Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Sade frappe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
4.277
6.243

Anne Adayı AdıYaşProblemDeneme SayısıUzun - Kısa protokolTaze - Dondurulmuş TransferKaçıncı gün embriyosuTransfer TarihiBeta HCG
Esoca38 Esoca38 :anneadayı:24Çift taraflı varikoselİlkKısaTaze3. Gün16 Nisanpozitif
👶👶👶 (üçüz)
Güncelleme: şuan tek bebek olarak devam ediyor.
A Asli47 :anneadayı:31Sebepsiz infertiliteİlkKısaDondurulmuş5. Gün8 Mayıspozitif
👶
D dusunen kdn 🌼🌼30Pcos ve ileri hareketli sperm sayısındaki düşüklükİlkKısaDondurulmuş5. Gün20 Mayıs7+5'de
bebeğin kalbi durdu 🌼
Nm88326 Nm88326 :anneadayı:35Tek tüp - Düşük amhİlkKısaTaze3. Gün10 MayısPozitif 👶
merakliblog merakliblog :anneadayı:29Tüplerde şekil bozukluğuİlkKısaTaze5. Gün4 MayısPozitif
👶👶 (ikiz)
Z Zynp2020 🌼🌼35Haretli sperm azlığı2. DenemeKısaDondurulmuş5. Gün10 mayısKimyasal
🌼
C candyyyy 🌼🌼31Tüplerin alınması - Düşük amh3. DenemeUzunDondurulmuş5. Gün20 MayısKimyasal
🌼
FlyingHummingbird FlyingHummingbird 🌼30Pcos - sperm sayısı ve hareketliliğinde düşüklükİlkKısaDondurulmuş5. GünHaziran ayıNegatif 🌼
coki coki :anneadayı:30Sebepsiz infertilite2. DenemeUzunDondurulmuş5. Gün 2 adet transfee4 MayısPozitif
👶
buradayimfiruze buradayimfiruze :anneadayı:30Sebepsiz infetilite3. DenemeKısaDondurulmuş5. Gün6 MayısPozitif
👶
Bulutumsu7 Bulutumsu7 26Pcos - oligospermi - varikoselİlkKısaDondurulmuş???
G gulcann16 :anneadayı:33Düşük Amh - sperm değerleri2. DenemeKısaDondurulmuş5. Gün29 MayısPozitif
👶
B Ballibadem 🌼33Çikolata kistiİlkKısaTaze3. Gün17 MayısNegatif
🌼
Inquisitive Inquisitive 36Sebepsiz infertilite2. DenemeKısaDondurulmuş5. Gün
(3 adet)
29 Temmuz?
L Lady Starlight 🌼🌼44Yaş sebebiyle vakit kaybetmemek2. DenemeKısaTaze4. Gün12 Mayıs8.haftada bebeğin kalbi durdu 🌼
neberuse neberuse 🌼38Çikolata kisti + haşimato + insilün direnciİlkKısaDondurulmuş3. Gün11 HaziranNegatif
🌼
Dilarassd Dilarassd 🌼24AzospermİlkKısaTaze5. Gün
(2 adet)
21 MayısNegatif
🌼
msgl0 msgl0 🌼22Erkek faktörüİlkKısaDondurulmuş5. Gün29 MayısNegatif
🌼
H Hediye_omer 🌼🌼25Azosperm2. DenemeKısaDondurulmuş3. Gün29 MayısKimyasal
🌼
E Evrendedust :anneadayı:28Sperm değerinde düşüklük - çikolata kisti ameliyatıİlkKısaDondurulmuş4. Gün31 MayısPozitif
👶
H Haneisaadet :anneadayı:31Erkek faktörüİlkKısaTaze5. Gün 2 adet27 MayısPozitif👶
Melindanaz Melindanaz :anneadayı:31Çikolata kisti3. DenemeUzunDondurulmuş5. Gün1 MayısPozitif
ikiz
👶👶
adzeynep adzeynep :anneadayı:30Çikolata kisti2. Deneme
(İlk denemeden bir evladı var :))
KısaDondurulmuş5. Gün24 MayısPozitif
👶
@sadefrappe 🌼🌼31Çikolata kistiİlkUzunTaze5. Gün2 Haziran9+1'de kalbi duruğu için kürtaj yapıldı 🌼
Squid Squid 🌼32Sebepsiz infertilite2. DenemeKısaTaze5. Gün
(2 adet)
5 HaziranNegatif
🌼
Beyazkup Beyazkup :anneadayı:34Sebepsiz infertiliteİlkKısaDondurulmuş5. Gün2 HaziranPozitif
👶
B Beklededi :anneadayı:27Amh düşüklüğüİlkKısaTaze5. Gün2 HaziranPozitif👶
g090 g090 :anneadayı:39Amh düşüklüğü ve sperm hareketsizliği3. Deneme
(2. Denemeden bir kızı var)
KısaDondurulmuş3. Gün4 MayısPozitif 👶
E EbruEge10 🌼37Sebepsiz infertilite2. DenemeKısaDondurulmuş5. Gün4 HaziranNegatif 🌼
ozlemgundogdu ozlemgundogdu 🌼39Tüpler alındı4. DenemeKısaDondurulmuş3. Gün
(2 adet)
14 HaziranNegatif
🌼
P pandaaa :anneadayı:28Yumurta rezervi yetmezliği9. DenemeUzunTaze5.Gün12 HaziranPozitif
👶👶👶
(üçüz)
:KK200:
:KK200:

