Meme küçültme ameliyatı sonrası dikişlerin açılması

Sedef1326

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
5
0
29
Herkese merhabalar. 20 gün oldu meme küçültme ameliyatı oldum devlet Hastanesi'nde. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt hastanesi. 1 hafta önce dikişlerim patladı. Sanırım tekrar dikilecek. Aynı sorunu yaşayanlariniz oldu mu aranızda? Gerçekten çok korkuyorum

Herkese merhabalar. 20 gün oldu meme küçültme ameliyatı oldum devlet Hastanesi'nde. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt hastanesi. 1 hafta önce dikişlerim patladı. Sanırım tekrar dikilecek. Aynı sorunu yaşayanlariniz oldu mu aranızda? Gerçekten çok korkuyorum
Merhaba geçmiş olsun zorladınız mi ağır falan mi kaldırdınız şuan ne durumdasınız

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun umarım durumunuz iyidir. devlet hastanesinde kaç tl ödediniz acaba

Aynı sorun bendede var 6 Mayıs'ta ameliyat oldum hala uğraşıyorum her gün pansumana git gel psikojim çok bozuldu bana göre iyilesmiyor görenler fark var diyor Allah yardımcın olsun yaran genisledimi ne durumdasın ?

Geçmiş olsun ücretsiz mi oldunuz eğer ücretsiz se size ne zaman sıra geldi 3 aydır bekliyorum hala sıra gelmedi offf

Yaram çook derinlesti ve açıldı Dikildi tekrar genel anestezi ile. 1 hafta sonra bu seferde alt dikişler açıldı. Dün de lokal anestezi ile dikildi. İnşallah bu son olur bir daha acilmaz

Devlet hastanesi fizik tedaviye gönderiyor sizi. Eğer sağlık sorununa giriyorsa rapor ile ücretsiz yapılıyor. Rapor alamazsaniz 3bin ile 7 bin arası yaklaşık fiyatlar

Merhaba durumunuz nedir ameliyat oldunuz mu para falan verildi mi
Mart ayında heyet raporu çıkardım ücretsiz olcam bugün gittim dr a artık yapın lütfen bir tarih verin çocuklarım küçük yazın olayım okul başlarsa yapamam dedim terledi bekliycen sıranı belli değil belki giderin bu hastaneden o zaman başka dr a olursun dedi yani zaten belli bisey yok bide giderse bide başka dr un sırasını bekliycem off sıkıldım sıcak pişik oluyor kaşınıyor keyfi yapmıyoruz zaten bilmiyorum artık nezaman olurum

Mart ayında heyet raporu çıkardım ücretsiz olcam bugün gittim dr a artık yapın lütfen bir tarih verin çocuklarım küçük yazın olayım okul başlarsa yapamam dedim terledi bekliycen sıranı belli değil belki giderin bu hastaneden o zaman başka dr a olursun dedi yani zaten belli bisey yok bide giderse bide başka dr un sırasını bekliycem off sıkıldım sıcak pişik oluyor kaşınıyor keyfi yapmıyoruz zaten bilmiyorum artık nezaman olurum
Hangi doktordan randevu almaliyiz bide giderken NASIL soylicez çok cekingenim bu konularda .

Hangi doktordan randevu almaliyiz bide giderken NASIL soylicez çok cekingenim bu konularda .
Plastik cerrahi bölümünden. Cekinecek birşey yok bu sağlık. . Büyük olduğunu memelerin. Boyun ağrısı sırt ağrısı südyen yaraları olduğunu söyle. Spor yapamiyorum. Terleme pişik oluyo de

Plastik cerrahi den canım dr a göğsüm çok büyük vücuduma göre pişik koku yapıyor sırtım ağrıyor falan dersen ücretini söylüyor sen eğer durumun yoksa heyete girmek istiyorum dersin o seni yonlendirir

Ücretli olunca sağlık raporu almaya gerek yok mu bir de ücretsiz için çok bekleniyor öu

X