Meme ameliyatı hikayem

Merhaba son durumunuz nedir??istediğiniz gibi oldu mu sonuç?

Merhaba Bayadır gitmedim uygulamaya. Güncelleme yapiyim dedim. Artık 7 ay oldu ameliyat olalı. Hiçbir problemim yok şükür. Boyutundan duruşundan çok memnunum. Sertlik falan da yok. Silikon taktırdığımı unutuyorum o derecede yani Bu ameliyatı iyi ki olmuşum.

Canım merhaba. Mentor marka pürtüklü mü pürtüksüz mü ?

Aynı durumdan muzdaripiz bir sezeryan doğumum var kısa süreli emzirdim ama hızlı kilo alıp verdiğim için sarktı ve içleri boşaldı göğüslerimin 85-90 takarken şimdi 75 bile büyük geliyor dikleştirme +büyütme ameliyat fiyatları oldukça yüksek geldi bana sadece dikleştirme içinde 18 bin dedi vanity estetik sadece dikleştirme yapılırsada iyice küçüleceğini düşünüyorum o yüzden sadece silikonla dikleştirme mümkün oluyormu olup memnun olan varsa bana ulaşabilir mi siz şuanda ne durumdasınız acaba 2021 de olmuşsunuz ameliyatı sanırım

Doktorunuz kim acaba

Merhaba bende 1 nisanda ameliyat olacagım senin durumunda benle aynı gibi görünüyor oyuzden yazmak istedim. Dokrorum banada biraz toparlamam lazım dedi ama ben o dikiş izlerini istemedigim icin topartmak istemiyorum toparlama olmadan gögüslerim kac cc kaldırır dedim hemen orda ölctü ve bana 450 cc kaldıracagını söyledi cokmu büyük olur bilmiyorum ama 450cc yaptıracagım sonucu bende bilmiyorum bende 3 dogum yaptım hepsinide 2 seneden emzirdim ici boş bir deri var

Son durum nedir acaba, korktuğunuz şeyler oldu mu?
Perde taktım falan diyen arkadaşlara inanmıyorum ben, o kadarda atılmaz. 15.günde bile hatta 1.ayda bile asamaz. Aşırı sallıyor

Merhaba doktorunuz kim Bende vanity estetikte hasan buyukdogana haziranda ameliyat olacağım inşallah

Merhaba baya zaman geçmiş sıkıntı yaşayan arkadaşlar şimdi durumlarınız nasıl? Ameliyattan ne kadar sonra denize havuza girdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…