MEME KÜÇÜLTME

Selenizmir

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
875
950
Param olsa bende büyültmek istiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-06-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Selenizmir

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
875
950

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-06-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mystery888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
243
120
32
ARKADAŞLAR MERHABA
MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI ARAŞTIRIYORUM OLAN ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİ YAZABİLİR Mİ ÇOK KORKUYORUM ÇÜNKÜ
KAFAMDAKİ DOKTORUM PROF DR ÖZAY ÖZKAYA
ARAŞTIRDIM HERKES ÇOK MEMNUN

Merhaba,

ben 3 sene önce oldum ameliyat korkulacak hiç bir şey yok ilk gün sadece biraz ağrı yapıyor oda çok normal ameliyattan sonra kollarını tabiki kullanıyorsun ama zorlamadan ama mesela kapı açamıyorsun. kaslar gerildiğinden acı hissediyorsun ben 10 gün sonra işe döndüm hatta ve iyi ki yaptırmışım

byz0210

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
8
1
31
Merhaba,

ben 3 sene önce oldum ameliyat korkulacak hiç bir şey yok ilk gün sadece biraz ağrı yapıyor oda çok normal ameliyattan sonra kollarını tabiki kullanıyorsun ama zorlamadan ama mesela kapı açamıyorsun. kaslar gerildiğinden acı hissediyorsun ben 10 gün sonra işe döndüm hatta ve iyi ki
Merhaba,

ben 3 sene önce oldum ameliyat korkulacak hiç bir şey yok ilk gün sadece biraz ağrı yapıyor oda çok normal ameliyattan sonra kollarını tabiki kullanıyorsun ama zorlamadan ama mesela kapı açamıyorsun. kaslar gerildiğinden acı hissediyorsun ben 10 gün sonra işe döndüm hatta ve iyi ki yaptırmışım
Merhaba,

Doktorunuz kimdi acaba

Mystery888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
243
120
32
antalya da yaptırdım ben Harun Şimşek yaptı

milkshake_001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
20
4
31
özay özkaya *
cevabn için teşekkürler bende ekim 1 de olacagım kısmetse bakalım çok korkuyorum çok istiyırum ama 3 yasında kızım var bana çok bağlı onu kıucagıma almak ıstyorum tekrar

milkshake_001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
20
4
31
özay özkaya *
cevabn için teşekkürler bende ekim 1 de olacagım kısmetse bakalım çok korkuyorum çok istiyırum ama 3 yasında kızım var bana çok bağlı onu kıucagıma almak ıstyorum tekrar