Meme Meme Meme ve Yeni Paylaşım 2014

Kızlar selam,

meme estetiği olanlar hatta kısıtlama olsun ocak 2014 itibariyle ameliyat geçirenler bilgilerini paylaşabilirler mi?
2013 yılı olmasın, koca bir yıl geçmiş. biraz yeni tecrübe ve yeni doktorlar önerebilir misiniz?
Meme büyütme estetiği ile ilgili. Ama bütçelerde malum, fakat nedense özel tercih ediliyor.
Siz hangi özel hastaneleri tercih edersiniz?[/QUOTE

Selam kızlar üç hafta oldu ameliyat olalı.Baslıyorum anlatmaya.350cc kas altı oldu benimki.Kas üstü diye karar verdik ama meme miktarım az oldugu için ameliyat sırasında kas altı olmasına karar vermiş doktorum.İnanılmaz bir agrı oldu oyle ilaçlarla falan bitecek bişi deil 4 gun boyunca sırt ustu yattım tuvalete bile gidemedim pişman oldum anneme öldürün beni demişim.Ama 5.gun hersey duzeliyor enteresan sekilde cabuk iyileşiyorsunuz birinci hafta sosyal hayata donus mumkun.hala masaja devam ediyorum korse sutyen kullanıyorum.Ha bi de ozel hastane diye takıntı yapmayın onemli olan doktorun profesyonelligi.egitim arastırma hastaneleri de son derece basarılı ve inanın sadece ameliyat masrafıyla kalmıyor antibiotikler serumalr vs epey masraflı bi durum acıkcası.ha son olarak bişi diyeceksem de iyiki yaptırmısım cok mutluyum :)

Kızlar selam,

meme estetiği olanlar hatta kısıtlama olsun ocak 2014 itibariyle ameliyat geçirenler bilgilerini paylaşabilirler mi?
2013 yılı olmasın, koca bir yıl geçmiş. biraz yeni tecrübe ve yeni doktorlar önerebilir misiniz?
Meme büyütme estetiği ile ilgili. Ama bütçelerde malum, fakat nedense özel tercih ediliyor.
Siz hangi özel hastaneleri tercih edersiniz?[/QUOTE

Selam kızlar üç hafta oldu ameliyat olalı.Baslıyorum anlatmaya.350cc kas altı oldu benimki.Kas üstü diye karar verdik ama meme miktarım az oldugu için ameliyat sırasında kas altı olmasına karar vermiş doktorum.İnanılmaz bir agrı oldu oyle ilaçlarla falan bitecek bişi deil 4 gun boyunca sırt ustu yattım tuvalete bile gidemedim pişman oldum anneme öldürün beni demişim.Ama 5.gun hersey duzeliyor enteresan sekilde cabuk iyileşiyorsunuz birinci hafta sosyal hayata donus mumkun.hala masaja devam ediyorum korse sutyen kullanıyorum.Ha bi de ozel hastane diye takıntı yapmayın onemli olan doktorun profesyonelligi.egitim arastırma hastaneleri de son derece basarılı ve inanın sadece ameliyat masrafıyla kalmıyor antibiotikler serumalr vs epey masraflı bi durum acıkcası.ha son olarak bişi diyeceksem de iyiki yaptırmısım cok mutluyum :)

oldurun beni ye cok guldum ya.gecmis olsun bu arada.nerede ne kadara oldunuz egitim arastirma demissinizde ondan sormak istedim:26:

oldurun beni ye cok guldum ya.gecmis olsun bu arada.nerede ne kadara oldunuz egitim arastirma demissinizde ondan sormak istedim:26:

