Meme küçültme ameliyatı sonrası iltihap

Calpol1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2022
16
0
32
Meme küçültme ameliyatı olalı 2 hafta oldu sol göğsüm de göğüs altı ve göğüs ucumda küçük bir iltihaplanma var. Dün sadece göğüs altımdaydı bugün göğüs ucumda da var. Kafama çok takıldı yarın kontrol günüm ama korktum nedense böyle bir durum yaşayan var mı

Meme küçültme ameliyatı olalı 2 hafta oldu sol göğsüm de göğüs altı ve göğüs ucumda küçük bir iltihaplanma var. Dün sadece göğüs altımdaydı bugün göğüs ucumda da var. Kafama çok takıldı yarın kontrol günüm ama korktum nedense böyle bir durum yaşayan var mı
Sordunuz mu şimdi nasılsınız

Aynen cuma günü kontolrolum vardi doktorum dikişlerin iyileşmeye başladığını söyledi çok şükür iltihap değilmiş. Teşekkür ederim daha iyiyim

2 hafta önce ben de meme küçültme ameliyatı oldum. operasyonun 7. gününde meme altı dikiş yerinde açılma başladı. ameliyatı yapan doktor doku kaybı olduğunu, ameliyat sonrası bu tür durumlar yaşanabileceğini söyledi. Devamında açılma büyüdü de büyüdü. Sol göğsümde baya büyük bir bölümde deri açıklığı var. Normal şartlarda iyileşmiş olup rahatlamaya başlamayı ümit ederken hala her gün pansuman yapıyorum. doktor iyileşmenin 1-2 ay sürebileceğini söylüyor. sonucunda da nasıl bir iz beni bekliyor bilmiyorum.

2 hafta önce ben de meme küçültme ameliyatı oldum. operasyonun 7. gününde meme altı dikiş yerinde açılma başladı. ameliyatı yapan doktor doku kaybı olduğunu, ameliyat sonrası bu tür durumlar yaşanabileceğini söyledi. Devamında açılma büyüdü de büyüdü. Sol göğsümde baya büyük bir bölümde deri açıklığı var. Normal şartlarda iyileşmiş olup rahatlamaya başlamayı ümit ederken hala her gün pansuman yapıyorum. doktor iyileşmenin 1-2 ay sürebileceğini söylüyor. sonucunda da nasıl bir iz beni bekliyor bilmiyorum.
Ne duruyorsunuz oraya benim de açıklık olmus. Doktorum da şehir dışında ne yapa ahım bikmiyirum. Batikon fayda etmiyor .

Geçmiş olsun. Thiocilline isimli kremden sürüyordum. Krem bana alerji yaptı memelerim fosur fosur kabardı. Krem sürmeyi bıraktım. O nedenle kendi doktorunuza ulaşamıyorsanız başka bir doktora görünün bence. vücudum erimesi gereken dikiş ipliklerini eritmemiş. Doktorum belki de o yüzden kabarmış olabilirsin dedi. Yarın dermatolojiye gideceğim. Ameliyatımı yapan doktor Yara tedavisine başlamam gerektiğini söyledi.

Merhabalar şu an bende aynı durumdayım süreç nasıl ilerledi ne yaptınız şu anki durumunuz nedir bilgi paylasiminrica edebilirmiyim

Merhaba iyileştiniz mi acaba süreç nasıldı?

Merhaba çok geçmiş olsun benimdr henüz 2 hafta oldu aynı problem bende de oldu şu an nasılsınız yara ne durumda şimdiden teşekkür ederim

X