Meme küçültme sonrasi sporcu sutyeni

bktnzmpk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
97
16
35
Arkadaşlar doktora sordum geceleri sporcu sutyeni kullanabilir miyim diye olur dedi ama nasıl birsey alacağım bilemedim mağazalarda bulamadım kullanıp memnun kalan varsa paylaşabilir mi

Arkadaşlar doktora sordum geceleri sporcu sutyeni kullanabilir miyim diye olur dedi ama nasıl birsey alacağım bilemedim mağazalarda bulamadım kullanıp memnun kalan varsa paylaşabilir mi
Ben pentiden aldım giydim normal yarım atlet şeklinde olanı korseyi bile doktorum 1 hafta taktırdı sonra sporcu sütyenine geçtim

Önden fermuarli olanlardan degil demi. Korse çok önemli diyor doktorlar acaba sizin açılma ondan olmuş olabilir mi

Yok cnm benim açılma küçük çocuğum var dikkat edemedim malesef yoksa çok güzel iyileşmişti
Bende aynı durumdayım 2 çocukla pek dikkat edemiyor insan benim de sağ gogsum iyileseniyor tam bende en güzel sporcu sutyen alayım en azından geceleri çok bunaltıyor artık korse

Bende aynı durumdayım 2 çocukla pek dikkat edemiyor insan benim de sağ gogsum iyileseniyor tam bende en güzel sporcu sutyen alayım en azından geceleri çok bunaltıyor artık korse
Benimde sol taraf geç iyileşiyor korseden bende bunaldım doktorum korseyi hiç bi hastasına 10 günden fazla taktırmarı banada çıkarabilirsin dedi valla sporcu sütyeni rahat

Merhaba görsel paylaşır mısınız benimde önümüzdeki hafta kontrolüm var yüksek ihtimalle sporcu sütyene geçirecek ama dikişlerim hala duruyor

Eklentiler

• 1000052705.jpg
    1000052705.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 12
Daha gelmedi ama pazartesi gelir kullanıp memnun kalırsam yazarim
Zaten sıkmasını istiyor bazı doktorlar benim doktor normal sporcu sütyen al dedi en fazla ödem geç indi göğüs üstü ölçün kaç geliyor hiç ölçtün mü ben ameliyattan çıktığımda 93 cm falandı sonra şişlik indikçe 88 cm oldu değişim yapmayın bence şiş indikce daha rahat olur

X