Meme büyütme ameliyatı sonrası

Üst tarafımda çok şiş benim. Banda geçtim ve masaj yapıyorum bakalım inşallah inecek:/
2.hafta kontrolüm Çarşamba günü. Benim tek memem 1cm daha sarkıktı teki yukarda gözüküyor o yüzden. Çarşamba günü memelerimin üst kısmına insin diye bant yapıştıracak doktorum.

Benimki dual plan iyuzden damla görüntüsü var bence şu an çok yeni ödemler yukarılarda bile çoktur şeklin anlaşılmasına engel oluyordur benim göğüs aram bile dışa doğru siskindi ama bikac hafta içinde iniyorlar hatta karnım bile aşırı siskindi.su an göründüğünden daha büyük olmaz aksine küçülür biraz ama ödemler gidince şekli belirginleştiginden güzel bir görünüme kavuşursunuz.
Merhaba ben de 1 hafta önce dual plan oldum ancak şu an üstü alta göre daha dolgun yukarıdan eğimli bir görüntü var bu düzelir mi normal mi bu durum damla görüntüsü olması için dual oldum çok tedirginim böyle kalıcak diye

Benim dün 3 hafta oldu. Sol meme oturdu,sağ memem hala üst kısmı sert ve yukarıda. Çarşamba kontrolüm var söyleyeceğim

Merhaba ben de 1 hafta önce dual plan oldum ancak şu an üstü alta göre daha dolgun yukarıdan eğimli bir görüntü var bu düzelir mi normal mi bu durum damla görüntüsü olması için dual oldum çok tedirginim böyle kalıcak diye
Yok üst kısımları odemdir 2 ay fln sürer ödemler sonra yerine iner oturur merak etmeyin öyle görünme ihtimali bence yok

Aynen benimde ihsan Türkmen 👍 korse verneyen ender doktor sayesinde rahatça geziyorum istediğimi giyiyorum,🎉
Bende 9 nisan da ameliyat oldum bugün beşinci günüm tek sıkıntım korse doktorum 2 ay takıcaksın dedi 😩 korsesiz hayat çok daha güzel olmalı ... benim çok ödemim olmadı tek korkum göğüslerim tam olarak oturduğun da çok aşırı derece de küçülme olur mu ...

Bende 9 nisan da ameliyat oldum bugün beşinci günüm tek sıkıntım korse doktorum 2 ay takıcaksın dedi 😩 korsesiz hayat çok daha güzel olmalı ... benim çok ödemim olmadı tek korkum göğüslerim tam olarak oturduğun da çok aşırı derece de küçülme olur mu ...
Aşırı bı küçülme olmaz ama gerginliğin gider göğsün yumusar dogallasir.kac CC implantların kendi göğüs dokun varmiydi önceden

Hepimize çok geçmiş olsun🙏 Bende cuma günü ameliyat oldum bugün 5.günüm , ağrılarım baya geçti ama ilk 3.gün nereden yaptırdım dedim🤣 bende inanılmaz bir asimetri sorunu vardı sol göğsüm baya var sağ göğsüm hiç yoktu . Olabilecek en kötü memeye sahiptim. Bir meme ucum 3 cm yukarıdaydı.Dolayısıyla sol tarafa 275 cc sağ tarafa 375 cc mentor marka yüksek profil silikon takıldı. Doktorum anca eşitleyebildim dedi. Hatta sağ tarafa kas altı (bu kesin) sol tarafa kas üstü taktı(çünkü yeterince doku var)( zannedersem bu böyleydi hastaneden çıkarken o kadar ağrım vardıki sormak aklıma bile gelmedi,cmt kontorlüm var soracağım) . Şimdi baktığımda baya eşitlenmiş gibiler ama yinede biri daha büyük bir daha küçük ve biri daha şiş , meme uclarıda tam eşit değil gibi duruyorlar🤦‍♀️ . Zamanla bu durum düzelir mi eşitlenir mi ? Dr kendine en az 6 ay zaman ver demişti .hem medical sütyen var hemde üst tarafında bant var . Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim💐

Aşırı bı küçülme olmaz ama gerginliğin gider göğsün yumusar dogallasir.kac CC implantların kendi göğüs dokun varmiydi önceden
Çok az vardı 300 Cc kas altı yuvarlak takıldı bugün bandajlarım çıktığında sol göğüsümde kas zorlanmasından kaynaklı şişme oluşmuş 😞 göğüs bandı kullanacağım çok mutsuzum umarım bir an önce düzelir sol göğüsümden çok memnunum çünkü ..

Çok az vardı 300 Cc kas altı yuvarlak takıldı bugün bandajlarım çıktığında sol göğüsümde kas zorlanmasından kaynaklı şişme oluşmuş 😞 göğüs bandı kullanacağım çok mutsuzum umarım bir an önce düzelir sol göğüsümden çok memnunum çünkü ..
Çok geçmiş olsun tabiiki düzelir öyle komplikasyonlar olabiliyor her operasyonda.cabuk toparlanilan bir ameliyat yürüyüşte iyi geliyor

Herkese meraba, 3 gün önce meme büyütme ameliyatı geçirdim ve ameliyattan sonraki 2 gün çok şiddetli ağrılarım oldu hala ilaçların etkisi geçince çok fazla sırt ve göğüs ağrım oluyor. Sağ göğüs 335 sol göğüs 315 cc kas altı polytech marka yuvarlak implant koyuldu. Ama sanki üst doluluk yeteri kadar yokmuş gibi geliyor acaba ödemden dolayı mıdır? Memeler şeklini alınca Ödem geçince çok mu küçülüyor Ağrı durumunuz nasıldı yuvarlak protez herkeste farklı mı durur benim sanki damlaya benziyor biraz şekli?? Bir de şuan baya hissizlik var bu durum geçici midir? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim:)

