Meme kanseri

kızlar iyi akşamlar. Ben bugün genel cerrahiye muayene oldum. Elle muayene etti. Fibrokist de olabilir fibreadenom da olabilir dedi. Koltuk altıma doğru bir yerde lenf bezi denen yerde de bir kitle tespit etti. Ama üstünde durmadı. Regl dönemi dışında da ağrı yapar sorun değil o dedi.
Ultrason istedi. Cuma gününe ultrason alabildim. Bu arada rica edersen silikonlara da baksınlar. Onlar gördüklerini yazarlar yorumlaması bize ait olduğu için siz bakması için rica edin kapsül olup olmadığına da anladığımız kadarıyla bakarız dedi. Her ihtimale karşı aynı hastanenin plastik cerrahisinden de randevu aldım cuma gününe. Gitmişken bir başka doktor gözüyle de değerlendirilsin istedim. Ultrason sonrası bir saate aldım o da görsün ultrasonu diye.

Umarım güzel sonuçlar basit sorunlarla karşılaşırım. Rabbim dermansız dert vermesin kimseye ♥️🤲

kızlar iyi akşamlar. Ben bugün genel cerrahiye muayene oldum. Elle muayene etti. Fibrokist de olabilir fibreadenom da olabilir dedi. Koltuk altıma doğru bir yerde lenf bezi denen yerde de bir kitle tespit etti. Ama üstünde durmadı. Regl dönemi dışında da ağrı yapar sorun değil o dedi.
Ultrason istedi. Cuma gününe ultrason alabildim. Bu arada rica edersen silikonlara da baksınlar. Onlar gördüklerini yazarlar yorumlaması bize ait olduğu için siz bakması için rica edin kapsül olup olmadığına da anladığımız kadarıyla bakarız dedi. Her ihtimale karşı aynı hastanenin plastik cerrahisinden de randevu aldım cuma gününe. Gitmişken bir başka doktor gözüyle de değerlendirilsin istedim. Ultrason sonrası bir saate aldım o da görsün ultrasonu diye.

Umarım güzel sonuçlar basit sorunlarla karşılaşırım. Rabbim dermansız dert vermesin kimseye ♥️🤲
insallah kotu birsey cikmicak iciniz ferah olsun guzel haberler almaniz dielgi ile insalalh

çok teşekkür ederim inşallah. Günler geçmiyor valla. Böyle durumlarda beklemek çok yıpratıyor insanı.
kesinlikle birseyin sonucunu beklemek vs de cok yorucu. hem o gun bir an once gelsin istiyor insan (muayene gunu) hem de gelmesin. hersey bizim icin hayatta bisi cikmaz allahin izni ile 🙏🏻

kızlar selam çektirdim ultrason ama doktor sonuca pazartesi bakacak. hilusu açık reaktif lenf nodu ve mm olarak çapları yazıyor.
Görünüşe göre temiz. Buradan ultrason sonucunu paylaşırsan sana net olarak sonucu yazarım. Reaktif lenf nodu koltuk altı lenf bezleri. Hafif enfeksiyonda şişer. Yani önemsiz.

Görünüşe göre temiz. Buradan ultrason sonucunu paylaşırsan sana net olarak sonucu yazarım. Reaktif lenf nodu koltuk altı lenf bezleri. Hafif enfeksiyonda şişer. Yani önemsiz.
Screenshot_20210421-130106_Samsung Internet.jpg

Bu şekilde çıkmış sonucum. AMa doktora gösterme şansım olmadı. Bu esnada hastalandım ve antibiyotik tedavisine başladım halsiz düştüğüm için gidecek dermanım yok şu sıra. Sancılar da azaldı ancak arada artıyor. Bilemiyorum.

Eki Görüntüle 2834429
Bu şekilde çıkmış sonucum. AMa doktora gösterme şansım olmadı. Bu esnada hastalandım ve antibiyotik tedavisine başladım halsiz düştüğüm için gidecek dermanım yok şu sıra. Sancılar da azaldı ancak arada artıyor. Bilemiyorum.
Canım enfeksiyon sonucu oluşmuş lenf nodu. Önemli değil. Ama zaten ultrasonu çeken doktor radyolog sana çekerken bilgi vermedi mı? Bu konuda radyolog bilgi verir. Zaten çekerken seninle konuşmadı mı? Ayrıca eksik bir rapor. Çünkü reaktif lenf nodunun benign yani iyi huylu olduğunu belirtmesi gerekiyordu. En iyisi ultrasonu çeken radyoloğa telefon aç sor.

Son düzenleme:
Canım enfeksiyon sonucu oluşmuş lenf nodu. Önemli değil. Ama zaten ultrasonu çeken doktor radyolog sana çekerken bilgi vermedi mı? Bu konuda radyolog bilgi verir. Zaten çekerken seninle konuşmadı mı? Ayrıca eksik bir rapor. Çünkü reaktif lenf nodunun benign yani iyi huylu olduğunu belirtmesi gerekiyordu. En iyisi ultrasonu çeken radyoloğa telefon aç sor.
hayır konuşmadı. Sadece protezle alakalı bir sıkıntı var mı dedim o kadar

Sıkıntı olsa derdi. Ben meme ca geçirdim. Korkma canım. Bir şey görse söylerdi.
geçen 6 ay önce çeken de aynı kişiydi. Bir şey konuşan ya da söyleyen biri değil yaşı da ileri bir beyefendi sanırım tecrübesi oldukça fazladır. Ben sadece sağ göğsümde bir ağrı var o sebeple geldim fibrokist dr olabilir fibroadenom da ultrason netleştirir dedi doktor dedim. Tamam o memeye bakıyım tam neresi dedi gezindi oralarda ama bir şey demedi. Sadece bunları yazdırmış. Elime gelen şeyleri söyledim ama bir şey demedi bir şey de yazmamış. Sanırım tecrübesine dayanarak ciddi bir şey görmedi gibi geldi bilemiyorum. Sadece plastik cerrahide bakacak protezler bir sıkıntı var mı kapsül tarzı bir şey dedim. Ben denk gelmedim kapsüle dedi. Sıkıntı görmedi. Doktora da gösteremedim, idrar yolu enfeksiyonu geçirmeye başladım ilacım biraz ağırdı erteledim. Şimdi de yasak başladı randevu yok. Mecbur bekleyeceğim. Ara ara gidip gelen bir ağrı var. Koltuk altı meme etrafı ucu derken geziyor ama dokununca içinde o bezelye tarzı şeyler elime geliyor. Ultrason da bunları görmüştür önemli olsa uyarırdı ya da not alırdı diye tahmin ederek kendimi sakin tutmaya çalışıyorum 💔💔💔💔

X