Meme Dikleştirme ve Protez Ameliyatı

Merhaba bende dikleştirme düşünüyorum dr lar sadece diklestirmenin yeterli olabileceğini söylediler ama fiyatlar çok yüksek.İstanbul devlette böyle bir islem yaptıran var mı
ben yaptırmadım ya düşünüyorum sadece o ilk hafta acılarına korse takmaya vs ne kadar değer onu da düşünüyorum

ben yaptırmadım ya düşünüyorum sadece o ilk hafta acılarına korse takmaya vs ne kadar değer onu da düşünüyorum
İhtiyac varsa değer benim gerçekten ihtiyacım var.ama çok yüksek fiyatlar o yüzden devlette güvenebileceğim bi dr arıyorum ama kimse de o konuyla ilgili birsey yazmamış

Merhaba suan nasil goguslerin memnun musun? Sarkma oldu mu acaba? Izler nasil

Merhaba :) öncelikle geçmiş olsun.. Onur Egemen'e ameliyat olduğunuzu okudum. Ben de meme büyütme ameliyatı için kendisini düşünğyorum. Rica etsem ameliyat sonrası süreçle ilgili biraz tecrubelerinizi paylaşabilir misiniz? Yani Onur bey ilgili mi, yoksa parayı aldım işim bitti mantığında mı..? Memelerinizden memnun musunuz? kısaca anlatırsanız sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…