Mayıs ayında beraber hamılelık yaşayalım diyenler buyursun :)

selam kızlar naslsınız ?

bnm bugün canım sıkkın moralim bozuk
keyfsizim oructan mıdır nedir cok halsizim :KK50:

merhaba kızlar gıttım doktora dediğim gibi tsbiki negatif 0,9 çıktı sonuc. Yıne bir keder üzüntü:KK25::KK43: ne diyeyim sınavım büyük allahım sabır versin:KK50::KK31:

merhaba kızlar gıttım doktora dediğim gibi tsbiki negatif 0,9 çıktı sonuc. Yıne bir keder üzüntü:KK25::KK43: ne diyeyim sınavım büyük allahım sabır versin:KK50::KK31:

hayırlısı olsun canım benimm..ALLAH büyükk bizler de sevinecez elbett birgüünn........

kızlar sol tarafım agrıyo dıye dun dr a gıtmıstım.kıst fıtık flnwardır dıye. dr tahlıl yaptı. betam adet gununde 255 cıktı. ama dr dıs gebelık ıhtımalı war dedı. arastırma ıcındeyım. bazı arkadaslar bu deger normal dıyo ama kadın kotu bı sekılde konustu dun :KK43:

yawrum benım yaa :KK43: ınan cok uzuldum. Allahım yardımcın olsun canım benım. ınsallah yakın zamanda nasıp eder sana.

canlarr ara ara hepmiz ümidimizi yitirme noktasına geliuyoruz..

secidooooo canım benim lütfenn öle demee ALLAH tan ümit kesilmez ama buna kalben inanmak gerekk ..ALAH BÜYÜK CANIM BENİMM OL OL DUA NE ZAMAN KABUL OLACAĞI bilinmez..

canlarr ara ara hepmiz ümidimizi yitirme noktasına geliuyoruz..

secidooooo canım benim lütfenn öle demee ALLAH tan ümit kesilmez ama buna kalben inanmak gerekk ..ALAH BÜYÜK CANIM BENİMM OL OL DUA NE ZAMAN KABUL OLACAĞI bilinmez..

haklısın ama bılmıyorm ya ısyan etmıyorum sadece uzuluyorum ınsallah anne olabılırız eşimde oyle cok istiyorki :KK43::KK43: bıraksalar gunlerce ağlarım

haklısın ama bılmıyorm ya ısyan etmıyorum sadece uzuluyorum ınsallah anne olabılırız eşimde oyle cok istiyorki :KK43::KK43: bıraksalar gunlerce ağlarım

isyan etme kesinliklee.. benim eşimde çok istiyor ama baan belli etmemeye çalışıyor güyaa..bu hasta oluşumda her eve gelişinde soruyodu oldun mu diye yok deyince nasıl seviniyordu..okulda hasta olunca aramıştım dedim hasta oldum eve geldiğinde dedi kii..bana hasta oldum dedim ya duman oldum dedii ayy ben bunu duyunca nasıl ağladıııııııım zor geliyo ama ne yapalım canım bekleyecezz olacak elbett sabırrr..hemde en hayırlısı olacakk...

isyan etme kesinliklee.. benim eşimde çok istiyor ama baan belli etmemeye çalışıyor güyaa..bu hasta oluşumda her eve gelişinde soruyodu oldun mu diye yok deyince nasıl seviniyordu..okulda hasta olunca aramıştım dedim hasta oldum eve geldiğinde dedi kii..bana hasta oldum dedim ya duman oldum dedii ayy ben bunu duyunca nasıl ağladıııııııım zor geliyo ama ne yapalım canım bekleyecezz olacak elbett sabırrr..hemde en hayırlısı olacakk...

olurmu kı bılmıyorum sankı hıc olmayacakmıs gıbı hıssedıyorum :KK43: Allahım sen bızlere sabır ver hayırlı evlat ver sen ne ıstersınde olmaz...:KK25:
esım dıyorkı bayyramdan sonra beraber gıdıcez

''Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud dua.,, (Rabbim bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin amin.)
“Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.”

olurmu kı bılmıyorum sankı hıc olmayacakmıs gıbı hıssedıyorum :KK43: Allahım sen bızlere sabır ver hayırlı evlat ver sen ne ıstersınde olmaz...:KK25:
esım dıyorkı bayyramdan sonra beraber gıdıcez

ÖLE DÜŞÜNME BAZEN BENİM DE AKLIMA GELİYORR hiç olmazsa diye sonra diyru öle düşünme ..hakkımızda hayırlısı ile bebek olsun ...

''Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud dua.,, (Rabbim bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin amin.)
“Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.”

ALİ İMRAM 38. AYET ben her gün okumaya çalışıyorum..ALLAH ım kabul eder inşALLAH..

gunaydın guzel bayanlar oyle guzel ruya gordumku rabbım inşallah hepimize gerçeğini yaşatır. bebeğimi dogmus kucagımdaydı okadar guzel bır duyguydukı Allahım nolur bızlerede yaşat:KK43: gıdıp odada mınık mınık elbıselerıne bakıyordum:KK31::KK31:

X