Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Teşekkürler canım, ilkinde bir tane 5. Gün embriyom vardı 4ab. Şansım yüzde 35 di, yaş 44 çünkü, tutmadı. Bunda iki tane dördüncü gün embriyosuydu iyi kaliteydi. Kaliteyi arttırmak için arısutu-bal-polen karışımı, omepa Q10 ve Maxijuno kullandım Opu ya kadar. 17-18 gün yani. Ceviz, badem, kabak çekirdeği yedim. Onlarla ilgisi var mı bilmiyorum ama hem sayı arttı, hem de kalitesi.
Anladım canım mutlaka faydası olmuştur hepsi yararlı besinler inşallah bu tedavin hayırlısıyla sonuçlanır yavrularını kucagina alirsin😊

Kızlarrr transferimin 4.günündeyim gaz sancım hep vardı ama bugun daha bi şiş kasıklarım ağrı girip duruyor öksürüp hapşıramıyorum direk kasılıyor böyle yaşayan oldu mu ? 😔
Ben de 2.-3.günlerde bir ara kapı çaldığında birden yataktan kalkarken, bir kere de hapsurdugumda kasıklarıma feci bir agri girmisti. Resmen kitlenmistim agridan kipirdayamamistım bile. Herhalde normaldir diye düşünüyorum. Kan testim pozitif cikti devaminda.

Kızlar, benim artık iğne vurulurken göbeğim kanamaya başladı; normal mi bu? Ilk zamanlar olmuyordu şimdiyse 3 igneden 2si kanatiyor.
İğneyi çıkardıktan sonra Üzerine pamukla 3 4 dk bastır hemen pamukla silip geçme bastırınca kanamıyor canım dediğin doğru ama minnacıkta olsa kan nokta gibi akıyor hemencik kan sulandırıcının etkisi olabilir

İyi akşamlar kızlar transfer tarihi 7 mayis 17 Mayıs ilk kan sonucu 320 19 Mayıs kan sonucu 738 21 Mayıs kan sonucu 1590 çıktı çok şükür. Allah hepimize güzel hayırlı sonuçlar nasip etsin
Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla ilerleme nasip etsin 🥰🤲🧿

İzmir de de ilaçlar dahil özelde 12 bini buluyormuş ama devlette raporlu yaptırırsan olağan Bi durum yoksa hastada 6 bin en fazla diye araştırmamı yaptm bakalm hakkımızda hayırlısı olsn hepimizin de
Hakkımızda hayırlısı olsun canım, hem çok maliyetli hem zorlu bir süreç ama değecek inşallah çektiğimiz zorluklara..

Kızlar 20 mayısta transferim oldu. 21 Mayıs akşamı özellikle sol kasığımda ağrı ve batmalar oldu. Gece uyumaya çalıştığım sırada sol kasığımdaki ağrı sol bacağıma vuruyordu ara ara. Ağrıyı sol ayak tabanıma kadar hissettim. İyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim.

Kızlar 20 mayısta transferim oldu. 21 Mayıs akşamı özellikle sol kasığımda ağrı ve batmalar oldu. Gece uyumaya çalıştığım sırada sol kasığımdaki ağrı sol bacağıma vuruyordu ara ara. Ağrıyı sol ayak tabanıma kadar hissettim. İyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim.
İyi diyelim iyi olsun insallah canm🌸🌸

Bende ikiz çocuktan korktuğumdan, Allahın izniyle tek embriyo transferi olmak istiyorum. Yarın opu işlemim var.
Ama baksana olacağın önüne geçilemiyor😍 Sağlıcakla kucağına Al 3 ünü de inşallah 🧿🧿🧿
Hikayeni eşime anlattım, Allah yardımcısı olsun diyor🤣
Bol şans canım, inşallah kolayca geçer :)) :KK200:

Kızlar bugün transferimin 10. Günü, 9. Gün idrar testi pozitifti. Bugün idrar testini tekrarladım daha belirginleşti çift çizgi. Ama tuvalete gittiğimde peceteye kahverengimsi leke geldi. Adet olacakmışım gibi his var:KK43: aranızda böyle olan var mı?
Şuan tam da benimle aynı durum.. benim de 11. günüm. aynı belirti.. aynı sonuç.. sizde de hafif kasık krampları ve bel ağrısı var mı? Göğüsleriniz de şiş mi?

X