Son düzenleme:
Bende mayıs ayında tedaviye başlayacaktım ama şehirlerarası yasak geldi nasıl olacak bilmiyorum umarım 2 hafta sonra kalkar bu tedbir🙄
Merhaba, hastanenize bu durumu sorun mutlaka. Normalde bizim de tedavi başlangıç günümüz c.tesi gününe denk geliyor; bize hastaneden atacaklafı mesajı göstererek eş olarak hafta sonu yasağına tabi tutulamayacağımız söylendi. Muhtemelen bu durum şehirler arası yasak için de geçerli olacaktır.

Mayıs topiği yoktu iyi olmuş nasipse benimde 1 ile 4 mayıs arasında herşey yolunda giderse trasferim olacak gibi duruyor şuanda adet olmayı bekliyorum bugün yada yarın adet olurum inşallah 🤗 sizin içinde hayırlısı olsun inşallah 🤲
Merhaba, hoş geldiniz. Dondurulmuş embriyo transferiniz olacak sanırım, kaç embriyonuz toplandı ve kaçı donduruldu acaba? 🌿

Merhaba, hastanenize bu durumu sorun mutlaka. Normalde bizim de tedavi başlangıç günümüz c.tesi gününe denk geliyor; bize hastaneden atacaklafı mesajı göstererek eş olarak hafta sonu yasağına tabi tutulamayacağımız söylendi. Muhtemelen bu durum şehirler arası yasak için de geçerli olacaktır.
Başlayacagımız zaman öyle yaparız zaten adet olup hastaneyi arayınca hastaneden bilgi verirler

Bende mayıs ayında tedaviye başlayacaktım ama şehirlerarası yasak geldi nasıl olacak bilmiyorum umarım 2 hafta sonra kalkar bu tedbir🙄
Doktor kontrolü için sıkıntı yok ya açıklamalarda yazıyor zaten şehir değişikliği olsa dahi gidebilirsiniz. Merkeziniz size izin kağıdı yazıyor talep ederseniz

Merhabalar nisan konularından mayıs a geçtim bende iyi oldu tek bir topic yoktu mayıs için 🤷🏻‍♀️ Yumurtalarımın hepsi aynı boya gelsin diye yasmin kullanıyorum şu an inşallah mayıs ta başlıycak benim de ilk tüp bebek tedavim 🤲 Allahım isteyen herkese en sağlıklısını versin bol bol dua edelim ☺️ Sevgiler kızlar 🥰💐

Merhaba hanımlar, Allah kısmet ederse 1 mayıs'da tedaviye başlıyoruz. Aranızda mayıs ayı tüp bebek adayları varsa topiğime davet ediyorum 😊 gelin bu süreci birlikte paylaşalım 🌿
Herkese merhaba. Bende burada çok yeniyim. Başlığı görünce katılmak istedim. Bende dün transfer yaptırdım. 26 sında kan verip sonuç öğreneceğim. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin şu mübarek aylarda. İyi akşamlar herkese 🙏😊

