Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kızlar bir yandan aşırı mutluyum testim pozitif (479)
Bir yandan da sabah eşimin teyzesi vefat etti çok samimiydik.
Eşim gitti birkaç gün yok sevinemedim bile ama binlerce kez şükür rabbime, inşallah kucağımıza da almayı nasip eder.
Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun amin💐
Hayırlı olsun inşallah canım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin bende 4 mayısta transfer oldum çift embriyo sen kaçıncı günde kan verdin birde belirtin falan var mı

Eşim gitti birkaç gün yok sevinemedim bile ama binlerce kez şükür rabbime, inşallah kucağımıza da almayı nasip eder.
Rabbim sağlıkla ilerleme nasip etsin canım 🤰🤗🤗
Başınız sağolsun...

Kızlarr benim de dün dokuz tane toplandı şimdi aradılar 6 tane embriyo oluşmuş çok ama çok mutluyummmm 🤲 Gün gün arayıp söliceklermiş kalitesini vs 🧿 çocuğunuz olmicak seviyelerinden buraya geldik inanamiyorum hala
Ohhh maşallah çok güzel Rabbım sağlıklı bir şekilde embriyo olduklarını ve sonra da bebis olduklarını göstersin inşallah. 🧿

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok güzel bir haber.
Benim de gelecek ay transfer olacak inşallah. Transfer beklerken özellikle yaptığınız yediğiniz içtiğiniz bir şey varmiydi

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok güzel bir haber.
Benim de gelecek ay transfer olacak inşallah. Transfer beklerken özellikle yaptığınız yediğiniz içtiğiniz bir şey varmiydi
Amin Allah razı olsun. Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
İlaçlarını düzenli alırsan beslenmenin etkili olduğunu düşünmüyorum. Sadece transferden önceki ay bana gonomax eşime andromax diye ilaç yazmıştı doktor multivitamin. Tabiki saatli yedim içtim 1 saat yürüdüm ve bol su içtim

Hayırlı olsun inşallah canım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin bende 4 mayısta transfer oldum çift embriyo sen kaçıncı günde kan verdin birde belirtin falan var mı
Amin canım. Bugün tahlil verdim. Çift embriyo. İlk 5 gün kasık ağrısı bel ağrısı vardı yürüyüş yapmaya başlayınca geçti 8,9,10.gün hiçbir belirti yoktu korktum hatta başına bişey geldi diye şükür benimleymiş miniklerim pztsi kese kontrolü var. Sen ne zaman tahlil yapacaksın?
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Merhaba Amerikan hastanesinde kime gitmiştiniz ve neden 2. Transferde orayı tercih etmediniz?
Doktorumun özel muayenehanesi var. Kendisi hastane olarak Amerikan Hastanesini kullanıyordu. O yüzden orada yapıldı yumurta toplama ve transfer işlemi. Yoksa Amerikan Hastanesinin doktorlarını bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Amin Allah razı olsun. Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
İlaçlarını düzenli alırsan beslenmenin etkili olduğunu düşünmüyorum. Sadece transferden önceki ay bana gonomax eşime andromax diye ilaç yazmıştı doktor multivitamin. Tabiki saatli yedim içtim 1 saat yürüdüm ve bol su içtim
Geçen ay olacaktı E2 değerim yüksek çıktı. Şimdi önümüzde ki adet dönemini bekliyoruz. Fakat herhangi bir şey vermedi henüz. Adetin 2. günü gel dedi o kadar

Amin canım. Bugün tahlil verdim. Çift embriyo. İlk 5 gün kasık ağrısı bel ağrısı vardı yürüyüş yapmaya başlayınca geçti 8,9,10.gün hiçbir belirti yoktu korktum hatta başına bişey geldi diye şükür benimleymiş miniklerim pztsi kese kontrolü var. Sen ne zaman tahlil yapacaksın?
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin amin
Çift embriyo ikiz olma olasılığı da var çok güzel 🧿❤️

Kizlar merhaba. 28yasindayim 2 kez basarisiz aşılama oldum. Suan regl oldum ve pztesi doktora gitcem ve tüp bebek için tedavimi muaneden sonra başlatacak. Ben çok heyecanli ve stresliyim. Zor bi sureç biliyorum. Ama en çok yumurta toplnma işlemi korkutuyor beni. Tecrübeliler acaba bu süreci bi özet gecebilir mi?

Geçen ay olacaktı E2 değerim yüksek çıktı. Şimdi önümüzde ki adet dönemini bekliyoruz. Fakat herhangi bir şey vermedi henüz. Adetin 2. günü gel dedi o kadar
Sen düzenli beslen, bol su iç bol yürü mutlu şeyler düşün olur inşallah. Ama hep pozitif düşünmek lazım. Allah ol derse olur zaten yeme içme bahane

X