Ben istanbulda oldum Sadi Konuk Hastanesi.Devlet arastırma hastanesi.Protezler için 1200 verdim ertesi gün 22oo oldu cidden teyit te ettirdim cidden oyle.Zaten direkt firmaya odeme yapıyorsunuz.Siltex marka high profil.Doktorum en kalitelisi oldugunu soyledi.Hastane masrafları vs Protezlerle beraber toplam 3500 e cıktım ben hastaneden.2000 kadar alıyorr devlet hastanesi protez fiyatı olayı degiştiriyor.Valla benim onerim kas altı olması taam cok acı cekiyorsun ama kesinlikle dogal duruyor.Baska sorularınız varsa ben burdayım kızlar :) :KK9:

kızlar bende bugün hacettepeden ameliyat günümü aldım cuma günü inş.yeni cicilerime kavusacagım.fiaytalara gelincede 1800 TL damla protez mentor marka 120TL sudeyen 70TL bandaj bugün doktor randevusu için 125TL ödedim ayrıca tahlil için ve röntgen için 31,50TL ödedim.hastane bu ameliayt için 2400TL alıyor doktor içinden ne kadar alır bilmem.Geriye sadece hastane oda ücreti ve git gel yolmasrafı kalıyor onları da tamamlanınca yazarım buraya.kredilerde de en uygunu halk bankası verdi diğer bankalrn hepsi yüsek faiz uyguladı ama siz yinede arastırın derim 5000TL 36 ay vade 6400TL oluyor ve ayda 184TL ödüyosun bilginize :KK1:

Doktorundan memnun olman çok iyi bana doktorum kaç cup olmak istersin dedi bende olabilirse c cup olabilir demistim benim cildim hiç esnek degil birde 40 gunde olsa cocuk emzirdim ona ramen olabilecek en büyük cc yi dememiş 340 göğsüm almamis ozellikle sol gogsum 300cc olmus benimki damla mentor high profil dual plan meme altindan oldum

300cc büyüklüğü nasıl peki canım benim meme dokum az da olsa var ama 300cc çok büyük gibi geliyor sanki :KK53:

300cc büyüklüğü nasıl peki canım benim meme dokum az da olsa var ama 300cc çok büyük gibi geliyor sanki :KK53:

Benimde az meme ddokum vardı büyük falan değil protezin büyüklüğü kisiden kişiye fark ediyor boy kilo göğüs çapı v.s 300cc den büyük yaptiranlar bile aynı seyi söylüyor

kızlar bende bugün hacettepeden ameliyat günümü aldım cuma günü inş.yeni cicilerime kavusacagım.fiaytalara gelincede 1800 TL damla protez mentor marka 120TL sudeyen 70TL bandaj bugün doktor randevusu için 125TL ödedim ayrıca tahlil için ve röntgen için 31,50TL ödedim.hastane bu ameliayt için 2400TL alıyor doktor içinden ne kadar alır bilmem.Geriye sadece hastane oda ücreti ve git gel yolmasrafı kalıyor onları da tamamlanınca yazarım buraya.kredilerde de en uygunu halk bankası verdi diğer bankalrn hepsi yüsek faiz uyguladı ama siz yinede arastırın derim 5000TL 36 ay vade 6400TL oluyor ve ayda 184TL ödüyosun bilginize :KK1:

Hadi hayırlı olsun ne kadar erken ameliyat günü almissin bana Nisan sonuna kadar doluyuz demislerdi hangi doktordan randevu aldın

Kızlar ben 27 martta ameliyat oldum. Şu an çok ağrım kalmadı sadece sağ tarafta biraz acı oluo sabahları. Sizce ne zaman spor yapmaya başlayabilirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim de en merak ettiğim sorulardan biri:KK53: sanırım gögüs çalışmamız biraz zaman alıcak ama karın çalışabilcekmişiz , yürüyebilecekmişiz diye biliyorm

Benimde az meme ddokum vardı büyük falan değil protezin büyüklüğü kisiden kişiye fark ediyor boy kilo göğüs çapı v.s 300cc den büyük yaptiranlar bile aynı seyi söylüyor

senin boy kilo nasıl peki? Bir de ameliyat öncesi ölçünle şuanki ölçün arası kaç cm farketti?

