Meme büyütme ve enfeksiyon fotoğraflı

merhabalar 28 yaşında iki çocuk annesiyim kendimi bildim bileli göğüslerim yok gibi hamilelik ve emzirme döneminden sonra da olanda söndü dümdüz oldu yıllardır istiyordum ama nasip olmadı şimdi de burnumdan geldi açıkçası 1 rer hafta arayla iki defa ameliyata alındım Ankara’da devlet hastanesinde ameliyatlımı oldum özel hastanelerin yarı ücreti ve bende başka genetik rahatsızlıklarda olduğu için devlette yaptırmam daha mantıklı geldi ameliyata da yüksek risk ile girdim motiva 425 kas altı takıldı ben daha büyüğünü istemedim ona rağmen bir kesik var tek göğüsümde sezeryan ameliyatı dikişi kadar ne gerek vardı bu kadarına normalde 4 ile 6 santim arası kesikten krem şanti sıkar gibi sıkıyorlar benim tek göğüs 12 cm neden dediğimde protezin büyük her zaman hazırlar zaten laf söylemeye hiç araştırmamışım gibi çevremdede olan var sadece buradan okuduğum kadarıyla değil ameliyatlımı oldum çıktım ama nasıl müthiş bir ağrı var bacaklarımda bende huzursuz bacak sendromu var benim ameliyatim hiç kolay geçti 3 güne zımba gibiydim falan öyle birşey yok o kadar pişman oldum ki kendime söylenerek ağlayarak günlerim geçti birde entübe ederken bogazımı öyle bir tahriş etmişlerki bademciklerim şişti sesim gitti günlerce yemek yiyemedim geçen hafta perşembe taburcu oldum 3 gün yattım hastanede eve gittikten sonra 2 gün sonra sol göğüsümde akıntı oldu doktorum korse diren sarma yapmadığı için okuduklarından da önemsemedim 3 gün falan aktı kesildi sonra sağ göğüsümde başladı bir iki gün oda normal az birşeydi sonra çoğaldı dün kontrole geldim beni sedyeye yatırdı göğüsümü öyle bir sıkmaya başladı ki yerlere kadar aktı direk yatış dedi dünyam başıma yıkıldı sabah ameliyata sol göğüsümde enfeksiyon akıntısı olmasına rağmen akmıyor diye tek göğüsü tekrar kesip protezi çıkarıp göğüs içini temizleyip tekrar takmışlar ama ağlaya ağlaya uyandım narkozdan ve nasıl ağlamayıp bağırdıysam en yüksek ağrı kesiciyi yapmışlar yeni yeni kendime geliyorum sarhoş gibiydim resmen şuan dren takıldı ve bundan sonra ki sürecim ne olur bilmiyorum olduğuma olacağıma pişman oldum
çok geçmiş olsun çok üzüldüm

Kesinlikle devlet hastanesi tavsiye etmiyorum cc de omuz genişliğiniz le alakalı bazen doktorun tahmini bile tutmuyor benim burnumdan geldiği için artık heves kalmadı bende şimdiden size de geçmiş olsun
Merhaba nasıl oldunuz umarım daha iyiye gidiyordur her şey çok üzüldüm mesajlarınızı görünce 💕🙏

X