Meme Estetiği olmayıııııın!....

Gonlum001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2023
32
13
47
21 gün önce meme dikleştirme ve protez ameliyatı oldum. Süreç çok zor. Çok acı çekiyorum.Kollarım tutmuyor. Yarım bir insan gibiyim. Üzerimde hala bir ton ağırlık var. Hergün pişman oluyorum. Daha önce böyle bir süreç yaşayacağımı bilseydim asla ameliyat olmazdım.
Kendinizi belli kalıplara sokmayın. Bedeninizi sevin ve kendinizi olduğunuz gibi kabul edin. Değmez sakııın!

Öncelikle geçmiş olsun.
Ben her türlü ( mecburi olmadıkça ) estetiğe karşı biriyim.
Ama bu yazdıklarınız bana çok yanlış geldi.
Her insan bir değil sizdeki etkisi herkeste aynı olmaya bilir.
Kaldıki bu platformda da uzun süredir bi arkadaş meme küçültme ameliyatı olacak süreç ile ilgili bişeyler paylaşıyor o ve onun gibi insanları böyle tedirgin etmeye hakkınız yok .

Doğru ya da yanlış burada her konu dile getiriliyor. Nitekim benim yaşadıklarım, benim fikrim. Daha önce paylaşılmış benim gibi düşünen pek çok başlık var. Yineliyorum bir kaçını okusaydım protez taktırmazdım.

21 gün önce meme dikleştirme ve protez ameliyatı oldum. Süreç çok zor. Çok acı çekiyorum.Kollarım tutmuyor. Yarım bir insan gibiyim. Üzerimde hala bir ton ağırlık var. Hergün pişman oluyorum. Daha önce böyle bir süreç yaşayacağımı bilseydim asla ameliyat olmazdım.
Kendinizi belli kalıplara sokmayın. Bedeninizi sevin ve kendinizi olduğunuz gibi kabul edin. Değmez sakııın!
Bir ayi gecti daha bugun iyilestim iyki de olmusum yani bnde birsey oldu sandim onemli hayati

Umarım bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz.Benim 3 ay oldu ve inanın 1 haftadan sonra normal günlük yaşantıma,iş hayatıma döndüm.Ama yanımda hep refakatçim vardı belki çabuk iyileşmemin etkisi.Tabi uzun süreçte umarım sağlıkla ilgili bir sıkıntı yaşamayız.Şu an memede hissettiğim bir sertlik var ve kafama takıyorum haftaya randevu aldım. Ama iyileşme süreci sanırım kişiden kişiye değişiyor.4. gün dışarı çıkmak zorunda kaldım ve toplantıya gittim.Umarım sizde bir an önce sağlığına kavuşursunuz ve iyi ki yaptırmışım diyenler arasında olursunuz.

Çok geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede toparlanırsınız. Ben 5.gün kontrole gittiğimde doktorum kişisel işlerini kendin yap ki kasların çalışsın daha kolay toparlanırsın demişti. O günden itibardan üzerimi giyinmek, saçımı toplamak, duş almak vs... hepsini tek yapmaya başladım. Sizin de baya zaman geçmiş, bırakın kaslar çalışıp kendini toparlasın.

Çok geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede toparlanırsınız. Ben 5.gün kontrole gittiğimde doktorum kişisel işlerini kendin yap ki kasların çalışsın daha kolay toparlanırsın demişti. O günden itibardan üzerimi giyinmek, saçımı toplamak, duş almak vs... hepsini tek yapmaya başladım. Sizin de baya zaman geçmiş, bırakın kaslar çalışıp kendini toparlasın.
Her işimi kendim yapıyorum mecburen. Araba kullanmak dahil. Okula gidiyorum çünkü. Ağırlık hissi beni yavaşlatıyor. Kollarım ve koltuk altım çok ağrıyor. Asimetri problemim olmasaydı hiç aklımda yoktu ne güzel...

ben de ilk 2 ay agrilarimdan dolayi sizin gibi dusunuyordum cok agir yasadim bu sureci 2 ay toparlanamadim. su an 5 bucuk ay oldu ve cokca toparladim 1 yila tamamen iyilesiriz sakin kalin lutfen🫶🏼

Kısıtlı hareket ediyor ve sürekli kilo alıyorum. Hayat çok kısa ve bir yıl çok uzun bir süre
ben de ilk 2 ay agrilarimdan dolayi sizin gibi dusunuyordum cok agir yasadim bu sureci 2 ay toparlanamadim. su an 5 bucuk ay oldu ve cokca toparladim 1 yila tamamen iyilesiriz sakin kalin lutfen🫶🏼
Hayat çok kısa ve bir yıl çok uzun bir süre. Belki o kadar da genç olmadığım için bana zor geldi. Kaburgalarım ve kaslarımda tonlarca ağırlık hissi. İnşallah toparlarım. Teşekkür ederim... ❤️

Nasıl oldunuz

Meme büyütme ameliyatı oldum bir sene oluyor sağ mememde dışlama ağrı geçmedi 🥹🥹🥹

Meme büyütme ameliyatı oldum bir sene oluyor sağ mememde dışlama ağrı geçmedi 🥹🥹🥹
Çok geçmiş olsun. Benim de 1 ay oldu ağrılar azaldı çok şükür. Ama hala yan yatamıyorum. Yan yatınca ağrı ve implantlar kayıyor gibi oluyor. Ödem de geçmedi tam olarak.

X