Meme dikleştirme

meme kucultme dıklestırme oldu 20 bın

t seklınde dıkısım oldu koktuk altına kadar ama hıc agrım olmadı

Merhaba ben de yeni yaptırdım, t şeklinde toparlak bir memem oldu ama aşağı bakıyor. Dr zamanla düzelixek diyor memesi böyle olan var mı? Aşağı bakan meme zamanla yukarı döner mi? Çok moralim bozuk sürekli ağlıyorum :KK43:

Merhaba ben de yeni yaptırdım, t şeklinde toparlak bir memem oldu ama aşağı bakıyor. Dr zamanla düzelixek diyor memesi böyle olan var mı? Aşağı bakan meme zamanla yukarı döner mi? Çok moralim bozuk sürekli ağlıyorum :KK43:
ne akdar zaman gecti zamanla yumusuyo dimdik tas gibi haliyle
kalmiyo

ne akdar zaman gecti zamanla yumusuyo dimdik tas gibi haliyle
kalmiyo
Daha 2 hafta oldu. Evet sert, doktor zamanla üstteki şişlik aşağı bakacak diyor ama bu bildiğin aşağı bakıyor. Nasıl yukarı dönecek çok meraktayım. Bunu yaşayan birileri olsa içim rahatlayacak.

Benim ölçüm 90b ama goguslerim slime hamuru gibi akiyor nerdeyse yani coook gevsek implantsiz diklestirme memeyi toparlayip o gevsekligi duzeltebilirmi aceba. Dik ve sert olsun istiyorum tabi tas gibi degil dogal sert

Selam yazını gördüm de şu an nasıl memelerin memnun olacağım şekilde düzeldi mi ?

X