Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 3043862
Selâm aleyküm Hanımlar..:KK54: Çok büyük bir umutla Mayıs ayının topiğini hem kendim hem de sizler için açmış bulunuyorum.. Biliyorum buralara kadar çok yol kat ettik, herseferinde belki hayalkırıklığı ,biraz burukluk veya çok üzüntü yaşadık.. Ancak ne yapıyoruz asla pes etmiyoruz.. Eğlenerek, gülerek ve en önemlisi birbirimize destek olarak Mayıs ayı gebelik planlamasına Haaaaazırmııyıııııııııız ?:KK71::halay::halay::halay::KK31::KK36:

O zaman buyrun hanımlar, Listeye eklemem için Sat (son adet tarihi ) Bat (Beklenen adet tarihi) tarihlerinizi ve ne kadar süredir beklediğinizi bana bildirin..
🥰🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

KİM BİLİR BELKİ YARIN BELKİ YARINDAN DA YAKIN....🥰
Kullanıcı adıSon adet tarihiBeklenmeyen adet tarihi😏Bebiş beklediği süreSonuç
@denizderin121 Mart17 Nisan8 ay
@Papatyamveben-Mavi01 Mayıs2,5 yıl
@E L B A 01 Mayıs
@dceke07 Nisan03 Mayıs8 ay
@Hemsire4704 Mayıs1 yıl
@Gzmyts5307
Nisan
07 Mayıs11 ay
ozguss ozguss 05 Nisan07 Mayıs
My_Moonlight06 My_Moonlight06 08 Nisan08 Mayısuzun bir süredir
Canım topigin hayırlı olsun benide ekle beklenen regl tarihi belirsiz deneme iki senedir inşallah bu ay bize uğurlu gelir🥰

Eki Görüntüle 3043862
Selâm aleyküm Hanımlar..:KK54: Çok büyük bir umutla Mayıs ayının topiğini hem kendim hem de sizler için açmış bulunuyorum.. Biliyorum buralara kadar çok yol kat ettik, herseferinde belki hayalkırıklığı ,biraz burukluk veya çok üzüntü yaşadık.. Ancak ne yapıyoruz asla pes etmiyoruz.. Eğlenerek, gülerek ve en önemlisi birbirimize destek olarak Mayıs ayı gebelik planlamasına Haaaaazırmııyıııııııııız ?:KK71::halay::halay::halay::KK31::KK36:

O zaman buyrun hanımlar, Listeye eklemem için Sat (son adet tarihi ) Bat (Beklenen adet tarihi) tarihlerinizi ve ne kadar süredir beklediğinizi bana bildirin..
🥰🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

@E L B A 01 Mayıs
@Hemsire4704 Mayıs1 yıl
@Gzmyts5307
Nisan
07 Mayıs11 ay
Son adet tarihim 7 nisan

Eki Görüntüle 3043862

🥰🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

@E L B A01 Mayıs
@Hemsire4704 Mayıs1 yıl
@Gzmyts5307
Nisan
07 Mayıs11 ay
Topigin hayırlı uğurlu olsun inşallah canım. Bol hamile haberlerinin ve çift çizgilerin havada uçuştuğu bir topik olsun🥳🥳🥳🥳❤️❤️❤️

Merhaba beni de ekler misiniz listeye bat 3 mayıs 😊@My_
Eki Görüntüle 3043862

🥰🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

@E L B A 01 Mayıs
@Hemsire4704 Mayıs1 yıl
@Gzmyts5307
Nisan
07 Mayıs11 ay
Merhabalar beni de ekler misiniz listeye bat 3 mayıs benim de 😊🤗

Kızlar ovalusyon takibi yapacam bu ay da benim yumurtlama günlerim çok değişken sizce neden olabilir? Ve çok geç yumurtluyorum mesela bı ay 18. Günde yumurtlama gördüm ki en etkeni buydu bikac defa 23. 24. Günlerde gördüm 27. Günde hatta bı kere 35.gunde gördüm yani kızlar erken yumurtlama için ne yapmalıyım bu ay polen yemeyi düşünüyorum 🙄 geçmiş aylarda avakado yediğim çok oldu ama değişmedi durum bu arada bir boş gebelik 4 kimyasal gebelik yaşadım hatta 3 4 gün önce yine doktora gittik eşimde bütün testlerini yaptı bütün değerleri normal aynı şekilde benimde normal herşey biz hep bir sebep aradık neden düşük oluyor diye doktorların dedikleri hep aynı sağlıklı denk gelene kadar deneyin yine aynı şeyler olursa tüp Bebek önerdiler bizde eşimle gelecek kışa kadar deneyelim olmazsa tüp deneyelim dedik üç senelik evliyim.Bana yumurta geliştirici önereceğiniz şeyler varmı?erken yumurtlamak icin

