Meme büyütme estetiği; iyi doktorlar

Merhaba bende yarin fuat yuksele ameliyat olacagim ben ilgisinden ve tecrubesinden memnun kaldim guat beyi oneririm. Ameliyat gunlugum hakkinda gelismeleri yazacagim

Merhaba şimdiden geçmiş olsun amaliyat sonrası görüşlerinixi bekliyoruz
Tesekkur ederim insallah iyi gecer burda cok sey okudum dr istediginizi gisterin nunun gibi istiyorum diyenler var gercekten okadar farkediyormu yani genel anlamda ayni olmuyormu hepsi. Kafam iyice karisti. Dr bana 325 cc kas alti meme ucundan yapicaz dedi. Ben fotograf gostermedim ama dr guveniyorumda da endiselerimde yok degil

Tesekkur ederim insallah iyi gecer burda cok sey okudum dr istediginizi gisterin nunun gibi istiyorum diyenler var gercekten okadar farkediyormu yani genel anlamda ayni olmuyormu hepsi. Kafam iyice karisti. Dr bana 325 cc kas alti meme ucundan yapicaz dedi. Ben fotograf gostermedim ama dr guveniyorumda da endiselerimde yok degil[/QUOT. Memede dikleştirmede olacak mı sadece protez mi benimde kafam karıştı resim görmeden meme ucundan protezi nasıl yerleştirecek meme ucundan sadece özel bi yöntemle yapılan dikleştirme yapılır ..dikleştirme olacaksa meme başından meme altına ters t şeklinde dikleştirme olur canım banada haber ver mutlaka

Tesekkur ederim insallah iyi gecer burda cok sey okudum dr istediginizi gisterin nunun gibi istiyorum diyenler var gercekten okadar farkediyormu yani genel anlamda ayni olmuyormu hepsi. Kafam iyice karisti. Dr bana 325 cc kas alti meme ucundan yapicaz dedi. Ben fotograf gostermedim ama dr guveniyorumda da endiselerimde yok degil
Merhaba,bende meme ucu kesisi ile ameliyat oldum. Kas zarı altı 400 cc bar bendede :KK66: Meme ucu kesisi ile izler çok güzel ve silik iyileşiyor ,çok şanslısın :KK66:
Güzel sonuçların olsun inşallah :KK19:

Merhaba,bende meme ucu kesisi ile ameliyat oldum. Kas zarı altı 400 cc bar bendede :KK66: Meme ucu kesisi ile izler çok güzel ve silik iyileşiyor ,çok şanslısın :KK66:
Tesekkur ederim insallah iyi gecer cok heycanliyim yarin sabah 10:30 da olucam ameliyati insallah. Ilk hafta dr verdigi sporcu sudyeniyle sisken cok belli oluyormu kiyafetlerle cok endiseliyim 8. Gun ise gitmem gerekiyor sislikler ozamana kadar iner mi acaba

Tesekkur ederim insallah iyi gecer cok heycanliyim yarin sabah 10:30 da olucam ameliyati insallah. Ilk hafta dr verdigi sporcu sudyeniyle sisken cok belli oluyormu kiyafetlerle cok endiseliyim 8. Gun ise gitmem gerekiyor sislikler ozamana kadar iner mi acaba
Önceden dolgulu sütyen kullanıyorsan belli olmaz merak etme :KK66: Sadece duruşun ve haraket kısıklılıgın dikkat çekebilir :)) Amelşyat sütyeninin askıları kalın oluyor biraz..

Önceden dolgulu sütyen kullanıyorsan belli olmaz merak etme :KK66: Sadece duruşun ve haraket kısıklılıgın dikkat çekebilir :)) Amelşyat sütyeninin askıları kalın oluyor biraz..
Evet dolgulu kullaniyordum ama yinede kucuk duruyordu. Tesekkurler bilgi ivin biraz rahatladim acikcasi

Bide defne erkara ile görusun derim. İstanbul beşiktasta. Cok hos guler yuzlu bi bayan. 1 hafta once meme buyutme amelıyatı gercekleştirdik. Suanlık memnunum. İşin ehli gibi..☺ 8 bin tl.

Kas zarı altı ve kas altı farklı mı? Bi de kas üstü var. Kas altı ve üstünü biliyorum da kas zarı altını hiç bilmiyorum bilgi verebilir misiniz? Ben de Hasan beye randevu aldım.

Kas zarı altı ve kas altı farklı mı? Bi de kas üstü var. Kas altı ve üstünü biliyorum da kas zarı altını hiç bilmiyorum bilgi verebilir misiniz? Ben de Hasan beye randevu aldım.
Kas zarı altı yönteminde protez,kasın üzerindeki ince zarın altına koyuluyor protez . Aslında kas üstü ile aynı yöntem Yani. Tek farkı protezin zarın altında olması :KK66:
Bu yöntem için meme dokunun yeterli miktarda olması gerekiyorki protezi iyi saklasın. Yoksa protez hissedilebilir.
Kas altı yöntemi çok daha garanti iyi bir yöntem bence :KK66: Meme dokunuz azsa .

Kas zarı altı yönteminde protez,kasın üzerindeki ince zarın altına koyuluyor protez . Aslında kas üstü ile aynı yöntem Yani. Tek farkı protezin zarın altında olması :KK66:
Bu yöntem için meme dokunun yeterli miktarda olması gerekiyorki protezi iyi saklasın. Yoksa protez hissedilebilir.
Kas altı yöntemi çok daha garanti iyi bir yöntem bence :KK66: Meme dokunuz azsa .
O halde kas üstü yerine neden kas zarı altı tercih ediliyor?

O halde kas üstü yerine neden kas zarı altı tercih ediliyor?
Kişiye uygun olursa tabiki tercih edilebiliyor. Misal benim meme dokum vardı,kas altı olmazdı sorun yaşardım. Bu yüzden kasın üzerinde,meme dokusunun hemen altına protezin yerleştirildiği bir yöntem tercih edildi .
Kas zarı altı da diger yöntemler gibi herkese uygun yöntem degil.
İYİ YÖNTEM YOKTUR,KİŞİYE UYGUN YÖNTEM VARDIR :KK66:

Merhaba arkadaslar ben gecen yil ameliyat oldum Ankarada kas alti yapildi gerci benim ayni anda diklestirmede yapildi sarkiklik vardi simdi cok memnunum gercekten. Bencede doktorlar muayene sonrasi buna karar veriyor herkesin gogus yapisi farkli sonucta ona gore protezi yerlestiriyorlar

Kişiye uygun olursa tabiki tercih edilebiliyor. Misal benim meme dokum vardı,kas altı olmazdı sorun yaşardım. Bu yüzden kasın üzerinde,meme dokusunun hemen altına protezin yerleştirildiği bir yöntem tercih edildi .
Kas zarı altı da diger yöntemler gibi herkese uygun yöntem degil.
İYİ YÖNTEM YOKTUR,KİŞİYE UYGUN YÖNTEM VARDIR :KK66:
Selamlar :) hangi doktora ameliyat olduğunuzu öğrenebilir miyim?

X