Meme büyütme revizyon sürecim

Kas altı daha mı rahatsiz ediciydi birde ağırlık kaldırırken vs sorun oluyor muydu güç gerektiren durumlarda sorun yaşadınız mı bende bu ay ameliyat olacağım kas altı büyük olmasını istemediğim için 250 cc seçtim ama bir yandan da fark olmazsa diye korkuyorum doktor ameliyata kadar degistirebilecegimi söyledi
Evet kas altı rahatsız edici oldu bende. Yatınca kaskatı iki plastik top gibiydi ve genel olarak da daha sertti. Ayrıca güç gerektiren durumlarda ağrı yapıyordu bazen rahatsız ediyordu. Animasyon deformitesi olmuştu bende güç gerektiren şeyler yapınca el kol kas hareketlerinde memem oynuyordu yanlara doğru açılıyordu.
Şu konumda detaylı olarak yazmıştım.

Kas altı daha mı rahatsiz ediciydi birde ağırlık kaldırırken vs sorun oluyor muydu güç gerektiren durumlarda sorun yaşadınız mı bende bu ay ameliyat olacağım kas altı büyük olmasını istemediğim için 250 cc seçtim ama bir yandan da fark olmazsa diye korkuyorum doktor ameliyata kadar degistirebilecegimi söyledi
Bu arada dokun yoksa veya çok azsa 250 cc tatmin etmez bence çok minyon değilsen. 315 cc bende 75b olmuştu şimdi 425 ile c gibiyim ama bu bile ortalama duruyor anlayan yok öyle söyliyim

Bugün 10.gün..
İlk kez duş aldım. Ameliyat olmamış kadar iyiyim, sadece korsenin dar oluşu ve elastik bantlar biraz sorun. Tam yatar pozisyonda uyuyabiliyorum, ağrı yok, yatıp kalkarken zorlanmıyorum.
Ama bir önceki tecrübem göz önüne alındığında inanılmaz dikkatliyim. İlk süreçte yaptığım yanlışları ve cengaverlikleri asla yapmıyorum. Göğüslerim ödemli mi değil mi o kısmı bende tam olarak anlayamadım. Öyle taş gibi sert değiller ama bir tık büyükler.
Ameliyattan sonra a cup'tan c cup'a çıkmıştım. Şimdi d gibiler.
Revizyon ameliyatının gerçekten ilk ameliyatla alakası yokmuş acı ve ağrı anlamında.
Pek okuyan yok, implantı aşağı kayan da tek benimdir eminim ama yine de zaman zaman güncelleyeceğim. Çünkü kendim sorun yaşadığımda forumlarda yaşayan kimseden bir şey duyamamıştım
Merhaba 300cc 50kilo 158 boyundayım meme dokum neredeyse yok sizce küçük mü olur

Meraba ilk ameliyatım kas altıydı ve 315 ccydi hiç dokum yoktu diyebilirin. Kas altındayken protez rahatsız ediciydi kol kas hareketlerimde oynuyordu protez. Daha sonra hem bu durumdan dolayı hem de boyut küçük kaldığı için kas üstüne geçiş yaptım(kas zarı altına) ve rahatladım. Kas hareketleri bitti ve 425 cc daha tatmin edici bi boyut oldu. Hatta keşke 450 veya üstü yaptırsaymışım..
Aa gerçekten mi benimde 375 ama bana çok büyük görünüyor 25.günüm umarım benimde ödem gidince aa boşuna o kadar ağladım derim çünkü şuan çok büyük 😔

Merhabalar
Bugün 10.gün..
İlk kez duş aldım. Ameliyat olmamış kadar iyiyim, sadece korsenin dar oluşu ve elastik bantlar biraz sorun. Tam yatar pozisyonda uyuyabiliyorum, ağrı yok, yatıp kalkarken zorlanmıyorum.
Ama bir önceki tecrübem göz önüne alındığında inanılmaz dikkatliyim. İlk süreçte yaptığım yanlışları ve cengaverlikleri asla yapmıyorum. Göğüslerim ödemli mi değil mi o kısmı bende tam olarak anlayamadım. Öyle taş gibi sert değiller ama bir tık büyükler.
Revizyon ameliyatının gerçekten ilk ameliyatla alakası yokmuş acı ve ağrı anlamında.
Pek okuyan yok, implantı aşağı kayan da tek benimdir eminim ama yine de zaman zaman güncelleyeceğim. Çünkü kendim sorun yaşadığımda forumlarda yaşayan kimseden bir şey duyamamıştım
Merhabalar bende 17 gün oldu ameliyat olalı protezli meme dikleştirme. Benim protezlerimde çok aşağıda gibi altına panduman yaparken bile yukarı doğru kaldırmam gerekiyor yani alt dikislerim hiç görünmüyor meme kivrimin altinda ya daha fazla aşağı inerse yukarı tekrar cikacaginj hiç sanmıyorum. Bence benimkiler de alsagi kaydı forumdan gordugum hiç bir memenin duruşu böyle değil morelim çok bozuk sürekli cekistiroyorum sudyen askilarini tik oldu artık gerdirdikce alttaki dikisimde sizlamaya basladi.

