Meme büyütme ameliyatı sürecim

Bende kasüstü (kas zarı altı) 295 cc damla takıldı 4 gün önce. Dün akşam dışarda geçirdim, bugün avm de. İnanın korktugunuz gibi olmuyor. Ben 4 sene cesaret edemedm artk yeter dedim oldum ve inanın çukınca o kadr şükrettimki kolay geçmesine. Allah herkese kolay geçmesini nasip etsin. Tabiki gerginlik hisssi var dikiş yerlerinde arada vuran sızılar ama hepsi dayanılacak türden. Beni 2. Gün anksiyetem biraz yokladı o zaman bi moralim bozuldu ama çok şükr onunda kıyısından döndüm bi sakinleştirici alıp. En zor kısmı ilk 3 gün ama ona ragmen tuvaletime kendim gittm saçımı kendim topladm yemeğimi kendim yedim. Yani kasüstünün avantajlarını yaşadım sanırım. Bende doku olduğu için kasüstü oldum. İnşallah zamanla da bütünleşirim iyice kendimin gibi hissederim😁
Cok gecmıs olsun nekadar sanslınısız hemen olmus bıtmıs bıle:) sizde mi Ömer hocaya oldunuz ameliyat ı

Cok gecmıs olsun nekadar sanslınısız hemen olmus bıtmıs bıle:) sizde mi Ömer hocaya oldunuz ameliyat ı
Teşekkr ederm gerçekten öyle artık doktor elimi bünye mi bilemiorm. Ben nişantaşında bi bayan doktora oldum. İsim vermekten biraz çekiniorum ne biliyim bana iyi gelen belki baskasına kötü gelir🤷🏻‍♀️ yoksa çok memnun kaldım o ayrı. Bir de 5.500 dolar ödedim eğer memnun kalmasam çok üzülürdm😁

Teşekkr ederm gerçekten öyle artık doktor elimi bünye mi bilemiorm. Ben nişantaşında bi bayan doktora oldum. İsim vermekten biraz çekiniorum ne biliyim bana iyi gelen belki baskasına kötü gelir🤷🏻‍♀️ yoksa çok memnun kaldım o ayrı. Bir de 5.500 dolar ödedim eğer memnun kalmasam çok üzülürdm😁
Ben Ankaradayım ve Ömer ekinden başkasını arastırmadım acıkcası. 52bın fıyat aldım bılmıorm ocaktan sonra yıne artacak mı, elim su telefona gitse ve bı arayıp randevu alabilsem hersey başlayacak, ama hala yapamıorm. Nerdeyse boyle her amelıyat olandan sureci ogrenmek ıstıorm

Ben Ankaradayım ve Ömer ekinden başkasını arastırmadım acıkcası. 52bın fıyat aldım bılmıorm ocaktan sonra yıne artacak mı, elim su telefona gitse ve bı arayıp randevu alabilsem hersey başlayacak, ama hala yapamıorm. Nerdeyse boyle her amelıyat olandan sureci ogrenmek ıstıorm
Mesajlarımı okuyun benim sürecime vakıf olabilirsiniz😊

Kızlar birşey sorucam benim ameliyatn 6. Günü sol meme ucumda ilk andan itibaren his var ama sağda his yok. Zamanla gelir mi?

Cok sagol içten yanıtların içinn:) okudukca rahatlıyo ınsan. Surekli elıme telefonu alıp aramak ıstıorm ama sonra gerı bırakıorm heyecandan. Birde sey sorcam, mmm refakatcı falan kalması gerekıor mu? Ihtıyac oluyomu yada. Cok fazla kalabilecek ınsan yok cunku yanımda oyle bı durumda, esım var onunda o sartlar da benı gormesini ıstemem hemen😀
Umarım herşey gönlünce olmuştur 🥺

X