Meme Büyütme(Dikleştirmeli) + Karın Germe(Bel Bölgesine Lipo)

10. Günden selamlar 🖖
Bugün kontrolüm vardı. Göbek deliğimdeki dikişler alındı ve an itibari ile pansuman maceramız bitti. Artık sarı kantaron yağı + iz kremi + masaj maceramız başlıyor.
Yaralarımın çok güzel iyileştiğini söyledi. Memelerde biraz şişlik var özellikle yukarı doğru, hafif kare bir görüntü var. Dikiş yerlerim aşırı kaşınıyor. Korseye ve sporcu sütyenine devam. Duş izni verdiler ama yaraları kuru tutmak şartıyla.
Çok eğik yürümeme gerek kalmadı vücudumun izin verdiği kadarıyla dik yürüyebilirim, eğilmek, yukarı uzanmak, ağır kaldırmak ve ani hareket yapmak yasak.
Karın bölgemdeki kesi yerinde hissizlik var. Meme bölgesinde her yeri hissediyorum. İlk 3 gün pubis bölgesi dümdüzdü yavaşça ödem inmeye başladı biraz şişti.
Ameliyatın 7. Günü iş yerime gelmeye başladım. Ağrım çok az oldu. İnanın regl ağrısı daha kötüydü. Yürürken eğil durmak yoruyor onun dışında sıkıntım olmadı.
İz kremi olarak all scar önerildi deneyeceğim. Ama özellikle sarı kantaron yağı iz bırakmaz mutlaka kullan dedi. İlk duştan sonra fotoğraflı olarak güncelleyeceği
Merhabalar,
Öncelikle çok geçmiş olsun MUHTEŞEM görünüyorsunuz
Size bir şey sormak istiyorum dikiş izleri için sarı kantaron yağı nı nasıl kullanmanız gerektiğini doktorunuz söyledi mi ?
Ben de meme dikleştirme ameliyatı oldum iz kremi kullanıyorum ama sarı kantaron çokk iyi geliyormuş

Merhabalar,
Öncelikle çok geçmiş olsun MUHTEŞEM görünüyorsunuz
Size bir şey sormak istiyorum dikiş izleri için sarı kantaron yağı nı nasıl kullanmanız gerektiğini doktorunuz söyledi mi ?
Ben de meme dikleştirme ameliyatı oldum iz kremi kullanıyorum ama sarı kantaron çokk iyi geliyormuş
Merhabalar, çok teşekkür ederim ♥️
Kullanım şeklini şu şekilde söyledi sabah - akşam iz kremi öğlen sarı kantaron yağı.
Ben çalıştığım için gün içinde yağ zor oluyor diye sabah - öğlen iz kremi sürüyorum. Akşam eve gelince yağı parmağımla ( her krem seansında 2 3 kere ellerimi tırnaklarımı iyice yıkıyorum mikrop kapmasın diye) yara üstlerine sürüp nazikçe masaj yapar gibi sürüyorum 10 dakika falan açıkta bekletiyorum sonra giyiniyorum. Hala yara kabuklarım var ufak tefek ama bana öyle çok iz kalacakmış gibi gelmiyor memelerde. Sarı kantaron yağını önerirken asistan mutlaka kullan neredeyse iz bırakmaz çok önemli demişti.
Ben bir de yara iyileşmesi hızlı ve sağlıklı olsun diye C vitaminine başladım tavsiye ederim

merhabalar çok teşekkür ederim. Umarım kan değerleriniz düzelir ameliyatınız da çok güzel geçer.
Ben ameliyata 1 hafta kala yaptırdım tetkitleri. Özel olarak anestezi ile görüşmedim. Doktorun asistanı sonuçlar temiz dedi ameliyattan yarım saat önce hemşire ve asistan gelip sorular sordular sonra ameliyata aldılar. Narkoz vermeden önce ne kadar sigara içtiğimi sordular o kadar. ☺️
İnşallah canım her doktorun farklı bir ilerleyişi var benim ki anestezi uzmanına bıraktı sonuçları değerlendirilmesini sizin ki kendi bakmış mesela hepsi bir olmuyor bi de benim ki çok detaycı riske girmek ve hastayı da riske sokmak istemiyor 🤷‍♀️

Ameliyattaki öncesi ve sonrası fotoğraflar da bunlar. Meme protezini bilerek büyük istedim. Kas aktı 380 cc polytech marka takılmış.
Meme ucundan ve küçük bir kuyrukla dikleştirme tapıldı oradan silikon da koyuldu. Daha fazla detay varsa yarın öğrenip yazacağım.
Cok geçmiş olsun süper olmuş bu kadar detay verdiğiniz için teşekkürler güle güle kulanin

Merhaba, geçmiş olsun hemen hemen aynı zamanda ameliyat olmuşuz, acaba dikiş izleriniz ne durumda hangi kremleri kullanıyorsunuz bilgi verebilir misiniz, benim dikiş izlerim kırmızı ve koyu halde hala 😔

Ameliyattaki öncesi ve sonrası fotoğraflar da bunlar. Meme protezini bilerek büyük istedim. Kas aktı 380 cc polytech marka takılmış.
Meme ucundan ve küçük bir kuyrukla dikleştirme tapıldı oradan silikon da koyuldu. Daha fazla detay varsa yarın öğrenip yazacağım.
Merhaba bence sonucunuz mükemmel olmuş şuan memnun musunuz ben de -34 kilo verdim ve doktor arayışı içindeyim doktorunuz kim acabaaa umarım iyisinizdir

İnanın öncesi fotoğrafı ve videosu çok güzel çıkmış normalde kim görse özellikle göbeğime yazlık dercesine bakıyordu. Çok çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Ben 1 ay öncesinde görüşüp fiyat almıştım zamları düşünerek fiyat verdiler. Videodaki işlem için yüz elli ödedim.
Merhaba çok güzel olmuş sonucunuz hala memnun musunuz doktorunuz kim acaba 💖

X