meme küçültme ameliyatı

aksa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
15
1
33
Arkadaşlar merhaba, meme küçültme ameliyatı olmayı düşünüyorum. Ankarada DR.BURAK KAYA'YA yakın zamanda randevu alabilen var mı ve bu konu hakkında tecrübelerinizi yazar mısınız ?

ne zaman oldunuz acaba tecrübenizden bahseder misiniz ?

ne zaman oldunuz acaba tecrübenizden bahseder misiniz ?
Merhaba ben bı hafta önce ameliyat oldum kendime kötüye hazırlamıştım.Hic öyle korkulacak bu ameliyat egilmis cok geciktim.keske keşke yollar once yapsaydım

Merhaba ben bı hafta önce ameliyat oldum kendime kötüye hazırlamıştım.Hic öyle korkulacak bu ameliyat egilmis cok geciktim.keske keşke yollar once yapsaydım
Merhaba, bende olmayı çok istiyorum fakat ameliyat sonrası iyileşme süreci beni korkutuyor, dikişler enfeksiyon, göğüs ucu düşmesi gibi, siz nerde olsunuz ameliyatınızı doktorunuz kimdi

Merhaba, bende olmayı çok istiyorum fakat ameliyat sonrası iyileşme süreci beni korkutuyor, dikişler enfeksiyon, göğüs ucu düşmesi gibi, siz nerde olsunuz ameliyatınızı doktorunuz kimdi
Merhaba dediğim gibi çok araştırdım işinin ehli tecrübeli bı doktora ameliyat oldum.Ahmet arslan benim doktorum harika bi doktor o korkuyu bende çok.yasadim ama küçük ihtimaler için ki yüz binde bir daha fazla yaşam kaliteden ödün vermek istrmedim

Merhaba dediğim gibi çok araştırdım işinin ehli tecrübeli bı doktora ameliyat oldum.Ahmet arslan benim doktorum harika bi doktor o korkuyu bende çok.yasadim ama küçük ihtimaler için ki yüz binde bir daha fazla yaşam kaliteden ödün vermek istrmedim
çok haklısınız sizin adınıza sevindim bende ankarada dr burak kaya'ya randevu almak istiyorum ama randevuları çok dolu alamadım henüz.

çok haklısınız sizin adınıza sevindim bende ankarada dr burak kaya'ya randevu almak istiyorum ama randevuları çok dolu alamadım henüz.
Amkarada olsaydım veya gelme imkanım olsaydı volkan.tayfurdan başka hiç kimseye rlyat olmazdım. videolarını izlemenizi tavsiye ederim

sizin doktorunuz etlik şehir hastanesinde değil mi anlayamadım
Devlet hastanesinde olduğu için 3 poliklinik var herhangi birine girip sıraya giriyorsunuz kim yapacağını bilmiyorsunuz. Zaten hepsinin ekibi belli bauagi ilgililer olup pişman olan yok

Devlet hastanesinde olduğu için 3 poliklinik var herhangi birine girip sıraya giriyorsunuz kim yapacağını bilmiyorsunuz. Zaten hepsinin ekibi belli bauagi ilgililer olup pişman olan yok
anladım teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için umarım bende en kısa zamanda olurum bu ameliyatı

sizin iyileşme süreciniz sorunsuz geçiyor galiba, beni korkutan dikiş açılması göğüs ucu düşmesi gibi doktorunuz bahsetti mi bunlardan
Tabikide gazi , bilkent ve sehir hast 3ude dedi ama çok şükür. Hiç düşünmeden girdim çıktım. Özelde olup gogus ucu cokende var inan..hersey sqns işi ben 3.gunden sorna çok şükür. Dikislerim kapandı normal hayatımdayim

Tabikide gazi , bilkent ve sehir hast 3ude dedi ama çok şükür. Hiç düşünmeden girdim çıktım. Özelde olup gogus ucu cokende var inan..hersey sqns işi ben 3.gunden sorna çok şükür. Dikislerim kapandı normal hayatımdayim
Maşallah sevindim sizin adınıza sanırım bu risklerin sigara kullanımıylada alakası var

Ben de meme küçültme ameliyatı yaptırmak istiyorum. Param olmadığı için devlet hastanesinde olmayı düşünüyorum. Ama yaparlar mı, kesin ücretsiz mi? Çünkü para yok.ama büyük olduğu için ağrılardan da kurtulmak istiyorum.bilgisi olan var mı?

X