzel habelerini alalım senin 🤩
[/QUOTE]
yaaa insallah canim

X