Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Sanki bende 2 3 gündür hissediyor gibiyim gaz gibi değil sanki pıt pıt ediyor gibi ama emin olamıyorum takipteyim

Ben de bu aralar sık takip ediyorum, ayni yerde ayni şeyleri hissediyorum
Elimi koyup nabiz ölçer gibi hafif bastirinca da dalgalanma hissediyorum, gobek deliginin alt bolgesinde hemen. Doktorun tam ultrasonla baktigi yerde.
Yani bebekten baska bir sey aklima gelmiyor

Bu arada hanimlar ilk kez bugun bulanti ilacimi içmedim, ilacim bitmis ve nobetci eczanede de yoktu. Bir süredir iyiyim diye kendime gaz verdim, geçti korkma iyisin dedim veeee.... Gecenin 2si oldu öğürmekten uyuyamiyorum. Kusamadim da bir türlü.
Hafif düzelmişim ama yine ilaç tutuyomuş meğerse. Allahim bir an once geçse şu bulantilar nolur..

Ben de bir kez o gaflet ve delalette bulundum, uyuyakalıp almamıştım. O gün 3 kere kustum 21.haftadayım ilaca devam. Doktor zaten doğuma kadar kullanabilirsin dedi

Ben de bir kez o gaflet ve delalette bulundum, uyuyakalıp almamıştım. O gün 3 kere kustum 21.haftadayım ilaca devam. Doktor zaten doğuma kadar kullanabilirsin dedi

Yandık desene
Ben prilam da içmiyorum, zofer bendeki. Miligrami düşürebilsem bari ama o da yok. Benim 4.ayim bitti, 5.ay dolunca bulantılarım biteceğine inandiriyorum kendimi çok inanırsam olur, olacak

Okulda da 40 dk hiç maske indirmeden ders anlatmak çok zor geliyor ya, 8 ders olan günler öğleden sonra bunaliyorum öğürme geliyor. Sınıf kapısından hava almak için çıkar gibi yapıyorum o anlarda, maske indiriyorum bulantı azalsın diye. Günde 3 tane değiştiriyorum ama işe yaramiyor.
Dersleri 30 dk yapacaklardi, biraz iyi olur diyordum ama iptal ettirdiler.

Ya alişcam ya daha çok bunalcam, zaman gösterecek bakalım.

Yandık desene
Ben prilam da içmiyorum, zofer bendeki. Miligrami düşürebilsem bari ama o da yok. Benim 4.ayim bitti, 5.ay dolunca bulantılarım biteceğine inandiriyorum kendimi çok inanırsam olur, olacak
Kıyamam size ya benim bulantı geçeli 3 4 hafta oldu, hala devam etse açlıktan surunurdu benimkiler

Ben riskli gebeyim diye heyet raporu verdi doktor ama eşim devam ediyor okula. Yani anlattıkları eminim her okulda yaşanan şeylerdir. 40 kişi teneffüste bişeyler yiyip içiyor vs vs engel oluyorsun nöbette sen az öte git yine maske indirip yiyip içiyor çocuklar.

Yandık desene
Benim ikiz diye zorladı belki beni bilmiyorum annem doğuma kadar kusmuş sağolsun. Benim kusma bitti ama koku hassasiyeti devam evde yemek pişirince kokusu çok rahatsız ediyor. Hala basit şeyler yiyebiliyorum. İnşallah seninki biter ben buna da okeyim

Kıyamam size ya benim bulantı geçeli 3 4 hafta oldu, hala devam etse açlıktan surunurdu benimkiler

Kocam epey kilo verdi bunu diyete değil bulantilarima borçlu tabiki

Bire bir ayni, bendekiler lise ogrencisi. Bazilari bilerek inatla maske takmiyor, uyarsan da umrunda degil. Bin kişilik okul. tüm gün sinifta taksa bile bosuna, dağilirlarken yarisi çikariyor, servislerde ve dişarida takmiyorlar.. Ben cift aşiliyim ama dikkat eden oğrencilere de yazik gerçekten
Doktorum bana da rapor vermeyi teklif etti ama çalisinca zaman daha çabuk gecer dedim, tabi daha buyuk etken ek derse ihtiyacim olmasi para lazim bebiş için

Benim geceleri halen zor, öğürme ve mide kazinmasi devam. Gündüzleri daha bi iyiyim eskiye göre, tabi eskiden cok kötü olduğum için de olabilir

Bulgur, makarna ve patates favorilerim verdigim 5 kilonun 1.5 kilosunu geri almami sağlamişlar bugun menuye salata da ekledim, yuppi

Bu arada ayrintili ultrason çektirdiniz mi?
Ben haftaya randevu aldim, prof bir perinatologdan. 18+5 olcam o gün, erken mi acaba dedim kadin dogumcu hemsire arkadasim zamani uygun dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…