Meme büyütme estetiği sonrası dikiş yerlerinden aşırı miktarda sıvı gelmesi

Muermuay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
18
2
34
Merhaba yaklaşık 10 gün önce meme büyütme estetiği yaptırdım. 4. Günde itibaren dikiş yerlerimden sıvı gelmeye başladı günde iki kez pansumana gidiyorum ama durmuyor aynı sorunla karşılaşan varsa yardımmmm!!!!

Kimse yazmamış bende bu sorunu yaşıyorum ne oldu acaba durumunuz
Ameliyat olalı 6 ay oluyor ve bu problemi 3 aydan beri yaşıyorum bu problemi tekrar ameliyat olmadan atlatan biri var mı lütfen bilgilendirirmisiniz? Çok zor durumdayım

Merhabalar ben 6 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum .. İlk 1 hafta sonra her iki göğsümde de dikişler açılıp o bölgeden sıvı geldiği için komple tekrar dikiş atıldı daha sonra 3. Aya kadar hiç problem yaşamamıştım 3. Aydan itibaren 10 günde bir sağ göğsümden vücut sıvısı gelmeye başladı pansuman,antibiyotik tedavisi uygulandı uzunca bir süre fakat 20 gün önce bu gelen sıvı çok fazla arttığı için tekrar o bölge temizlenip içine ilaç sıkılıp tekrar dikildi fakat daha dikişlerimi aldırmadan şimdi tekrar sıvı geliyor benim gibi bu problemi yaşayan var mı ???

Merhabalar ben 6 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum .. İlk 1 hafta sonra her iki göğsümde de dikişler açılıp o bölgeden sıvı geldiği için komple tekrar dikiş atıldı daha sonra 3. Aya kadar hiç problem yaşamamıştım 3. Aydan itibaren 10 günde bir sağ göğsümden vücut sıvısı gelmeye başladı pansuman,antibiyotik tedavisi uygulandı uzunca bir süre fakat 20 gün önce bu gelen sıvı çok fazla arttığı için tekrar o bölge temizlenip içine ilaç sıkılıp tekrar dikildi fakat daha dikişlerimi aldırmadan şimdi tekrar sıvı geliyor benim gibi bu problemi yaşayan var mı ???
Merhaba son durumunuz nedir merak ettim, bendede 20 gün sonunda aynı durumla karşılaştım ve doktorum hemen antibiyotik verdi sızıntı olan bölgeyi iyice sıkıp temizledi gazlı bez ve batikonla gün içinde temizlememi istedi ve takip edeceğiz dedi. Sizin şuanki durumunuz nedir iyileşmiş olmasını diliyorum..

X