Bugün 10.gün..
Merhaba yorumunuzu okudum benimde 3. Revizyon ameliyatım olucak sağ protezim yukarı kaydığı için ancak doktorlara güvenin kalmadı diyebilirim.Sizin doktorunuz kim acaba birde hangi marka protez kullanıldı

Merhaba yorumunuzu okudum benimde 3. Revizyon ameliyatım olucak sağ protezim yukarı kaydığı için ancak doktorlara güvenin kalmadı diyebilirim.Sizin doktorunuz kim acaba birde hangi marka protez kullanıldı
Merhaba nasil 3. Revizyon? Ne sikayetleriniz vardi? Bende diklestirme ve protez ameliyati oldum. Uclar cok asagida ve protez de yukarda duruyor. Uclari yukari alalim dedi dr. Sizin ne sikayetiniz var?

Merhabalar,
5 ay önce kas altı 300cc uhp protezle meme büyütme ameliyatı oldum ve sürecimi de burada detaylı bir şekilde anlattım.
2 gün önce revizyon ameliyatına girdim, ve bu süreci de anlatmak istiyorum. Belki benimle aynı şeyi yaşayan insanlara bilgi olur diye düşündüm.
Öncelikle benim durumumla ilgili Türk kaynaklarda neredeyse hiç bilgi bulamadım, genelde yabancı kaynaklarda bulabildim. O yüzden özellikle yazmak istedim.
Kesinlikle doktor hatası gibi bir durum söz konusu değil, tamamen anatomik bir sorun.
Önce süreçten bahsedeyim, önceki konumu okuyanlar bilir benim ameliyat sonrası sürecim neredeyse harika geçti, hiçbir sorun yaşamadım.
Hatta o kadar iyi atlattım ki, ben zaten çok iyiyim diye kendime çok güveniyordum.
Ameliyatımın 2. Ayında şehir değiştirerek taşınmak zorunda kaldım. Ve 1.aydan sonra ameliyat sütyenini çıkardığımda sporcu sütyenini giymeyi pek önemsemedim.
Sadece göğüs ucu kapatıcı takıp, sütyensiz gezdim diyebilirim. Taşınırken de haliyle ağır kaldırdım, baya ağır.
Doktorum İstanbul'da kaldı ben başka şehirdeydim, kontrol amaçlı video çektim ve gönderdim.
Enteresan olan şuydu; göğüs uçlarım çok yukarıdaydı. Göğüs katlantı çizgisiyle meme ucu arasında neredeyse bir karış mesafe varken yukarıdan 1 parmak sonra göğüs ucum başlıyordu. Görüntü öyle aşırı rahatsız edici değildi ama bir tuhaflık vardı. Ve dikiş izlerim göğüs katlantı yerinde değil daha yukarı çıkmıştı.
Açıkçası bunu da pek önemsemedim, normaldir zamanla düzelir sandım. Ama doktorum implantın aşağı kaydığını söyledi.
Herkesin implantı yukarı çıkar, benim ki aşağı indi. Genel anlamda kas güçsüzlüğü kaynaklı olurmuş. E tabi ben bir de üzerine bunları yapınca tuz biber.
Ağrı, sızı vs asla olmadı, sadece görüntü. Sütyenle harika ama sütyen çıkınca anlıyorsunuz bir terslik olduğunu. Sağlık açısından hiçbir problem yok istersem böyle de kalabilirdi ama neden kalsındı?
Doktorum revizyon ameliyatımı 16 Kasım'da öğlen yaptı.
Zaten göğsü açtıklarında da görmüşler kas taşımamış ve bu durumdan dolayı kapsül bile beklenenden ince oluşmuş. Kaslarıma tabiri caizse çelik gibi dikişler atıldı implantı tutması için, ve implant yeniden yerleştirildi.
Asla ilki kadar acılı ve ağrılı değil. Öyle yatıp kalkarken göğüslerde taşlaşma hissi, göğüs ucu yanmaları, baskı hissi yok.
Tabi ki ağrı var ama bu normal bir ağrı. Sağ göğsüm bir tık fazla ağrıyor zira ilk ameliyatta da aynıydı.
Yeniden ameliyat korsesi giydim ama bu kez hem alttan hem de üstten bandaj takıldı ve doktorum asla masaj yapmamamı söyledi. 2 ay boyunca hem bandajlar hem de korse duracak. 1 ay sonra yan yatma iznim var, ağır kaldırmak ve uzanmak yasak.
Yarın kontrolüm var, pazar günü de mecburen başka şehirdeki evime döneceğim. Burayı zaman zaman güncellerim.
Hepimize sağlıklı günler, harika memişler diliyorum 😍
aynı doktora yaptırılan revizyon ameliyatlarında ucret alınıyor mu

