Meltem hanim lutfen yardim.

Hatice27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
875
1
Meltem hanim bu forumda bize gonullu olarak yardim ettiginiz için cok tesekkur ederim.
benim sorunum kiskanclik, esime cok kiskaniyorum.dun esimin eski emaillerini buldum okudum.bir kiz arkadasindan duygusal anlamda birlikte olamayacaklarina dair mesaj almis.demek esim o kizdan hoslaniyomus ve ona teklifte bulunmus.2002 yilinda.yani benimle tanismadan once olmus bu olay.ama nedense mesaji hala saklamasi benim sinirimi bozdu.ve o arkadasiyla hala arkadas olarak gorusuyorlar.beni de en iyi arkadasim diye tanistirdi onunla.yeni evlendigimizde kizin evine gittik falan.kizin suan bir sevgilisi var.ama ben esim hala ona karsi birseyler hissediyodur diye aklimdan geciriyorum.beni enayi yerine koyduguna cok kizdim.hoslandigi bir kizi bana arkadasim diye tanitmasini hazm edemiyorum.kendisine sordum neden beni bu duruma dusurdun dedim,cevabi ben seni tanidiktan sonra senden baska kimseyi sevmedim.onunlada sadece arkadasiz dedi.ama ben cok huzursuzum.cok mu takintiliyim.bu durumda nasil davranmaliyim bilemiyorum.lutfen yardim edin.kafam cok karisti dundenberi.

Rica ederim.
Hatice Hanım, 7 sene öncesinde kalmış bir hem de ayrılma yazısını böyle ciddiye almayın. Eşinizin size söylemeden görüşmenizin sizi rahatsız etmesini anlıyorum. Ama bu kadar geçmişte kalan bir durum için huzurunuzu kaçırmak son derece yanlış olur.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi
Psikolog.gen.tr

merhaba meltem hanım öncelikle bize böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederim.benim sorunum aslında bir kaç tane eşiminde benimde ikinci evliliğimiz ilk evliliklerimizden çocuğumuz yok yani kişilerle herhangi bir bağlantımızda yok tabii.ama ben geçmişi bir türlü unutamıyorum ne gariptir ki eşimin geçmişini bile kuruyorum ve sanki yaşıyorum 4 yıllık evliyiz bundan kurtulamadım diğer bir konu ise 74 gün önce erken doğumla bir kızımız oldu ancak 3 gün yaşadı tedaviyle hamile kalmıştım bu olaydan sonra kendimi toparlayamadım 2 kuzenim,eltim ve ben birlikte hamile kalmıştık şimdi onlar doğum yaptı bu durum inanılmaz acıtıyor canımı ve kendimi tanıyamaz oldum bu durumdan ötürü bebeği olan herkesi kıskanmaya başladım ve onlarlada görüşmüyorum hatta eşimin bile görüşmesine izin vermiyorum ağlama krizlerine giriyorum bu konuda sizin fikirlerine ihtiyacım var yanıtlarsanız sevinirim

Başınız sağolsun Nur Hanım. Bu travmayı atlatmanız zaman alacak. Bu konuda mutlak profesyonel yardım almanızı öneririm. Şu sıralar yardım almazsanız, yaşadığınız travmaya bağlı gelişen depresyonunuz farklı alanlara yönlenebilir.
Eşinizin geçmişine takılmanıza gelince, geçmişi geçmişte bırakmayı başarmanız lazım. Yoksa hayatı hem kendinize hem de eşinize zindan edersiniz.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi
Psikolog.gen.tr

selam meltem hanim öncelikle bize zaman ayirip böyle bi hizmet sundugunuz icin cok tesekkür ederim sonunuma deginmeden önce kisaca kendimeden bahs etmek isterim 6 yillik evliyim iki cocuk annesiyim oglum 3 kizim ise 1 yasinda esimlen hic bi sorunum olmamasina ragmen maddi olarak baya bi bocaliyoruz olmamiz satilik olan evimizin birtürlü satilmamasi beni cok bunalti yarina güvenle umutla bakamaz duruma geldim sinirlerine hakkim olamayan herseyde kusur arayan bi insana dönüstüm cocuklarimi ve esimi cok sevmeme ragmen sinirim yüzünden cok kiriyorum bagriyorum sürekli esim kendi kbuna cekildi artik cocuklarim ise sürekli anne nicin bu kadar sinirleniyorsun bize bagirma ne olur der oldular sizden bu konuda yardim istiyorum ne yapmam gerekiyor sinirlerimi kontrol ede bilmem icin esimi ve cocuklarimi cok seviyorum onlari asla kaybetmek kendimden uzaklastirmak istemyiorum ne olur bana yardim edin yorumlariniz icin simdiden teskkürler

Dr. hanım size samimiyetle söyleyim 1 veya 2 gün içerisinde asabiye ye gitcektim.burada sizi görmem benim için çok büyük bir tesadüf oldu .Şimdi benim sorunum uykusuzluk 40 yaşındayım hiç bir şekilde uykuya dalamıyorum uyandımda diyeyim çok yorgun kalkıyorum.haftalık b12 vitamin iğnesi oluyorum o anca uyuşmaları ma çare oluyo .Evimde yatalak demansa uğramış kayınvalideme de bakıyorum.önceleri sorun etmiyordum fakat artık 4 yıldan sonra hiç gücüm kalmadığını hissediyorum benden başka bakanı ilgileneni de yok kısaca biz 2 çaresiz kalmış hanımız tavsiyelerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden. :çok üzgünüm:

X