Morelinizi bozmak gibi olmasında ben 300 cc yaptırdım o kadae küçüldü ki ödem gidince hiç daha yeni sütyen almadım düşünün eski sütyenlerim hala oluyo anlıycağınız sanki değişen hiçbir şey olmadı küçücük kaldılar

Morelinizi bozmak gibi olmasında ben 300 cc yaptırdım o kadae küçüldü ki ödem gidince hiç daha yeni sütyen almadım düşünün eski sütyenlerim hala oluyo anlıycağınız sanki değişen hiçbir şey olmadı küçücük kaldılar
Nasil yani hic mi fark olmadi 🙄 cok gecmis olsun daha once kacti bedeniniz , cup da mi farketmedi 😓

Nasil yani hic mi fark olmadi 🙄 cok gecmis olsun daha once kacti bedeniniz , cup da mi farketmedi 😓
Şöyle söylym tabi ki fark var ama inanılmaz derecede değil zaten zamanla anlıycaksınız eskiden limon gibiydi şimdi biraz büyük bi limon gibi düşünüm 😂😂😂 ödemler gitti fıssss söndü hayal kurardım hep tshirtlerin altında sweatlerin altında belirgin belirgin güzel durcak diye hala dümdüz bi görüntü var ayrıca birleşmiyolarda bi dekolte görüntüsüde olmuyo bütün hayallerim çöppp 😂

Şöyle söylym tabi ki fark var ama inanılmaz derecede değil zaten zamanla anlıycaksınız eskiden limon gibiydi şimdi biraz büyük bi limon gibi düşünüm 😂😂😂 ödemler gitti fıssss söndü hayal kurardım hep tshirtlerin altında sweatlerin altında belirgin belirgin güzel durcak diye hala dümdüz bi görüntü var ayrıca birleşmiyolarda bi dekolte görüntüsüde olmuyo bütün hayallerim çöppp 😂
Yaa iste Nihal Candan diyor ya programda 3 kere gogus estetigi olmus.cunku ilkini koyunca çap buyuyo sonra daha buyuk cc koyduruyorlar...Tek seferde sonuca ulasamamak uzuntu verici o kadar aciya...belki yumusayinca daha buyur mu ki durus olarak bilemedim.350 taktirmak lazim da benim doktor ille de 300 diyo.hatta 270 fln dedi ilk.aglicaktm

Yaa iste Nihal Candan diyor ya programda 3 kere gogus estetigi olmus.cunku ilkini koyunca çap buyuyo sonra daha buyuk cc koyduruyorlar...Tek seferde sonuca ulasamamak uzuntu verici o kadar aciya...belki yumusayinca daha buyur mu ki durus olarak bilemedim.350 taktirmak lazim da benim doktor ille de 300 diyo.hatta 270 fln dedi ilk.aglicaktm
Canım 350 yi falan bırak direk 400 450 taktırabiliyosan öyle taktır ya ben 45 kiloyum o kadar zayıfım ki incecik vücudum var ona rağmen o göğüsler o vücuda küçücük geldi bildiğin limon bide benim doktorum normalde 280 takıcaktı yalvar yakar 300 taktırdım anca cebe sığdırmış çok uğraşmış benimkiyle sağolsun sallayan bi doktor değildi ona rağmen küçücük geldi zatwn 300 cc taktıranların yorumlarını oku hepsi küçücücük oldu diye ağlıyolar hangi marka taktırıcaksın

Canım 350 yi falan bırak direk 400 450 taktırabiliyosan öyle taktır ya ben 45 kiloyum o kadar zayıfım ki incecik vücudum var ona rağmen o göğüsler o vücuda küçücük geldi bildiğin limon bide benim doktorum normalde 280 takıcaktı yalvar yakar 300 taktırdım anca cebe sığdırmış çok uğraşmış benimkiyle sağolsun sallayan bi doktor değildi ona rağmen küçücük geldi zatwn 300 cc taktıranların yorumlarını oku hepsi küçücücük oldu diye ağlıyolar hangi marka taktırıcaksın
Mentor olacakmis canim, elime aldim ben 'bu cok kucuk' dedim doktora..doktor dedi ki 'takinca oyle durmuyor' dedi...benim sutyen icine koydugum destek bile o mentordan daha buyuk 🤣 kimse karsidan kucuk demez , sutyen icine destek konusunda uzmanlastim😝 yani ameliyat olunca destekli sutyen de takilamiyormus o da kotu nasil yaparsa oyle kalakalcam 😝😝

Arkadaşlar anestol pomad kullanab oldu mu hiç?

Merhabalar ben 45 kiloyum vücudum çok dar, ameliyat öncesinde çoook az bir meme dokum vardı ama atletten falan asla belli olmuyordu. Ben doğal ve küçük istedim 205 cc takıldı. Bu bile bana büyük geliyor. Sanırım ne istediklerimizle ilgili biraz da. Şu anda 75b desteksiz rahat dolar. Benim önceden a kap boş kalıyordu. memnunum. Ancak tek merak ettiğim, ne zaman doğal meme kıvamına ulaşacak çünkü şu anda dimdik ve semsert. Karşıya bakıyorlar. Hani meme hoplayınca zıplayınca hareket eder ya, bunda öyle bir şey yok.

X