Meme büyütme

Merhaba hareketlerim daha iyi sadece göğsümde ağırlık hissediyorum hafif hafif de sızılar oluyor günlük hayatıma devam edebiliyorum Cumartesi kontrol üm var şu an şişler oturup kalkabiliyorum şu an için bi sıkıntı yok göğüslerimin zamanla oturmasını bekliyorum 😊
Merhabalar nasılsınız?nasıl oldunuz? Bende de geri sayım başladı

Merhaba arkadaslar. 3 gün once meme büyütme operasyonu gecirdim kas altı 360 cc yuvarlak protez taktı doktorum.goguslerim sanki ağzıma gircek gibi ve ödem var .agrım ne zaman azalır acaba .çok strese girdim yaa.karnim falan şişti bi acaip oldum.deneyimlerjnizi paylaşırsanız sevinirim .bir an önce iyilesmek istiyorum 😔😥
Memenin üst kısmına lastik bant takılmadı mi ? Bana ilk gün sporcu sütyeni ve bandaj yapıldı. 2. Gün meme aşağı insin diye çok sıkı lastik bant. Onun için sanırım öyle çok yukarda durmuyor benimki. 340 cc yuvarlak takıldı.

Memenin üst kısmına lastik bant takılmadı mi ? Bana ilk gün sporcu sütyeni ve bandaj yapıldı. 2. Gün meme aşağı insin diye çok sıkı lastik bant. Onun için sanırım öyle çok yukarda durmuyor benimki. 340 cc yuvarlak takıldı.
Banada medikal sütyen taktılar cok sıkı odemlerim biraz gitti ama hala yukarıda duruyorlar.benim kas altı 360 cc o yüzden gec yerlesecek sanırım dr iki hafta sonra masaja baslatacak,sabırla bekliyorum henüz cok yeni.bakalım durum deyistikce paylaşım yapıcam

Banada medikal sütyen taktılar cok sıkı odemlerim biraz gitti ama hala yukarıda duruyorlar.benim kas altı 360 cc o yüzden gec yerlesecek sanırım dr iki hafta sonra masaja baslatacak,sabırla bekliyorum henüz cok yeni.bakalım durum deyistikce paylaşım yapıcam
Medikal sütyen + lastik bant takıldı bana. O lastik bant bana inanılmaz acı veriyor ama aşağı inmesini saglayacakmis memelerin. Çok önemli bunu hep tak dedi hemsirem. Sizde lastik bant takılmadı sanırım ?

Medikal sütyen + lastik bant takıldı bana. O lastik bant bana inanılmaz acı veriyor ama aşağı inmesini saglayacakmis memelerin. Çok önemli bunu hep tak dedi hemsirem. Sizde lastik bant takılmadı sanırım ?
Nasıl birsey bilmiyorum bana takmadılar.belkide farklı opreasyondur.sizin tam olarak nasıldı?lastik bandı ilk defa sizden duyuyorum .merak ettim dogrusu

Nasıl birsey bilmiyorum bana takmadılar.belkide farklı opreasyondur.sizin tam olarak nasıldı?lastik bandı ilk defa sizden duyuyorum .merak ettim dogrusu
Ben başka birisinin yazısında da okudum burda ama başka kimsede okumadım. Memenin üst kısmına denk gelecek şekilde takıyorum, kemer gibi birşey.Çok sıkı tutuyor, rahatsız edici birsey. Memenin aşağı inmesini bu sağlayacak dedikleri için kullanıyorum. Doktorunuza bir sorun isterseniz faydası olduğunu düşünüyorum ben

Medikal sütyen banti olarak geçiyor. Sütyenin üzerine takılıyor. Google da gorselleri var

Nasılsın ameliyat oldun mu?
Medikal sütyen dışında banada aşağı insin diye bant takıldı ama çok baskı yaptığı için çıkardı hoca.pazartesi kontrolüm var tekrar takar diye düşünüyorum.tabi benim durumum normal silikondan farklı

Merhaba şu an hastanedeyim sabah 8 de yatışım oldu rutin prosedürler dr yeniden bir değerlendirme ve 10 da ameliyat haneye indim saat 1 de uyandım uyanmam için bekletmişler sonra odaya çıktım anestezinin

Merhaba meme büyütme ameliyatımı oldum şu an evdeyim kısaca anlatayım dün sabah 8 de izmir tınaztepe galen hastanesine yatışım oldu özellikle belirtmek istiyorum dr özgür sunay hemşiresi ve hastane den çok memnunum çok ilgili ve güleryüzlüler hiç soru sormadım ağrı acı iz falan dr güveniyordum özgür bey süreci detaylı şekilde tekrar anlattı 10 da ameliyata girdim saat 1 de odam da idim tabi aşağıda uyanmamı beklemişler ekstra ağrı kesici almadım ameliyat sonrası ve gece uyumadan önce verdiler ve dün ameliyat çıkışı 2 saat sonra yürümeye başladım yatmadım çok genel olarak iyiyim destek almadan oturup. Kalkabiliyorum yemeğimi yiyebiliyorum ince sızılar oluyor arada göğüslerime gelince kas üstü 380 taktım dedi zaten 350_400 deneyeceğim dedi çok büyük durmuyor tam istediğim gibi biraz. Ayrıklar sadece o da şekil alır zamanla inanın hep kendimi ilk görüntü kötü olur diye alıştırdım ama o kadar güzel gözüküyorlarki biçimsiz değil ağır ve taş gibi şu an için böyle olması normal ve şöyle bir şey var dokunduğum da hissislik yok uçlarını falan hissediyorum drenler çıktı şu an normal sporcu sütyeni var çok sıkmasın diye dr cumartesi kontrole gelince ameliyat sütyenini giydireceğim dedi
Geçmişolsun bende özgür beyi düşünüyorum diyatı ne kadardı ameliyatınızın herşey dahilmi yatak serum kontrol sütyenler cevaplarsanız çok memnun olurum😄🙏

Medikal Sütyen ne kadar kullandınız 2 ay oldu Benım çıkartsam mı daha fazla kullanmak daha iyi mi olur

X