Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

merhaba kızlar yine bir sorun yine bir sorun hee doktordan dönüşümde böyle olmak zorunda mı!😒 en son perşembe doktor kontrolünde bebek 6+4 çıkmıştı fakat bugün ne hikmetse 6+5 çıktı yanı gelişim hiç yok doktor geride görünüyor dedı canım sıkıldı sizde böyle bırsey oldu mu?
2 haftaya kadar olan bu tip geriden gelmeler genelde normal olarak kabul ediliyor diye biliyorum ama isterseniz başka bir doktor ile de görüşün onun ultrasonda ne çıkacak acaba

merhaba kızlar yine bir sorun yine bir sorun hee doktordan dönüşümde böyle olmak zorunda mı!😒 en son perşembe doktor kontrolünde bebek 6+4 çıkmıştı fakat bugün ne hikmetse 6+5 çıktı yanı gelişim hiç yok doktor geride görünüyor dedı canım sıkıldı sizde böyle bırsey oldu mu?
Aynı doktora mı gittin?

Sagolun nurlar içinde uyusun🙏

Bende dun gece 2 tane icmiştim. Sabah kahvaltiyla bi tane aldim, daha uc lokma yemeden ve iki dk geçmeden istifra ettim. Midemin suyuna kadar cikti. En son çok afedersin öğürüyordum bir şey çikmiyordu o kadar...
Simdi ilaci kustum diye bi daha ictim, etki etmesini bekliyorum. Yoksa tüm günüm böyle geçecek. Belki oğleden sonrakini içmem bilmiyorum, 4tane etti cünkü.
Zofere adim adim yaklaşiyoruz galiba. Zorda kalirsam o ilaca geçicem.

İlaclarin olumsuz etkilediğinden eminim. Cunku progestan fitil ve ignelerden sonra midem kaziniyor her seferinde. Estrofemden sonra da mide yanmasi ve ağrisi yaşiyorum üstelik günde 4 tane almaya devam dedi. Bayramda doktora gidicem insallah bari bi kismini biraktirir.
benim de başım estrofermle dertte.içtikten 1 saat sonra başlıyor mide ağrısı,yanması,baş ağrısı hafif ateş..günde üç kere içiyorum bugün kontrolüm var bende belki düşürür diye dua ediyorum😛

Haftaya tekrar gel dedı bugun dinledım kalbını 140 atıyordu
Kuzu gelişimi kötü olsa emin ol 140 atmazdı. Önceki gidişinde hızlıca olctuyse yanlış olcmustur çünkü 1mm 2 3 gün oynatıyor demişti benim drum ilk haftalarda. Kalbi maşallah güzel atıyor endiselenme ❤️

Kuzu gelişimi kötü olsa emin ol 140 atmazdı. Önceki gidişinde hızlıca olctuyse yanlış olcmustur çünkü 1mm 2 3 gün oynatıyor demişti benim drum ilk haftalarda. Kalbi maşallah güzel atıyor endiselenme ❤️
İçimi rahatlattın canım ya çok teşekkürler🤗🤗 inşallah sıkıntı olmaz hafta içinde tüp bebek doktoruma gıdıcem ordan daha net bır cevap alırım günlerle ılgılı

Ne güzel bi atışı varr ben 6+2 de gittiğimde 115 atıyordu doktorum iyi demişti benim de bu hafta randevum cuma günü 🙏
kızlar doktor söyledi size kalp atşı hızını.ulrtason kağıdında yazıyor mu bilginiz var mı..

Bebikler şuan çok milimetrik büyümüyor mu bence gereksiz bi yorum yapmış dr. Bende olmadı önden gidiyor maşallah 🧿 Seninki de önemli bişey değildir bence

benim de başım estrofermle dertte.içtikten 1 saat sonra başlıyor mide ağrısı,yanması,baş ağrısı hafif ateş..günde üç kere içiyorum bugün kontrolüm var bende belki düşürür diye dua ediyorum😛
Senin kaç hafta oldu canım? Genelde 8den sonra kesiyorlar, benim 8 de kesti şükür. Estrofem korkulu rüyam🤢

X