Meme büyütme estetiği - ayrık göğüsler

Doktor bulabilirsen yapılıyor aslında. Vardı çevremde yaptıranlar.
Bir kaç gün önce okudum ben kas üstü ameliyat olanları. Bakayım da etiketleyeyim seni, oluyorsa öyle.
Sen ameliyat oldun mu yoksa olacak mısın?
Olacağım inşallah önce vermem gereken bir 15 kilo var sonra yaptırmak istiyorum kısmetse.

Merhabalar,ben de mart ayında ameliyat oldum. Dikleştirme ve protez.. zaten ayrıktı ama ameliyattan sonra 3 parmak kadar ayrıklık oluştu. Moralim cidden bozuk. Yarın doktora gideceğim. Bakalım. Üst ve orta kısım istediğim hacimde değil. Sizler ne durumdasınız?

Benim 3.yılım, kas altı 295 cc motiva.

Yapısal olarak meme uçlarım vücuduma göre alttaydı ve ayrıktı ve hiç yoktu dümdüzdüm. Memem olacak beklentisiyle ameliyat olduğum için çok memnunum ki 3 yıl olacak dar bişey giyince çok dikkat çekiyor ama yapacak bişey yok diyorum :)

Üst kısmının dolmayacağını ve istediğim bitişik görüntünün benim yapıma uygun olamayacağını biliyordum çünkü cidden yukarı yerleştirilse protezler meme uçlarım aşağıda kalacaktı, şuan çok orantılı ben söylemesem kimse anlamaz diyeyim. Yaptıran bloggerlara bakıp bazen ne güzel ayrık değil diyorum ama herkesin yapısı çok farklı, kafaya takmıyorum artık diyeyim.

Merhabalar, benim de yaptıralı 2,5 hafta oldu. Dekoltem olacak sanmıştım ama vücudumuzu gerçekten tanımıyoruz bu çok üzücü… 250 cc taktı doktor. Aslında 300’ü de denedi ameliyatta. Çok kızıyordum ona son birkaç gündür küçük taktığı ve dekoltemin bu nedenle oluşmadığı hakkında. Fakat artık anlıyorum ki benim vücut yapımla alakalı bir mesele. Konu açtım ben de bununla ilgili, orada paylaştım fotoğraflarımı. Ne diyeyim umarım pushupla biraz da olsa elde ederiz o görüntüyü:)

Bir de şöyle bir video buldum ayrık memeyle ilgili hanımlar. Çok kısa izleyin:

yani protezin çok çokkk çok büyük olması lazım çok ayrık bir memede o da vücut yapısına ters. bana 275 cc takıldı ancak benim 400 cc ile bitişik durur ama birde protezin koltuk altına taşması durumu var yapısal olarak bana doktorum daha büyüğü koltuk altınızdan taşardı dedi....

X