Meme büyütme ameliyat günlüğüm

Kızlar merhaba ben de 1 hafta önce ameliyat oldum 325cc takıldı gögüs dokum hiç yoktu doktor en fazla bu kadar olabilceğini söyledi ben daha büyük istiyordum. Neyse şuan 1. Haftamdayım göğüs çevrem 91 cm geliyor. Çok sertler kalıp gibiler şuan merak ettiğim bir şey var yumuşadıkları zaman göğsün altında oluşan çizgi belirecek mi yada yumuşadıkça ortada birleşecekler mi şuan ayrıklar çünkü cevaplarsanız sevinirim kimsenin fotosunu da göremiyorum

Bir de bayan olduğuma inanmak istiyosanız ben de fotoğraf atabilirim kendi silikonlarımı cok merak ediyorum iyileşme aşamasını izlemeye alın beni de lütfen :KK49:

Bir de bayan olduğuma inanmak istiyosanız ben de fotoğraf atabilirim kendi silikonlarımı cok merak ediyorum iyileşme aşamasını izlemeye alın beni de lütfen :KK49:
Canım solda yukarıda üç çizgi var, orada albümleri tıkla. Foto ekle de. Bi albüm oluştur :KK66: benim de 325 cc, yuvarlak. Ama benim önceden de çok ayrıktı memelerim, bu yüzden hala ayrık :KK66: 1 yıl a iyice yumuşar ve sütyenle birleşir :KK66: albüm oluşturduğunda haber ver izleyelim seni, sen de bizi izle :KK66:

Canım solda yukarıda üç çizgi var, orada albümleri tıkla. Foto ekle de. Bi albüm oluştur :KK66: benim de 325 cc, yuvarlak. Ama benim önceden de çok ayrıktı memelerim, bu yüzden hala ayrık :KK66: 1 yıl a iyice yumuşar ve sütyenle birleşir :KK66: albüm oluşturduğunda haber ver izleyelim seni, sen de bizi izle :KK66:
Koydum benim göğüs dokum hiç yoktu tahta gibiydim 325cc high profil koyuldu böyle oldu

Tesekkur ederim canim.. elimden geldigince anlatmaya da devam edicem inş. Yuvarlak kullandi. Ama damla mi diye sorman seklini damlaya da benzetmen hosuma gitti tesekkur ederim :KK68:
Beni de izler misin fotograf ekledim kendiminkilerden cok yeni oldugu icin merak ediyorum izlemeni bekliyorum:)))

geçmiş olsun selgen06.nerde oldunuz ameliyatı sakıncası yoksa yazarmısınız.özelde mi devlettemi,doktorunuz kimdi?ben de ankaradayım,ramazandan sonra görüşmelere başlicam inşallah.herşey istediğiniz gii olur umarım.:dua:ne kadara oldunuz bu da benim için çok önemli.:KK28:

Ben
geçmiş olsun selgen06.nerde oldunuz ameliyatı sakıncası yoksa yazarmısınız.özelde mi devlettemi,doktorunuz kimdi?ben de ankaradayım,ramazandan sonra görüşmelere başlicam inşallah.herşey istediğiniz gii olur umarım.:dua:ne kadara oldunuz bu da benim için çok önemli.:KK28:
ben izmir de ENTO tıp merkezinde oldum 5500 tl ye oldum doktorum murat beydi

Can'ım albüm yapsana :KK66:

canım ne zamandır konuya girmiyorsun ancak ben de cenk beyle görüştüm ve kas üstü dedi.24ünde ameliyatım var.seni izlemeye aldım ancak fotoğraf göremiyorum.beni izlemeye alır mısın?

Tesekkur ederim canim.. elimden geldigince anlatmaya da devam edicem inş. Yuvarlak kullandi. Ama damla mi diye sorman seklini damlaya da benzetmen hosuma gitti tesekkur ederim :KK68:
Canım ben profilinde fotoğraf göremiyorum tabi uzun zaman olmuş ben de Kasım sonun da ameliyat olucam inşallah bi fotoğraf görebilsem

Canım ben profilinde fotoğraf göremiyorum tabi uzun zaman olmuş ben de Kasım sonun da ameliyat olucam inşallah bi fotoğraf görebilsem
Merhabalar öncelikle ameliyat kararınız hayırlı olsun. Bi kaç kişiye de sormuşsunuz neden fotoğrafları göremiyorum diye, arkadaşlar cevapladı mı bilmiyorum ama ben hepimizin adına açıklayayım.
Fotoğraflar malum eklenirken herkesin göremeyeceği şekilde ekleniyor. Yani sadece arkadaşlarımız görebiliyor eklediğimiz fotoğrafları. İnternet sitelerinde bu tarz fotoğrafların alası varken, bazı erkeklerin neden illa da bizim göğüs fotoğraflarını görmek istediklerini gerçekten anlayamıyoruz. Sonuç olarak ta kendimizi bu şekilde elimizden geldiğince korumaya çalışıyoruz.

canım ne zamandır konuya girmiyorsun ancak ben de cenk beyle görüştüm ve kas üstü dedi.24ünde ameliyatım var.seni izlemeye aldım ancak fotoğraf göremiyorum.beni izlemeye alır mısın?
Cenk bey bana da kas üstü demişti. hayırlı olsun. Ağrın daha az olacak bizlerden şanslısın :KK66:

minnos26 minnos26 canım şimdi üye oldum. senin günlüğünü bi kaç kez okudum da yorum yazabilmek için:)) bişeyler sormak istiyorum. bende yakup beye 2 gün önce ameliyat oldum da özel mesaj atayım canım

X