MEME KÜÇÜLTME

ARKADAŞLAR MERHABA
MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI ARAŞTIRIYORUM OLAN ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİ YAZABİLİR Mİ ÇOK KORKUYORUM ÇÜNKÜ
KAFAMDAKİ DOKTORUM PROF DR ÖZAY ÖZKAYA
ARAŞTIRDIM HERKES ÇOK MEMNUN

Merhaba,

ben 3 sene önce oldum ameliyat korkulacak hiç bir şey yok ilk gün sadece biraz ağrı yapıyor oda çok normal ameliyattan sonra kollarını tabiki kullanıyorsun ama zorlamadan ama mesela kapı açamıyorsun. kaslar gerildiğinden acı hissediyorsun ben 10 gün sonra işe döndüm hatta ve iyi ki yaptırmışım

Merhaba,

ben 3 sene önce oldum ameliyat korkulacak hiç bir şey yok ilk gün sadece biraz ağrı yapıyor oda çok normal ameliyattan sonra kollarını tabiki kullanıyorsun ama zorlamadan ama mesela kapı açamıyorsun. kaslar gerildiğinden acı hissediyorsun ben 10 gün sonra işe döndüm hatta ve iyi ki
Merhaba,

ben 3 sene önce oldum ameliyat korkulacak hiç bir şey yok ilk gün sadece biraz ağrı yapıyor oda çok normal ameliyattan sonra kollarını tabiki kullanıyorsun ama zorlamadan ama mesela kapı açamıyorsun. kaslar gerildiğinden acı hissediyorsun ben 10 gün sonra işe döndüm hatta ve iyi ki yaptırmışım
Merhaba,

Doktorunuz kimdi acaba

özay özkaya *
cevabn için teşekkürler bende ekim 1 de olacagım kısmetse bakalım çok korkuyorum çok istiyırum ama 3 yasında kızım var bana çok bağlı onu kıucagıma almak ıstyorum tekrar

özay özkaya *
cevabn için teşekkürler bende ekim 1 de olacagım kısmetse bakalım çok korkuyorum çok istiyırum ama 3 yasında kızım var bana çok bağlı onu kıucagıma almak ıstyorum tekrar

X