Benim de en merak ettiğim sorulardan biri:KK53: sanırım gögüs çalışmamız biraz zaman alıcak ama karın çalışabilcekmişiz , yürüyebilecekmişiz diye biliyorm

Tam da yaz gelirken tüh ya :KK43: ben haftaya başlıcam bakalım çok canım acırsa biraz daha beklerim

genelde çoğu erkek ilk başta silikon fikrine sıcak bakmıyor. çünkü dokununca eline silikonun geleceğini, silikona dokunacağını zannediyor. ameliyat olanlar daha iyi bilir, mümkün mü hiç silikona dokunabilmek.. hatta birçok insan taaa kas altına yerleştiriyor, meme bezlerinin bile arkasına..
o yüzden ben erkeklerin bu konuda ikna edilebileceklerini, sadece bilmedikleri için karşı çıktıklarını sanıyorum. Tüm bunların yanında "silikon istemiyoruz" diyen erkeklerin "küçük göğüsü çok seviyoruz" dediklerini de duymadım şahsen..
Yani diyeceğim o ki, bu ameliyat için sadece kendini düşün, ve istiyorsan yaptır. Yaptırdığında bir "pamela anderson" olmayacaksın, ölçülü vücut ölçülerine sahip bir kadın olacaksın merak etme:KK34:

Bende bekarım kendi isteğimle yaptırmaya karar verdim. çok yakın 2-3 erkek arkadaşıma danıştım sen olsan sevgilinin silikon takmasını ister miydin diye olumlu cevap verdiler.birde bir arkadaşım evli ve kocası inanılmaz derecede karşıydı en son doktorla anlaştı ve mutlaka olması gerektiğini memesinde ciddi bir kas kaybı yaşadığı günden güne sarka:KK30:cagı gibi bir küçük pembe yalanla eşini ikna etti ve ameliyatı oldu. şimdi eşi niye daha önce yaptırmadın ne kadar değiştin diye inanılmaz memnun kalmış ve beğenmiş. bence çoğunuzun eşi mutlaka beğeniyordur da bunu hemen itiraf etmekten kaçınıyorlardır birazda hafiften kıskançlık olabilir:)

Tam da yaz gelirken tüh ya :KK43: ben haftaya başlıcam bakalım çok canım acırsa biraz daha beklerim

evet bende agır gögüs çalışıyordum , pilates de yapıyorum mesela pilates yapamayacagız topa yaslanıyoruz fln bir süre imkansız:KK43: 1 ay sonra yüzme serbest sanırım detaylı ve net ogrenir yazarım bende buraya

Kizlar bişiy sorucam bu evli olup ta ameliyat olanlar Eşiniz memnun olmadigi icinmi yoksa siz rahatsız olduğunuz icinmi oldunuz beni bilgilendirirmisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben yıllardır çok istiyodum yaptırmayı hatta annem mezun ol yaptırıcam diye söz bile vermişti:)şuan 1.5 aylık nişanlıyım nişanlıma bu isteğimden bahsettim çok istediğimi ve göğüslerimin küçük olmasını ciddi anlamda sorun ettiğimi görünce hiç itiraz etmedi hatta ameliyat masraflarımı bile kendisi karşıladı şuan 2. haftam bitti:) bir kadın için kesinlikle özgüven unsuru göğüsler. bendeki mutluluğu gördükçe iyi ki yaptırmışız diyoruz . yoksa boşu boşuna evliliğim takıntılarla geçicekmiş. bence bekar olup bu konuda tedirgin olanlar hiç düşünmeyip yaptırsın. o dolgun göğüslerin olmuş halini görüp itiraz edecek erkek olabiliceğini sanmıyorum:))

canım ben yıllardır çok istiyodum yaptırmayı hatta annem mezun ol yaptırıcam diye söz bile vermişti:)şuan 1.5 aylık nişanlıyım nişanlıma bu isteğimden bahsettim çok istediğimi ve göğüslerimin küçük olmasını ciddi anlamda sorun ettiğimi görünce hiç itiraz etmedi hatta ameliyat masraflarımı bile kendisi karşıladı şuan 2. haftam bitti:) bir kadın için kesinlikle özgüven unsuru göğüsler. bendeki mutluluğu gördükçe iyi ki yaptırmışız diyoruz . yoksa boşu boşuna evliliğim takıntılarla geçicekmiş. bence bekar olup bu konuda tedirgin olanlar hiç düşünmeyip yaptırsın. o dolgun göğüslerin olmuş halini görüp itiraz edecek erkek olabiliceğini sanmıyorum:))

Bna bakacak kimse yok cnm kimse bilsin istemiorm cunku

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X