Kızlar ovalusyon takibi yapacam bu ay da benim yumurtlama günlerim çok değişken sizce neden olabilir? Ve çok geç yumurtluyorum mesela bı ay 18. Günde yumurtlama gördüm ki en etkeni buydu bikac defa 23. 24. Günlerde gördüm 27. Günde hatta bı kere 35.gunde gördüm yani kızlar erken yumurtlama için ne yapmalıyım bu ay polen yemeyi düşünüyorum 🙄 geçmiş aylarda avakado yediğim çok oldu ama değişmedi durum bu arada bir boş gebelik 4 kimyasal gebelik yaşadım hatta 3 4 gün önce yine doktora gittik eşimde bütün testlerini yaptı bütün değerleri normal aynı şekilde benimde normal herşey biz hep bir sebep aradık neden düşük oluyor diye doktorların dedikleri hep aynı sağlıklı denk gelene kadar deneyin yine aynı şeyler olursa tüp Bebek önerdiler bizde eşimle gelecek kışa kadar deneyelim olmazsa tüp deneyelim dedik üç senelik evliyim.Bana yumurta geliştirici önereceğiniz şeyler varmı?erken yumurtlamak icin
20 tane inciri ortadan bir kez kesin ve bu suyun içine atıp tencerenin ağzını kapatın. Bu şekilde inciri 15 dakika kaynatın. İki tencereyi ocaktan alın ve incir ve havucun haşlama sularını birbirine karıştırın. Bu suyu 20 gün aç karna her sabah kahvaltıdan 15 dakika önce 1 bardak kadar için.

Merhaba tabiki de ekkerimmm hoşgeldiniz 🌺🌺🥰

Son adet tarihiniz ne zaman di ve ne kadar dir bebiş bekliyorsunuz?
Son adet tarihim 3 nisandı. Biz 3 yıllık evliyiz 3 yıldır istiyoruz. Daha önce klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama nasip olmadı. Sonrasında bazı sağlık sorunlarım vardı çok kiloluydum. Önce onları halledip sağlıklı olarak devam etmek için tüp mide ameliyatı oldum ve 50 kilo verdim. Şimdi tekrar evlat hasretiyle mücadeleye devam inşallah 🤗 önümüzdeki ay rahim filmi çekilecek. O zamana kadar boş geçmemesi için tekrar klomen verdi doktorum. İnşallah rahim filmine gerek kalmadan bu sefer olur 😊

Canım hoşgeldinnnnnnn 🥰🥰🌺🌺
Aminnnn isnhaAllah 🤲🏻🤲🏻

Ay canım geçen sene yoktum girmiyordum kimbilir ne yaşadın ama geri de kaldı.. Bu topikte olumsuzluğa yer yok canımmmm hep pozitif olacağız 😁 :KK76::KK76:

Tamam canım sen beni etiketlersin belkide gelemezz adetin bebiş haberin gelirrr kim bilir :KK8:
Amiiin 🤲
İnşallah dediğin gibi olur Rabbim bu mübarek aylarda yüzümüzü güldürsün İnşallah 🤲🤲

Canım topiğin sana hayırlısıyla bir bebiş getirsinn 🥰 sende topik açıp hamile kalanlar kervanına katılırsın inşallahhh 😅😍 kesin adet oldunmu

Son adet tarihim 3 nisandı. Biz 3 yıllık evliyiz 3 yıldır istiyoruz. Daha önce klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama nasip olmadı. Sonrasında bazı sağlık sorunlarım vardı çok kiloluydum. Önce onları halledip sağlıklı olarak devam etmek için tüp mide ameliyatı oldum ve 50 kilo verdim. Şimdi tekrar evlat hasretiyle mücadeleye devam inşallah 🤗 önümüzdeki ay rahim filmi çekilecek. O zamana kadar boş geçmemesi için tekrar klomen verdi doktorum. İnşallah rahim filmine gerek kalmadan bu sefer olur 😊
İnshaAllah canım filme gerek kalmadan hamiş olursun aminnn..

Ama eğer olmazsa da rahim filmi çok iyi bir şey bende Şubat da yaptırdım .. ondan sonra hamile kalma şansı artıyormuş doktorlar bile söylüyor.. İnshaAllah gerek kalmaz tabi 🥰🥰

X