Meme büyütme ve emzirme

nuran_nn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
3
0
36
Merhabalar. Arkadaşlar sizlerden daha önce meme büyütme operasyonu geçirenlerden tavsiye almak istiyorum. Nişanlıyım ve martta düğünüm olacak. Ankarada bir özel hastanede meme büyütme ameliyatı için anlaştım. Doktorum 400 CC uygun olacağını söyledi ama bir göğsüm diğerinden küçük olduğundan diğerine 360 CC takılacak. Benim sizlere 2 sorum olcak:
Birincisi farklı cc takılması ileride görünüm farklılığına yol açar mı? Tecrübesi olanlar varsa bunu çok merak ediyorum
İkincisi marta kadar doktorum iyileşeceğimi söyledi ama bazı yorumlarda iyileşme süresi uzun oluyormuş. Düğünümde sıkıntı yaşar mıyım sizce?
Herkese şimdiden çok teşekkür ederim ☺️

Bir de yazmayı unutmuşum, emzirmede kesinlikle sıkıntı olmaz dedi doktorum var mı tecrübeli? İleride çocuk olunca sorun olsun istemiyorum

Benim 5 ay oldu . Hiçbir sıkıntı yaşamıyorum şu an . Üstelik kas altına yerleştirildiği için hiçbir şekilde süt bezlerine dokunmadığını söyledi doktorum, yani emzirmede sorun yaşamayacakmışım

Benim 5 ay oldu . Hiçbir sıkıntı yaşamıyorum şu an . Üstelik kas altına yerleştirildiği için hiçbir şekilde süt bezlerine dokunmadığını söyledi doktorum, yani emzirmede sorun yaşamayacakmışım
Teşekkür ederim çook :)

X