Kızlar konumu editledim, tüp bebek üzerine ayrıntı belirtmek isteyenleriniz olur belki diye haber vermek istedim 😎

Merhaba Bende bir aksilik olmazsa Mayis 17 si gibi tedaviye başlayacağım.Bayram sonuna denk gelecek adetim.Daha önce 2 başarısız tüp Bebek denemem var.En son ki denememde 8 haftalık kürtaj oldum Ocak sonu gibi kalbî durdu malasef.Şimdi sil baştan başlayacağız 3.adetimle herhangi bir sorun çıkmazsa.Ama transferim temmuza kalacak, 2 ay rahîm dinlendirme olacak o arada da Histereskopı yapılacak.

Bu arada kürtaj olduğumdan beri hergün OMEGA 3 , d vitamini, Aspirin ve prowomen saşe kullanıyorum.Ha birde troid ilacım var her gün.Sorun eşimde Bizim ciddi sperm problemi var oda 1 aydır proxeed plus, imprly ve teatrio kullanıyor spermler kaliteli olsun diye.Bende işte kalite artsın diye kullanıyorum.

Kızlar konumu editledim, tüp bebek üzerine ayrıntı belirtmek isteyenleriniz olur belki diye haber vermek istedim 😎
Tabiki canım :)

~Tüp bebek yaptırma sebebini : sonuca hemen ulaşmak (dileğimiz), tek tüp tıkalı.
~Yaşını: 35
~kaç yıl denedikledini: 1
~daha önce aşılama ve herhangi bir düşük yaşayıp yaşamadıklarını: hayır
~Kaçıncı tüp bebek denemesinde olduğunu: ilk
~Yaptıracağı tüp bebek yöntemini (uzun periyod-kısa periyod): Kısa- IVF
~Transfer aşamasında taze mi yoksa dondurulmuş embiryo mu: Taze

Merhaba kızlar ben de 27 nisanda transfer olacağım Mayıs sayılır 🥰 bu 3.denememiz daha önce 2embriyomux 5.güne gitti biri taze biri dondurulmuş transfer oldum maalesef tutmadı , merkez değiştirdik 22 yumurtam toplandı 18 tanesi döllendi 9 tane donduruldu cok şükür su an hazırlık aşamasındayız insallah bu sefer olur🥰 sıkıntımız erkek faktörü eşimin sperm sayısı az ☹️

Bu arada kürtaj olduğumdan beri hergün OMEGA 3 , d vitamini, Aspirin ve prowomen saşe kullanıyorum.Ha birde troid ilacım var her gün.Sorun eşimde Bizim ciddi sperm problemi var oda 1 aydır proxeed plus, imprly ve teatrio kullanıyor spermler kaliteli olsun diye.Bende işte kalite artsın diye kullanıyorum.
Merhaba canım, eşine doğal kürlerden hiç uyguladın mı? Ben gebelik şansı artsın diye eşime eşime geçen aşılama tedavimde keçi boynuzu kürü kullandırttım. Geçen sene verdigi sperm test sayısına göre artışı oldu baya. Modalite (toplam hareketlilik) yüzde 60'dan yüzde 85'e yükseldi. Bu ay yine devam ediyorum küre, yumurta toplamaya iki hafta kala da çakşır suyuna başlatacağım nasip olursa.

Merhaba canım, eşine doğal kürlerden hiç uyguladın mı? Ben gebelik şansı artsın diye eşime eşime geçen aşılama tedavimde keçi boynuzu kürü kullandırttım. Geçen sene verdigi sperm test sayısına göre artışı oldu baya. Modalite (toplam hareketlilik) yüzde 60'dan yüzde 85'e yükseldi. Bu ay yine devam ediyorum küre, yumurta toplamaya iki hafta kala da çakşır suyuna başlatacağım nasip olursa.
Merhaba canım.Bize keçiboynuzu vs. Yaramıyor etki etmiyor malasef.Doktorumuzda öyle söylemişti o sebeple sadece vitamin takviyeleri kullanabiliyoruz.Keciboynuzu , çakşır kürler vs. Kullandık ama etki etmiyor hatta bir keresinde daha da düştü.Bizim sayı çok az canım 1 milyon bile değil

X