Merhaba revizyon ameliyatında ucret alınıyor mu yeni bir ameliyat gibi

Kendi implantlarım takıldı, implant değişimi olmadı. Doktora herhangi bir ücret ödemedim
Merhaba , peki hastaneye ücret odedinizmi böyle bir talep oldumu? Benimde 8 hafta önce meme büyütme ameliyatım oldu fakat eşitsizlik var sol meme yukarda ve artık bu bir ödem falan değil cebe meme oturmadı o kadar rahatsız edici bir surecteyim ki doktor bekleyelim diyor şu an bişey demek için erken diyor 6 ay olmadan bişey yapamayız diyor.yani hep bi yarım cevaplar ...sanırım bana bir düzeltme işlemi yapacak çünkü bu memeler mümkün değil gibi esitlenmesi..2 cm neredeyse eşitsizlik var aşağıda yukarda 🥺

Merhaba , peki hastaneye ücret odedinizmi böyle bir talep oldumu? Benimde 8 hafta önce meme büyütme ameliyatım oldu fakat eşitsizlik var sol meme yukarda ve artık bu bir ödem falan değil cebe meme oturmadı o kadar rahatsız edici bir surecteyim ki doktor bekleyelim diyor şu an bişey demek için erken diyor 6 ay olmadan bişey yapamayız diyor.yani hep bi yarım cevaplar ...sanırım bana bir düzeltme işlemi yapacak çünkü bu memeler mümkün değil gibi esitlenmesi..2 cm neredeyse eşitsizlik var aşağıda yukarda 🥺
Hangi doktor acaba? Ben de yaptıracağım, o doktora gitmeyeyim 🫣

Hangi doktor acaba? Ben de yaptıracağım, o doktora gitmeyeyim 🫣
Şimdi ismini vermem doğru olmaz tedaviye devam ediyor hekim.sonuç ne olacak bilmiyorum..ayrıca doktoruma ben çok güvendim işini çok seviyor ama sonuçta hata kimde bu normalmi birisi suçlanmalımı bilmiyorum inanın ki .kimsenin vebalinide almak istemem.surec tabiki kötü giderse boyutu da değisecek konusmalarimin

Merhabalar

Merhabalar bende 17 gün oldu ameliyat olalı protezli meme dikleştirme. Benim protezlerimde çok aşağıda gibi altına panduman yaparken bile yukarı doğru kaldırmam gerekiyor yani alt dikislerim hiç görünmüyor meme kivrimin altinda ya daha fazla aşağı inerse yukarı tekrar cikacaginj hiç sanmıyorum. Bence benimkiler de alsagi kaydı forumdan gordugum hiç bir memenin duruşu böyle değil morelim çok bozuk sürekli cekistiroyorum sudyen askilarini tik oldu artık gerdirdikce alttaki dikisimde sizlamaya basladi.
Merhaba benim de aynı dediğiniz gibi şuan nasılsınız dikleşme oldu mu benimde 21. Günüm bugün memeyi yukarı kaldırıyorum dikişlere krem sürerken

Bugün 10.gün..
Revizyon ameliyatti icin ücret ödedinizmi?

X